HCL.HR

Preporučite mi igru

  • 1744 Odgovora
  • 519690 Hitova
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #930 : 05. Veljača, 2015., 20:42 »
Trebao bih preporuku...neku pucačinu dobru(da se moze mp),po mogućnosti da je mogu fino , bez štekanja derat..

Specifikacije mog kompa..

Intel Core Quad 2.4GHz
Rami 4 gb
Grafa : ATI Radeon 4750



*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #931 : 05. Veljača, 2015., 20:44 »
Insurgency

*

iris94

  • ***
  • 644
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #932 : 06. Veljača, 2015., 13:17 »
Trebao bih preporuku...neku pucačinu dobru(da se moze mp),po mogućnosti da je mogu fino , bez štekanja derat..

Specifikacije mog kompa..

Intel Core Quad 2.4GHz
Rami 4 gb
Grafa : ATI Radeon 4750
Battlefield Bad Company 2 imaš na steamu. Sad je doduše 20 eura ali bude često na akciji pa gledaj da uloviš. Ako te zanima piraterija Modern Warfare serijal je krekovan od strane NosTeam.com   Imaš i piratske servere ali to dolazi sa velikim brojem hackera kao i sve drugo što je piratsko. Možeš koristiti i GameRanger program i provjeriti koje igre podržava. Sasvim je lagan i ja sam na njemu igrao krekovan Modern Warfare prvi dio nekih 2 godine. Ima hakera ali nađe se finih servera.

Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #933 : 06. Veljača, 2015., 20:34 »
Trebao bih preporuku...neku pucačinu dobru(da se moze mp),po mogućnosti da je mogu fino , bez štekanja derat..

Specifikacije mog kompa..

Intel Core Quad 2.4GHz
Rami 4 gb
Grafa : ATI Radeon 4750
Battlefield Bad Company 2 imaš na steamu. Sad je doduše 20 eura ali bude često na akciji pa gledaj da uloviš. Ako te zanima piraterija Modern Warfare serijal je krekovan od strane NosTeam.com   Imaš i piratske servere ali to dolazi sa velikim brojem hackera kao i sve drugo što je piratsko. Možeš koristiti i GameRanger program i provjeriti koje igre podržava. Sasvim je lagan i ja sam na njemu igrao krekovan Modern Warfare prvi dio nekih 2 godine. Ima hakera ali nađe se finih servera.
BF3(prek origina) sad planiram skinit,mislim da nece bit s tim problema.
« Zadnja izmjena: 06. Veljača, 2015., 20:40 Civa008 »

*

edviiN

  • **
  • 208
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #934 : 07. Veljača, 2015., 17:08 »
Neka igra da je dobra,ali da je staro vrijeme sa macem/strijelom 3D...(ali da nema moci kao Skyrim,itd.) :D
:)
Hvala.

*

iris94

  • ***
  • 644
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #935 : 07. Veljača, 2015., 17:28 »
Neka igra da je dobra,ali da je staro vrijeme sa macem/strijelom 3D...(ali da nema moci kao Skyrim,itd.) :D
:)
Hvala.

Blade of Darkness. Nekoliko puta sam je završio i fenomenalna je. Dosta liči na dark souls jer borba je uvijek samo sa fizičkim oružjem i svaki protivnik te može ubiti. Tako da moraš paziti na kretanje itd. Definitivno probaj :)

*

edviiN

  • **
  • 208
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #936 : 07. Veljača, 2015., 18:30 »
Neka igra da je dobra,ali da je staro vrijeme sa macem/strijelom 3D...(ali da nema moci kao Skyrim,itd.) :D
:)
Hvala.

Blade of Darkness. Nekoliko puta sam je završio i fenomenalna je. Dosta liči na dark souls jer borba je uvijek samo sa fizičkim oružjem i svaki protivnik te može ubiti. Tako da moraš paziti na kretanje itd. Definitivno probaj :)
Hvala na ovakom brzom odgovoru ali nije mi nekako igra cool posto grafika :wildboy: nije dobra
Vise bi volio nesto kao ja u gradu i nas napadaju mi njih ali 3D (gledao sam gameplay) ovakve igre sto sam opisao ali nemogu da se sjetim kako se zove..
Ali opet hvala,budem mozda probao ako nebude drugih preporuka..

*

iris94

  • ***
  • 644
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #937 : 07. Veljača, 2015., 18:32 »
Neka igra da je dobra,ali da je staro vrijeme sa macem/strijelom 3D...(ali da nema moci kao Skyrim,itd.) :D
:)
Hvala.

Blade of Darkness. Nekoliko puta sam je završio i fenomenalna je. Dosta liči na dark souls jer borba je uvijek samo sa fizičkim oružjem i svaki protivnik te može ubiti. Tako da moraš paziti na kretanje itd. Definitivno probaj :)
Hvala na ovakom brzom odgovoru ali nije mi nekako igra cool posto grafika :wildboy: nije dobra
Vise bi volio nesto kao ja u gradu i nas napadaju mi njih ali 3D (gledao sam gameplay) ovakve igre sto sam opisao ali nemogu da se sjetim kako se zove..
Ali opet hvala,budem mozda probao ako nebude drugih preporuka..

Pokušaj sa Mount n Blade igrama. Mada ti savjetujem da uzmeš Blade of Darkness jer je atmosfera vrh a borba je takva da po meni nijedna igra ni dan danas ne može rame uz rame.

*

edviiN

  • **
  • 208
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #938 : 07. Veljača, 2015., 20:37 »
Mount n Blade  TO JE TO STO TRAZIM. Hvala ljudino,ako jos neko ima neki predlog neka kaze :)

I probat cu 'mozda' Blade of Darkness

*

iris94

  • ***
  • 644
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #939 : 07. Veljača, 2015., 21:05 »
Mount n Blade  TO JE TO STO TRAZIM. Hvala ljudino,ako jos neko ima neki predlog neka kaze :)

I probat cu 'mozda' Blade of Darkness

Savjetujem Mount n Blade Warband
Ako želiš da ima i vatreno oružje onda idi na najnoviji with fire and sword

*

aracomor

  • n00b
  • 2
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #940 : 08. Veljača, 2015., 21:02 »
Ja nenormalno volim ove 2D platformere, poput Limbo-a ili Mark of the ninja. Pa me zanima ako neko ima da mi preporuci neki dobar platformer :D

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #941 : 08. Veljača, 2015., 21:06 »
Jesi probao The Swapper? Malo manje akcijski platformer i malo više rješavanje zagonetki s platformiranjem... ali dobra je igra općenito.

http://youtu.be/LNrTgdhN08A

Osim toga, Shank 1 i 2 obavezno. Jesi to igrao?

*

doktor1

  • ****
  • 1407
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #942 : 08. Veljača, 2015., 21:11 »
Ja nenormalno volim ove 2D platformere, poput Limbo-a ili Mark of the ninja. Pa me zanima ako neko ima da mi preporuci neki dobar platformer :D

Pogledaj ovdje...
Prvih devet stranica su uglavnom platformeri

*

kinaivan

  • **
  • 250
  • 60% of time, it works every time
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #943 : 08. Veljača, 2015., 22:24 »
Ja trazim nesto, dosta me u zadnje vrijeme toga razocaralo. Volim platformere, rpg, open world. I da, trazim pc igru. ( ne volim zagonetke i RTS)
"If you think this has a happy ending, you haven't been paying attention."

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #944 : 08. Veljača, 2015., 22:44 »
Deus Ex, Mount & Blade

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9