HCL.HR

Preporučite mi igru

  • 1744 Odgovora
  • 521347 Hitova
*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #510 : 08. Rujan, 2013., 17:18 »
Te teške moralne odluke u Virtua Tennis trojci :(

Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #511 : 08. Rujan, 2013., 19:41 »
:loludara: :hihi: :wildboy:

Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #512 : 08. Rujan, 2013., 20:00 »
Ne capsaj, i skloni tu sliku. Glupi mc čovjeće.
Što je stobom ja sam tu sliku napravio za Minecraft podforum, zašto bi ja sad nju micao?


Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #513 : 08. Rujan, 2013., 20:09 »
preporucite mi igru s teskim moralnim odabirima. i po mogucnsti s posljedicama na radnju/ishod igre. ne tipa - jel da ubijem lika ili ne, nego tipa, moras ubiti jednog od dva draga lika. i nije potrebno da se radi o ubijanju, samo primjera radi
Neznam baš da li se tu radi o teškim moralnim odlukama, ali... Alpha Protocol.

Mislim... ima ta igra bugove, ali da je dobra - je.

Plus, ima ovog lika:

Alpha Protocol - Meet Steven Heck

:mrgreen:

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #514 : 10. Rujan, 2013., 20:55 »
Dok ne dođu igre koje me zanimaju za recenziju proći će nekakvih 20 dana pa me zanima što bi bilo najbolje da u tom periodu odigram... od onog za što sam zainteresiran Steam račun sadrži sljedeće:

Company of Heroes (+ Opposing Fronts, Tales of Valor)
Deus Ex: Human Revolution (+ The Missing Link DLC)
Making History: The Calm & The Storm (grand strategija koju sam ugrabio za dolar na Steam Summer Saleu, dakle klasičan Grand Strategy)
Saints Row: The Third
Velvet Assassin


*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #515 : 10. Rujan, 2013., 21:04 »
DE HR :piva:

Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #516 : 10. Rujan, 2013., 23:01 »
Od navedenih igrao sam samo Deus Ex: Human Revolution. To je jedini DE koji sam igrao. Mene je igra oduševila, a mislim da će ti član Adam Jensen reći isto. :mrgreen:

*

Glitch

  • **
  • 489
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #517 : 10. Rujan, 2013., 23:11 »
Što se ostalih Deus Exova tiče, jedinicu se apsolutno isplati odigrati čak i u današnje doba. Kada je izašla imala je odurnu grafiku, danas je još groznija, no to je jedini nedostatak u igri. :D

High resolution mod malko poboljšava modele i grafiku, no u ostalom nema problema.


*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #518 : 10. Rujan, 2013., 23:12 »
Skida se Human Revolution pa onda Missing Link (Steam ne može dvije stvari odjednom :hiha2:)
Hvala ljudi :piva:

*

des3iny

  • ****
  • 1506
  • xD xD xD
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #519 : 11. Rujan, 2013., 07:39 »
Skida se Human Revolution pa onda Missing Link (Steam ne može dvije stvari odjednom :hiha2:)
Hvala ljudi :piva:

za "imerzivnije iskustvo" Missing Link počni igrati kad u glavnoj igri uđeš u onaj sleeping pod kako bi putovao brodom

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #520 : 11. Rujan, 2013., 09:29 »
Da, to mi je i frend rekao... + rekao je da je to valjda najretardiranija odluka proizvođača ikad

*

des3iny

  • ****
  • 1506
  • xD xD xD
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #521 : 11. Rujan, 2013., 10:26 »
koliko god bilo retardirano to što su odvojili središnji dio igre od originala i stavili ga samostalno, napravili su dobar DLC koji je popravio dosta stvari koje nisu štimale u originalu (primarno boss fajtovi)

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #522 : 11. Rujan, 2013., 11:37 »
Apsolutno potpisujem.
Taj DLC me kvalitetom i sličnom odlukom podsjeća ja Joey Adventure DLC iz Mafie ll.
Uostalom taj DLC ima trajanje većine FPS igara izašlih u zadnjih 5 godina.

*

level

  • **
  • 224
  • Bitches be like...
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #523 : 07. Listopad, 2013., 16:58 »
AC Brotherhood, FC 3, DMC, su igre koje su me stvarno držale za kompom. AC3, nije, vjerojatno jer su makli priču u novi svijet.. Prije toga sam igrao Dragon age origins, i starije igre bazirane na D&Du, Baldurs gate 2, Icewind Dale. Radnja iz povijesti, ili mitologije uvijek, ali rijetko kad futuristička tipa Mass Effect i tome slično ne dolaze u obzir.. Igre u kojima je ambijent kao u Oblivionu i Skyrimu, isto ne dolaze u obzir, to mi je pretiho i previše tromo. Eto, nadam se da nisam prezahtjevan.. pa daj preporučite nešto za PC

Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #524 : 08. Listopad, 2013., 12:17 »
Potaknut CMR-om 2.0,,, želim neki reli.
Ali relije nisam igrao godinama pa nez uopće što ima.

Jel Dirtovi valjaju išta?
Nije uopće bitan REALITET ili neke srs gluposti, ali mora biti dobar feel vožnje, nez,.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9