HCL.HR

Preporučite mi igru

  • 1744 Odgovora
  • 519853 Hitova
*

iris94

  • ***
  • 644
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #945 : 09. Veljača, 2015., 02:03 »
Deus Ex (odigraj prvi ako ti ne smeta grafika. U suprotnom odigraj human revolution. Ostale izbjegavaj.)
Gothic 3 sa unofficial patchem. Jedan od interesantnijih svijetova.
Dark Souls II je big :thumbs:  Moj favorit od prošle godine
Trine igre ako voliš platformere.
Alpha Protocol. Igra od koje ljudi bježe ali ako možeš prežvakat na trenutke debilan AI i bugove, onda je ovo preporuka. Igra ima odličnu priču

Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #946 : 10. Veljača, 2015., 21:32 »
Nisam citao sve preporuke ,ne znam da li je ova iga spomenuta ali ko nije igrao ima preopruku veliku od mene..
Igra je Bulletstorm! Ekstra igra ,napeta pucacina ,solidna prica.. Zaigrajte..FPS!

*

Saviour

  • *
  • 31
  • Alice In Chains
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #947 : 10. Veljača, 2015., 21:33 »
Papers Please, vrh igrica leci u krevet, upaliti lap top i igrati :clap:
This is the end, beautiful friend
This is the end, my only friend, the end
Of our elaborate plans, the end
Of everything that stands, the end
No safety or surprise, the end
I'll never look into your eyes, again

*

kinaivan

  • **
  • 250
  • 60% of time, it works every time
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #948 : 10. Veljača, 2015., 21:43 »
Prvi deux ex nisam nikad bio odigrao, mogao bi to probat. Tnx:)
"If you think this has a happy ending, you haven't been paying attention."

*

iris94

  • ***
  • 644
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #949 : 11. Veljača, 2015., 00:29 »
Prvi deux ex nisam nikad bio odigrao, mogao bi to probat. Tnx:)

Pokušaj prežvakat grafiku i nemoj odmah odustajati od igre. Ako zapneš gdje i ako ti bude trebala pomoć oko mehanike igre javi se na forumu. Prešao sam tu igru jedno 12, 13 puta. Redovna je svake godine barem jednom :D

*

kinaivan

  • **
  • 250
  • 60% of time, it works every time
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #950 : 11. Veljača, 2015., 15:17 »
Grafika mi nije neki problem, koliko otprilike traje igra?
"If you think this has a happy ending, you haven't been paying attention."

*

iris94

  • ***
  • 644
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #951 : 11. Veljača, 2015., 15:54 »
Grafika mi nije neki problem, koliko otprilike traje igra?

Oko 30 sati. Igra se dosta bazira na jakoj priči, dijalozima, tvom istraživanju svakog levela i side questovima koje kupiš. Prvi level na koji ćeš da dođeš u igri i gdje je počinješ (liberty island) ti može da traje nekih sat vremena bez problema, a možeš ga i završit za 5 minuta.

Evo ti ispod par savjeta za igru ako nečeš da ti bude previše teška.
PS: Nema spoilera ali mogu da ti pokvarim užitak da nešto otkriješ sam. Ali većina stvari su olakšice

1. Stealth je jedini način za igranje. Sva oružja osim hladnog i eksplozivnog su sranje i potencijal imaju tek pri kraju igre gdje im opet nema smisla jer možeš postat nevidljiv i heftat sve sa lightsaberom
2. Tupa oružja su dosta tiša od oštrih. Imaš veliki repertoar različitog oružja sa kojim vrijedi eksperimentisati. Ja sam na primjer tek nakon petog prelaženja shvatio da sprej za oči možeš koristit da neutrališeš lasere za detekciju pokreta
3. Istraži svaki level da ne fulaš augmentacije i opremu. Istražuj i pričaj sa svima jer priča i dijalozi se mjenjaju i na sitnim stvarima. Na primjer ako uđeš u ženski WC to će da kasnije u igri neko spomene.
4. Obavezno na početku igre uzmi hacking i stavi jedan poen u to. Za prvo prelaženje je gotovo neophodan i pomoći će ti dok ne savladaš mehaniku igre. Jedan poen je dovoljan. Lockpicking i electronic su isto bitni. Neka vrata se mogu otvoriti i eksplozivom pa zato predlažem da imaš GEP launcher sa sobom uvijek. Uštediš opremu tako
5. Ne moraš nikoga ubiti u igri. Ali fakat. Cijela može biti gotova bez da takneš i bossove čak. Interesantna stvar u igri.
6. Svaka misija se može završiti na barem 5 načina. I dan danas otkrivam nove.
7. Ima razlika između ubijanja i onesvješčivanja protivnika. Mjenja dijaloge poslje u igri.
8. Ono što uradiš na početku igre može da nosi posljedice koje tek vidiš na kraju igre. Nešto što neke igre i dan danas nisu uspjele da postignu.
9. Nekad će ti priča i zadaci reći dad uradiš nešto a ti iz zajebancije možeš uraditi nešto potpuno suprotno i sjebat se kad vidiš da je to moguće i da pokreče nešto novo. Gotovo je svaki quest moguće slomiti i oblikovati.
10. Uživaj. Ako posvetiš vrijeme vidjet ćeš zašto ova igra ima iza sebe rečenicu: Every time someone mentiones Deus Ex...somebody, somewhere reinstalls it.
« Zadnja izmjena: 11. Veljača, 2015., 15:57 Iris94 »

*

kinaivan

  • **
  • 250
  • 60% of time, it works every time
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #952 : 13. Veljača, 2015., 09:30 »
Tnx
"If you think this has a happy ending, you haven't been paying attention."

*

iris94

  • ***
  • 644
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #953 : 13. Veljača, 2015., 10:02 »
Tnx

Jesi počeo igrati i kakva ti je igra ako jesi :)

*

kinaivan

  • **
  • 250
  • 60% of time, it works every time
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #954 : 13. Veljača, 2015., 17:15 »
Htio kupit ali cini se da mi je slab internet sad. Cim se internet vrati, pocinjem!
"If you think this has a happy ending, you haven't been paying attention."

*

iris94

  • ***
  • 644
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #955 : 13. Veljača, 2015., 18:12 »
Htio kupit ali cini se da mi je slab internet sad. Cim se internet vrati, pocinjem!

Hajde pa javi utiske. Ja sam je kupio sad na steam sale-u za 1.37 eura. čekam da prođu ispiti da se igra opet.

*

StreetFigter88

  • **
  • 409
  • Neki n00b mi je ukrao prethodni avatar :(
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #956 : 13. Veljača, 2015., 23:29 »
Kinaivan, prešao Deus ex jedno 6 puta zadnji put 2001. , našao staru konfu, uključio i imam deus ex na disku i opet otvorim i počnem da i igram deset minuta i moram da učim, šugavo učenje...
Igra je legenda, kao gejmerska riblja corba.
Nego treba mi neka vesela casual i po mogućstvu ne duga igra.
Skrilex je Mocart 21. veka !!!!

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #957 : 14. Veljača, 2015., 00:29 »
Botanicula. Nije baš u potpunosti vesela, ali probaj, pogotovo zbog likova.

*

iris94

  • ***
  • 644
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #958 : 14. Veljača, 2015., 00:30 »
Kinaivan, prešao Deus ex jedno 6 puta zadnji put 2001. , našao staru konfu, uključio i imam deus ex na disku i opet otvorim i počnem da i igram deset minuta i moram da učim, šugavo učenje...
Igra je legenda, kao gejmerska riblja corba.
Nego treba mi neka vesela casual i po mogućstvu ne duga igra.
Od starijih igara ti preporučujem Star Wars Jedi Academy. Ako bi šta teže onda Blade of Darkness.
Jedna od igara koju sam ja igrao dok sam učio je Warlock: master of arcane. Ali baš sam je striktno igrao dok sam učio. Nezz zašto. :kava:
uvijek imaš i opuštajuće platformere Trine i Trine 2
ako želiš filozofiju životnu skini sa Steama The plan. Igra traje 5 minuta, besplatna je i umjetnost je.
Još jedna casual igra je kampanja Dawn of War serijala. Barem je meni takva.
Ako hočeš nešto veselo i dječije onda igraj Mini Ninjas ili težu igru Child of Light.
Nadam se da sam pomogao sa preporukama :)


*

kinaivan

  • **
  • 250
  • 60% of time, it works every time
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #959 : 14. Veljača, 2015., 15:32 »
Internet se vratio i deux ex se instalira. :)   Javit cu utiske.
"If you think this has a happy ending, you haven't been paying attention."

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9