HCL.HR

Preporučite mi igru

  • 1744 Odgovora
  • 519724 Hitova
*

edviiN

  • **
  • 208
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1110 : 16. Lipanj, 2015., 01:18 »
Pa fallout shelter je vani?
Jeste ali jos ga nema za android :( samo za iOS pa bi volio da igram neku slicnu igru ako ima i na PC ili Androidu nema veze :)
Zna li iko?

*

Ragee

  • *
  • 69
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1111 : 16. Lipanj, 2015., 10:32 »
Preporucite nam igru ja i moja ekipa smorili smo vise s lolom :D ...
One car in exchange for knowing what a man's made of that is prize i can live with.

*

YUGO55_gunner

  • *
  • 126
  • I'am gamer.
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1112 : 17. Lipanj, 2015., 10:47 »
GTA V online, minecraft, World of tanks
YUGO55

*

MiroslavBlagojevic

  • *
  • 15
  • Igrice <3
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1113 : 18. Lipanj, 2015., 16:48 »
Za RPG ljubitelje  Witcher 3 je sjajna , ja je preporucujem
Miroslav

*

Ragee

  • *
  • 69
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1114 : 02. Srpanj, 2015., 11:50 »
Onaj osjecaj dok uzmes novi komp i fakat nemas pojma sto bi igrao :D ... dajte nesto \:D/\:D/
One car in exchange for knowing what a man's made of that is prize i can live with.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1115 : 02. Srpanj, 2015., 18:34 »
Otvori multiplatform gaming popis tema ili HCL recenzija i izaberi nešto što ti paše.

*

zbosec49

  • *
  • 60
  • The spice must flow
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1116 : 05. Srpanj, 2015., 16:16 »
Trenutno sam lud za squad turn based igrama pa vas molim za preporuke.
Igrao sam sve jagged allianceve , silent storm ( jedna od najboljih igara ikad dok ne dodes do djela sa nekim mech oklopima , mrš ) x-com
wasteland 2, xenonauts . Jos ako igra ima nekakav cover sistem odlicno :) u obzir dolaze samo one koje imaju ili pauzu da mozes isplanirat akcije kao npr u JA:BIA i crossfire ili turn based. Nadam se da ga nisam zakomplicirao sada :D :piva:
“This wise man observed that wealth is a tool of freedom. But the pursuit of wealth is the way to slavery.”
― God Emperor of Dune

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1117 : 05. Srpanj, 2015., 16:35 »
Probaj Omerta City of Gangsters

*

zbosec49

  • *
  • 60
  • The spice must flow
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1118 : 05. Srpanj, 2015., 21:15 »
Igrah, brzo mi je dosadila :/
“This wise man observed that wealth is a tool of freedom. But the pursuit of wealth is the way to slavery.”
― God Emperor of Dune


*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1120 : 06. Srpanj, 2015., 18:00 »
Trenutno sam lud za squad turn based igrama pa vas molim za preporuke.
Igrao sam sve jagged allianceve , silent storm ( jedna od najboljih igara ikad dok ne dodes do djela sa nekim mech oklopima , mrš ) x-com
wasteland 2, xenonauts . Jos ako igra ima nekakav cover sistem odlicno :) u obzir dolaze samo one koje imaju ili pauzu da mozes isplanirat akcije kao npr u JA:BIA i crossfire ili turn based. Nadam se da ga nisam zakomplicirao sada :D :piva:

Čekiraj Eador. Masters of the Broken World

Imam preko 100 sati kampanje a pola toga nisam ni vidio još kamoli koristio. Iznimno razgranata i kompleksna igra, istovremeno lako i brzo skužiš sve. Ima i MP.

*

zbosec49

  • *
  • 60
  • The spice must flow
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1121 : 07. Srpanj, 2015., 15:42 »
Trenutno sam lud za squad turn based igrama pa vas molim za preporuke.
Igrao sam sve jagged allianceve , silent storm ( jedna od najboljih igara ikad dok ne dodes do djela sa nekim mech oklopima , mrš ) x-com
wasteland 2, xenonauts . Jos ako igra ima nekakav cover sistem odlicno :) u obzir dolaze samo one koje imaju ili pauzu da mozes isplanirat akcije kao npr u JA:BIA i crossfire ili turn based. Nadam se da ga nisam zakomplicirao sada :D :piva:

Čekiraj Eador. Masters of the Broken World

Imam preko 100 sati kampanje a pola toga nisam ni vidio još kamoli koristio. Iznimno razgranata i kompleksna igra, istovremeno lako i brzo skužiš sve. Ima i MP.
   Hvala, probat cu svakako :)
“This wise man observed that wealth is a tool of freedom. But the pursuit of wealth is the way to slavery.”
― God Emperor of Dune

Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1122 : 09. Srpanj, 2015., 11:14 »
Evo nabavio sam Windows 8 tako da više nemam niti jedne igre na računalu, a stare me više ne zanimaju.

Preporučite mi neke igre koje su po vama najbolje za gubljenje vremena kad dosada udari. Hvala!

*

DakiKŠ

  • **
  • 176
  • Koju poslugu porati?
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1123 : 09. Srpanj, 2015., 17:44 »
Evo nabavio sam Windows 8 tako da više nemam niti jedne igre na računalu, a stare me više ne zanimaju.

Preporučite mi neke igre koje su po vama najbolje za gubljenje vremena kad dosada udari. Hvala!
Uopšte nisi rekao žanr koji te zanima ili bilo kakve druge detalje, ali evo samo nekih koje meni padaju na pamet:
Rise Of Nations
Medival II: Total War
Need For Speed: Underground 2
CoD: 1, 2, 4
AC:2
Demon Souls serijal
PES 7
Tropico serijal
FIFA 12
Remember Me
Mirrors Edge
Witcher 1
starije igre serijala DiRT
Elite: Dangerous (Novija, ali jedna od najboljih smeštenih u svemir)
Unreal Tournament bilo koji

« Zadnja izmjena: 09. Srpanj, 2015., 17:47 DakiKŠ »
Ljude delim na dve grupe: Gamere (čitaj ljudi kojima nikada nije dosadno) i ostale ljude (čitaj šonje).
-DakiKS 1. april 2015.

*

RaZiii

  • **
  • 253
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1124 : 09. Srpanj, 2015., 20:02 »
Jel zna netko nekakvu slicnu igru SMITE-u?  Ne mora biti MOBA ali da bude tako iz treceg lica. Nekad sam igrao takvu slicnu igru ali su je ugasili...

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9