HCL.HR

Preporučite mi igru

  • 1744 Odgovora
  • 523691 Hitova
*

virty

  • ***
  • 812
  • Xbox: Muskarcina
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1080 : 28. Svibanj, 2015., 15:30 »
Nemam vremena za obje nazalost :( murder soul suspect cu uzet,mislim da ce mi se svidjet
Ako je igraš na PS4, lako uhvatiš sve trofeje :thumbs:

*

TonipTonip

  • n00b
  • 2
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1081 : 28. Svibanj, 2015., 21:12 »
HCL mislim da bi bilo jako dobro i zanimljivo da nam u videima najavljujute neke igrice koje ce izaci tijekom godine..
Ujedno bi mi doznali te bi mogli vec razmisljati o novoj igrici a i vi bi si cak i povecali popularnost :thumbs: ;)

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1082 : 28. Svibanj, 2015., 21:18 »
Početkom svakog mjeseca pripremi se video s najinteresantnijim naslovima, a ovdje možeš naći popis s punom listom igara.

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1083 : 31. Svibanj, 2015., 23:10 »
Nemam vremena za obje nazalost :( murder soul suspect cu uzet,mislim da ce mi se svidjet

asu nemoj se zeznut, nisam odigrao murder ali izgleda dosta jadno prema yt walkthroughima. l.a. noire traje nekih 25 sati plus još par sati ako kupiš dlc misije i ima solidan replay value (vjeruj mi, utrošio sam 140 sati na igru ;_;). animacije su vrhunske kao i priča, a i sam koncept istraživanja i detektivskih poslova je odlično odrađen. ako tražiš detektivski gta, čisto sumnjam da takvo nešto postoji budući da je većina takvih (detektivskih, jel) igara orijentirana na priču i atmosferu.

ugl ako već nisi odlučio, l.a. noire ti je siguran odabir. ;)
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

*

kinaivan

  • **
  • 250
  • 60% of time, it works every time
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1084 : 31. Svibanj, 2015., 23:16 »
Nemam vremena za obje nazalost :( murder soul suspect cu uzet,mislim da ce mi se svidjet

asu nemoj se zeznut, nisam odigrao murder ali izgleda dosta jadno prema yt walkthroughima. l.a. noire traje nekih 25 sati plus još par sati ako kupiš dlc misije i ima solidan replay value (vjeruj mi, utrošio sam 140 sati na igru ;_;). animacije su vrhunske kao i priča, a i sam koncept istraživanja i detektivskih poslova je odlično odrađen. ako tražiš detektivski gta, čisto sumnjam da takvo nešto postoji budući da je većina takvih (detektivskih, jel) igara orijentirana na priču i atmosferu.

ugl ako već nisi odlučio, l.a. noire ti je siguran odabir. ;)

+1
"If you think this has a happy ending, you haven't been paying attention."

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1085 : 31. Svibanj, 2015., 23:21 »
Murdered: Soul Suspect je užasna igra, nije vrijedna pažnje i vrlo vjerojatno će te razočarati.

Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1086 : 01. Lipanj, 2015., 09:08 »
Uzeo Murder soul suspect,kad nju prekucam narucujem L.A Noire :-) barem nemoram razmisljat sta iduce narucit . Hvala na preporukama !

*

virty

  • ***
  • 812
  • Xbox: Muskarcina
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1087 : 01. Lipanj, 2015., 10:40 »
Kako kome, Murdered: Soul Suspect mi je skroz zabavan naslov :thumbs:

Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1088 : 03. Lipanj, 2015., 08:58 »
Kako kome, Murdered: Soul Suspect mi je skroz zabavan naslov :thumbs:

Sinoć sam malo igrao i sasvim OK igra,prica me zaintrigirala naopako,mislim da se nisam zajebao zasad sam jako zadovoljan možda sat ipo dva da sam igrao i svidja mi se zasad :)

Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1089 : 05. Lipanj, 2015., 15:01 »
Može preporuka? Action-Adventure i 3. lice.
Igra može biti od 2009-2014.godine ili neku dobru fps igru staru najviše 4 godine.

Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1090 : 05. Lipanj, 2015., 20:04 »
Može preporuka? Action-Adventure i 3. lice.
Igra može biti od 2009-2014.godine ili neku dobru fps igru staru najviše 4 godine.
FPS pokušaj Metro 2033 i Metro last light,Uncharted serijal,Lara Croft...

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1091 : 09. Lipanj, 2015., 13:34 »
Tražim neku igru za kupit... Ne znam trebam li čekati summer sale ili ne... Zadnje sam si kupio sve Assassins Creedove osim onih portova koji me ne zanimaju...

Razmišljam isplati li mi se više Witcher 3 ili Far Cry 4?!?

Nisu baš isti žanrovi, a možda bude nešto na Steam saleu, no većinu igara koje želim i imam.... Samo su mi za preorder preostali MGS V i Just Cause 3...

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1092 : 09. Lipanj, 2015., 14:51 »
A sta god uzmes od to dvoje neces falit, i jedna i druga ce te vezat bar 30,40 sati za sebe...Al ja bi uzea prije far cry 4 on je prije izasa pa njega prvoga i predi, a onda witchera..Po nekoj glupoj logici tako bi tribalo ic...Al sta god uzmes pogodija si..

Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1093 : 09. Lipanj, 2015., 14:51 »
@Hrvatin4

Witcher 3 sto puta. Ne zato jer sam fanboy nego zbog sadržaja. Far Cry 4 je vrlo dobra igra ali gledajući cijelu mapu i misije nemaš u igri kaj radit više od 40-50 sati.
Al stvarno sam istražio aposlutno cijelu mapu i to je neki vrhunac jednog prelaska.
Witcher ako ideš nekakvim istim tempom imaš kaj radit 150 sati možda i više.
Jedino ak nisi mazohist Metalni, taj bu tražil da ga pokopaju s primjerkom FC 3 :hihi:
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1094 : 09. Lipanj, 2015., 16:17 »
Ma ne znam uopće zašto je Far Cry ikakav serijal kad radnja nema veze s nastavcima...
Witcher nisam niti jedan odigrao, iako sam uzeo sve nastavke na akciji na Steamu za 4,6€...
Muci me to sto je on na GOGu, a ne želim još jedan DRM uz Steam, Uplay i Origin, a igra nije toliko jeftina na Steamu...
A ne znam ni sam. Ionako još moram odigrati sve nastavke prije toga, a FC4 ce drastično pasti cijena. Sad je 21€

Možda najbolje pricekat summer sale i uzeti season pass za Batmana...

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9