HCL.HR

Preporučite mi igru

  • 1744 Odgovora
  • 519663 Hitova
*

Nikola1975

  • *
  • 52
  • Tata svima vama.
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #645 : 22. Veljača, 2014., 19:43 »
Imaš jedno 9 MMO-ova tu na forumu, sa opisima, mišljenjima, slikama i filmovima.

Ako ne nađeš ništa što te zanima,preostaje ti jedino da cekas Metin 3...

Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #646 : 23. Veljača, 2014., 15:29 »
Zdravo ljudi imam pitanje da li postoji kakva igra slicna stalkeru al da nije novije gopdiste :solidus:
GaMeR 4LiFe

*

manjamax

  • ****
  • 1062
  • Cro Sim Racing Forum
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #647 : 23. Veljača, 2014., 15:38 »
Fallout?

Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #648 : 23. Veljača, 2014., 15:44 »
sta ja znam 1 skino grafika grob i odma izbriso dvicu nisam ni skido 3 je dobra nezanam mogul je pokrenut imali jos kakvi
GaMeR 4LiFe

Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #649 : 24. Veljača, 2014., 21:17 »
Et sad sam pokvari i jos nesto kad udem u igru izbacimi nesto eror 3D namogu da igram neke igre
mogu samo open gl ako ko zna kakvu neka napise to su one starije igre....:wildboy:
GaMeR 4LiFe

Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #650 : 03. Ožujak, 2014., 19:55 »
sta ja znam 1 skino grafika grob i odma izbriso dvicu nisam ni skido 3 je dobra nezanam mogul je pokrenut imali jos kakvi
Ti nisi normalan, Fallout 1 grafika grob, pa lol ne gleda se grafika u takvoj igri, odigraj je pa ces vidjeti zasto je jedna od najboljih RPG-a ikad napravljenih... :chair:

Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #651 : 03. Ožujak, 2014., 19:59 »
sta ja znam 1 skino grafika grob i odma izbriso dvicu nisam ni skido 3 je dobra nezanam mogul je pokrenut imali jos kakvi

Deus Ex, možda ti malo zasmeta zastarjela grafika ali to te nebi smijelo odbiti od igranja tog remekt dijela....

*

Vexido

  • n00b
  • 4
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #652 : 08. Ožujak, 2014., 12:37 »
ja sam isto igrao dosta dugo metin2 (6god) ... ako mislis trazit igru slicnu metin2 , mozes odmah zaboravit .,za razliku od wow-a koji su svi zivi iskopirali nitko nije kopirao metin2 ...
pa ako ti je do hack n slash borbe onda imas na izbor od free igara dungeons  dragons online  ,contineth of 9,vindictus  ili mozda conan, iskreno mene nisu te igrice zadrzale te sam ih ubrzo obrisao ...
moja ti je  preporuka guild wars 2 , meni je ta igrica legla ko budali samar nakon metina2 , mislim da neces pozalit i ako potrosis koju kunu da kupis guild wars2 ..., tek sam nakon guild wars2 skuzio koliko je zapravo metin2 smeće od igre, to grindanje bez granica , lvlanje u kojem ni u 6 god igre nemozes se ni priblizit  maximalnom lvlu ( cast iznimkama ) , da ne spominjem hardcore pay 2 win sistem , nepostojeca prica ,nepostojeca taktiziranja unutar igre, i item mall koji je prijeko potreban za normalno igranje a do kojeg mozes doci samo koristenjem novaca ( iznimka - metin2.sg ) , da nespominjem da te odredjeni likovi mogu ubiti sa jednim skilom ili ako imas pve opremu cak i sa jednim zamahom ....

*

medo_o

  • ***
  • 737
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #653 : 09. Ožujak, 2014., 19:31 »
Preporuka za neki dobar rpg na pspu? :ementaler:

Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #654 : 09. Ožujak, 2014., 20:37 »
Breath of Fire 3
Crimson Gem Saga
Fate/Extra
Final Fantasy 3
Final Fantasy 4
Growlanser: Wayfarer of Time
Hexyz Force (nemoj da te odbije retajan naziv igre)
Riviera: The Promised Land
Valkyrie Profile: Lenneth

LOL, samo 3 igre sa liste su PSP ekskluzive. :wildboy:

Navodno je Legend of Heroes serijal dobar. Persona 3 Portable nije samo ''stara'' Persona 3 sa PS2, već ti nudi i odabir ženskog lika na početku. Meni ne sjeda baš taj sim dating RPG, ali možda jednog dana odigram.


Od onih strateških/taktičkih RPG-a imaš 2 ili 3 Disgae..aea, Jeanne d'Arc, Knights in the Nightmare i (obavezno štivo zvano) Tactics Ogre.

Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #655 : 09. Ožujak, 2014., 20:49 »
Može neka igra sa dobro pričom za mid-end komp? Nije bitno pucačina, avantura. Doduše RPG ne volim baš, ali bih mogao probati. Također da nije grafika tipa Mario/Minecraft već da je solidna grafika, nemora biti vrhunska, ali da nije iz srednjeg vijeka igra.  Znači naglasak mora biti na priču. Prošao sam Dishonored, Spec Ops The Line, Mafije obe, GTA svaki(osim petice jer nema za komp), Saboteur...to je ono što se sjećam od dobrih priča a da sam prošao.

Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #656 : 09. Ožujak, 2014., 21:39 »
Metro 2033, Last Light...

Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #657 : 09. Ožujak, 2014., 22:16 »
Lik kaze mid-end a ti mu stavis najzahtjevnije igre :hiha:

Dobru pricu ti ima Mass Effect, jest rpg ali je isto tako i tps..Onda mozes odigrati Bioshock i Assassins Creed- drugi dio je najbolji sto se tice price :thumbs:

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #658 : 09. Ožujak, 2014., 22:58 »
south park stick of truth

dust an elysian tale

max payne 2



"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #659 : 09. Ožujak, 2014., 23:03 »
Slažem se s Dragsterom u vezi Max Payne-a, obavezno odigraj i jedinicu i dvojku. Mafia 2,  priča je vrh kao i kod orginala. Deus Ex Human Revolution, Splinter Cell Conviction........

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9