HCL.HR

Preporučite mi igru

  • 1744 Odgovora
  • 519766 Hitova
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1140 : 23. Srpanj, 2015., 23:31 »
pozz ekipa imam nov pc
intel I5 4460
xfx r9 290 dd
8gb rama
win 7 ult 64 bit
ugl dajte mi preporucite neke igrice,malo da se naigram,nisam bas u toku zadnjih 3,4 godine pa zato i pitam,hvala:D

Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1141 : 24. Srpanj, 2015., 00:33 »
Pozz preporucite mi kakvu HnS igru odigrao sam DMC 3 i 4.Mogu normalno igrati igre koje su izasle do 2009 god..

*

kiki22322

  • n00b
  • 3
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1142 : 25. Srpanj, 2015., 17:23 »
Imam malo lošiji pc pa bi molio da mi napišete neke igrice za lošiji pc.:piva::piva::solidus::mrgreen:

*

ItsAco

  • n00b
  • 3
  • Its ItsAco :3
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1143 : 26. Srpanj, 2015., 14:19 »
Htjeo bih igrati još neku kartašku igru kao Heartstone,ali neznam koju jednostavno.
ItsAco

*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1144 : 26. Srpanj, 2015., 14:59 »
M&M Duel of Champions ti je daleko najbolji izbor.

http://store.steampowered.com/app/256410/


Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1145 : 29. Srpanj, 2015., 10:01 »
Jel itko igrao syndicate FPS je igra nekakvo rokanje mi se igra pa mi ona zapela za oko al gledam na yt mali gameplay jebote svaki level isti uredi zgrada bljestavilo...jesu svi leveli takvi ? jel igra vrijedi igranja ?

*

RaseWP

  • *
  • 54
  • Programmer & Web/App Developer
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1146 : 03. Kolovoz, 2015., 22:40 »
Pozdrav, ukoliko neko može da preporuči neku stelth 2d igru, ili neku igru naučno fantastičnog žanra, filozofsku igru, ili neku odličnu narativnu igru, te igru sa dobrom pričom (nije bitno iz koje godine, samo da je igra super), ili neki sporiji/blaži (ne dinamičan) fps shooter.
Unaprijed hvala.
"You have to learn the rules of the game. And then you have to play better than anyone else."
- Albert Einstien

I enjoy riddles and puzzles.

*

RaseWP

  • *
  • 54
  • Programmer & Web/App Developer
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1147 : 03. Kolovoz, 2015., 22:44 »
pozz ekipa imam nov pc
intel I5 4460
xfx r9 290 dd
8gb rama
win 7 ult 64 bit
ugl dajte mi preporucite neke igrice,malo da se naigram,nisam bas u toku zadnjih 3,4 godine pa zato i pitam,hvala:D
Sniper Elite V2 i 3, CS:GO (ako si više za MP), Hitman: Absolution, Call of Duty (sve u zadnje 2-3 godine: MW3, BO1, BO2, Advanced Warfare), Watch Dogs (nije nešto, ali svakako onako za zaigrati malo), ako si više za 2d igre (nije toliko zahtjevna, ali je super igra): Apotheon... Ima tu još igri, samo budi malo specifičniji, pa pronađem ti nešto :)
"You have to learn the rules of the game. And then you have to play better than anyone else."
- Albert Einstien

I enjoy riddles and puzzles.

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1148 : 03. Kolovoz, 2015., 22:49 »
Pozdrav, ukoliko neko može da preporuči neku stelth 2d igru, ili neku igru naučno fantastičnog žanra, filozofsku igru, ili neku odličnu narativnu igru, te igru sa dobrom pričom (nije bitno iz koje godine, samo da je igra super), ili neki sporiji/blaži (ne dinamičan) fps shooter.
Unaprijed hvala.

E sad ovisi što ti je dobra priča... Ja isto igram većinu igara isključivo radi dobre priče. Tu čak ima i nekih trilogija, a imaš i dobrih priča u avanturama.
Od nekih zabavnih igara s malo mozganja je solidan novi Sherlock Holmes: Crimes & Punishments gdje moraš donositi zaključke kako bi riješio slučaj, no fora je u tome što možeš donijeti i krive zaključke i optužiti krive ljude i naravno tako "krivo" završiti slučaj.
Možeš probati i Alan Wake koji mi ima dosta dobru priču, ali ponekada zamoran gameplay.
Osobno su mi zanimljive igre od TTGa sad je aktualan njihov Game of Thrones, imaš od starijih Law & Order, The Wolf among us je genijalan!
Zatim imaš novu, također epizodnu igru Life is Strange.

Od serijala bih ti definitvno prporučio Mass Effect i posebna serijal koji te potpuno uvuče The Witcher.

Od avantura su mi solidni Farenheit: Indigo Prophecy, Still Life 1 i 2, možeš probati i CSI igre koje imaju zanimljive slučajeve isto kao i NCIS igru.

Eto, sad si dobio na razmišljanje pa vidi i javi kako ti se štogod svidjelo ;)

EDIT: Inače RaseWP imamo praksu ne raditi double post, odnosno jedan za drugim, nego koristimo s desne strane opciju uredi, pa napišeš velikim slovima edit kako bi svi vidjeli kao što sam ja upravo učinio :thumbs:

*

RaseWP

  • *
  • 54
  • Programmer & Web/App Developer
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1149 : 04. Kolovoz, 2015., 11:16 »
Pozdrav, ukoliko neko može da preporuči neku stelth 2d igru, ili neku igru naučno fantastičnog žanra, filozofsku igru, ili neku odličnu narativnu igru, te igru sa dobrom pričom (nije bitno iz koje godine, samo da je igra super), ili neki sporiji/blaži (ne dinamičan) fps shooter.
Unaprijed hvala.

E sad ovisi što ti je dobra priča... Ja isto igram većinu igara isključivo radi dobre priče. Tu čak ima i nekih trilogija, a imaš i dobrih priča u avanturama.
Od nekih zabavnih igara s malo mozganja je solidan novi Sherlock Holmes: Crimes & Punishments gdje moraš donositi zaključke kako bi riješio slučaj, no fora je u tome što možeš donijeti i krive zaključke i optužiti krive ljude i naravno tako "krivo" završiti slučaj.
Možeš probati i Alan Wake koji mi ima dosta dobru priču, ali ponekada zamoran gameplay.
Osobno su mi zanimljive igre od TTGa sad je aktualan njihov Game of Thrones, imaš od starijih Law & Order, The Wolf among us je genijalan!
Zatim imaš novu, također epizodnu igru Life is Strange.

Od serijala bih ti definitvno prporučio Mass Effect i posebna serijal koji te potpuno uvuče The Witcher.

Od avantura su mi solidni Farenheit: Indigo Prophecy, Still Life 1 i 2, možeš probati i CSI igre koje imaju zanimljive slučajeve isto kao i NCIS igru.

Eto, sad si dobio na razmišljanje pa vidi i javi kako ti se štogod svidjelo ;)

EDIT: Inače RaseWP imamo praksu ne raditi double post, odnosno jedan za drugim, nego koristimo s desne strane opciju uredi, pa napišeš velikim slovima edit kako bi svi vidjeli kao što sam ja upravo učinio :thumbs:
Hvala na preporukama, obavezno ću provjeriti, neke od igri sam već i igrao.
A što se  tiče dp-a, upoznat sam sa pravilima stoga se izvinjavam :/

Edit: Evo, pogledao sam malo tvoje preporuke, najviše mi se svidio Sherlock (upravo zbog action-reaction sistema), ali također i The Wolf Among Us
 i Fahrenheit: Indigo Prophecy (iako sam odledao malo gejmpleja remastered verzije, a ne originala), također Life is Strange je prelijepa igra, ali sam je već odigrao. Hvala puno :hug
« Zadnja izmjena: 04. Kolovoz, 2015., 11:36 RaseWP »
"You have to learn the rules of the game. And then you have to play better than anyone else."
- Albert Einstien

I enjoy riddles and puzzles.

Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1150 : 06. Kolovoz, 2015., 13:49 »
Bok ekipa.Trebao bih preporuku RPG igrica.Znaci ja i burazer bi nešto furali zajedno.Igrice poput Trovea , da budu u tom smislu da skupljamo iteme i to.Trove eto nismo mogli jer je zahtjevna igrica, nije optimizirana(njegov laptop nemoze vuc).Trazim nesto da moze vuci njegov laptop.Spec od njegovog laptopa core 2 duo na 2.20 , 4gb i hd intelova grafika 4500 serije.Znaci nesto zanimljivo.Po mogucnosti da je free.Lupajte sve sto vam pada na pamet , a da valja :D. Hvala unaprijed.
« Zadnja izmjena: 06. Kolovoz, 2015., 13:55 Civa008 »

*

RaZiii

  • **
  • 253
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1151 : 09. Kolovoz, 2015., 13:28 »
Trebam preporuku neke free MMORPG igre jer vise ne znam uopce sto se od toga igra, sto valja... Uglavnom bilo sto preporucite, ja cu pogledat.

*

RaseWP

  • *
  • 54
  • Programmer & Web/App Developer
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1152 : 09. Kolovoz, 2015., 17:17 »
Trebam preporuku neke free MMORPG igre jer vise ne znam uopce sto se od toga igra, sto valja... Uglavnom bilo sto preporucite, ja cu pogledat.
TERA i Lord of the Rings Online
"You have to learn the rules of the game. And then you have to play better than anyone else."
- Albert Einstien

I enjoy riddles and puzzles.

*

Ceba

  • *
  • 72
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1153 : 10. Kolovoz, 2015., 12:40 »
Dali postoji kakva tramvajska simulacija? Ali da je malo realnije...
Kad se sjetim, suza krene, zamirišu uspomene...

*

AlexS

  • n00b
  • 2
  • AlexS
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1154 : 10. Kolovoz, 2015., 13:28 »
Postoji li neka dobra besplatna svemirska pucačina tipa Star Citizen ili Star Wars: battlefront ? Kupit cu Star Wars: battlefront kad izađe ali bih nesto sad igrao slicno a ne bi nista kupovao.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9