HCL.HR

Preporučite mi igru

  • 1744 Odgovora
  • 519847 Hitova
*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1155 : 11. Kolovoz, 2015., 12:48 »
Nije li Battlestar Galactica bila besplatna?

Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1156 : 12. Kolovoz, 2015., 00:46 »
Dali postoji kakva tramvajska simulacija? Ali da je malo realnije...

Ima. ZET

:mrgreen:
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1157 : 28. Kolovoz, 2015., 16:48 »
Htio bih bocnut neku novu igru... Ne znam isplati li se za Far Cry 4 zajedno sa Season passom dati 28€ ili ne?
Imam dosta novih igara i više ne znam što bih uzeo...
Od novih igara imam
Sve Witchere, svi GTA, svi AC, serijal Dead Space i Mass Effect i još dosta dobrih naslova.

Jednostavno ne znam što bih kupio...

Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1158 : 29. Kolovoz, 2015., 10:31 »
Ako neodigras  far cry 4 vjeruj mi nisi nista propustio :) copy paste trojke ja sam je jednom presao i to sam se morao natjerat da igram jer sam pljuno kes na nju bezveze a bolje da sam trojku ponovo presao...Grafika malo bolja nova oruzja prica sranje,likovi sranje pun mi kufer vise igara i nastavaka koji su preslika prosle igre,jao mozes jahat slonove i letit onim malim choperom i sad je to kao neznam inovacija il sto su ubacili vise zivotinja.Zadrzi novac za nesto drugo il opleti po trojci ako je imas


*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1159 : 29. Kolovoz, 2015., 10:33 »
Imam trojku i mislio sam lil nju ponovno zaigrat ili kupiti 4. Ali htio bih si bocnuti neku novu igru, a ne znam ni sam koju... :hiha2:

*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1160 : 29. Kolovoz, 2015., 10:39 »
A koji žanr želiš igrat? Ja ti mogu dat hrpu preporuka za neke obskurnije strategije, rpg-ove ili platformere, ali sumnjam da se tebi to igra.

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1161 : 29. Kolovoz, 2015., 10:45 »
Jesi igrao Spec Ops: The Line? Probaj to.

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1162 : 29. Kolovoz, 2015., 11:01 »
Jesi igrao Spec Ops: The Line? Probaj to.
Imam ga u libraryu, prešao sam ga 2 puta

A koji žanr želiš igrat? Ja ti mogu dat hrpu preporuka za neke obskurnije strategije, rpg-ove ili platformere, ali sumnjam da se tebi to igra.
A može dobar RPG (od njih imam sve Risen, Witcher, Dragon Age)

Zapravo mi nije toliko bitan žanr koliko mi je bitna dobra priča kako bi me igra povukla u svoj svijet. Volim i avanture, baš trenutno igram The Testament of Sherlock Holmes koji me lijepo drži.

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1163 : 29. Kolovoz, 2015., 11:11 »
Binary Domain? :hiha:

Nema baš najbolju priču na svijetu, ali akcija je super, a i priča je solidna. Barem ga se tako sjećam od prije par godina.

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1164 : 29. Kolovoz, 2015., 11:17 »
predobra igra! Ali i nju imam i prešao sam ju. Zaplet mi je jako dobar i fora su naredbe preko mikrofona
Tražim nešto novo i divlje.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1165 : 29. Kolovoz, 2015., 11:21 »
Hearthstone, Alien Isolation, Tropico 5...

*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1166 : 29. Kolovoz, 2015., 11:31 »

A može dobar RPG (od njih imam sve Risen, Witcher, Dragon Age)

Zapravo mi nije toliko bitan žanr koliko mi je bitna dobra priča kako bi me igra povukla u svoj svijet. Volim i avanture, baš trenutno igram The Testament of Sherlock Holmes koji me lijepo drži.

Mislim da New Vegas, Pillars of Eternity i Wasteland 2 nemoram ni spominjati, s time zbilje nemožeš fulat ako nisi igrao.

Od ostalih si čekiraj Lords of Xulima i Kyn, oba dva su mi na wishlistu i samo čekaju popuste. Čujem da su jako dobre igre.
Dungeons of Dredmor ili Legend of Grimrock ako želiš stariji štih.
A Valley Without Wind prvi ili drugi ako želiš nešto skroz čudno i drukčije.
A i nez, Dungeon Siege 3 mi je oduvijek dobar bio, ako to pikneš možemo i co-op bacit.

Od avantura ti jedino mogu preporučit The Journey Down: Chapter One, pošto je to jedina avantura koju sam odirao u zadnjih par godina, i rula jako.

*

DakiKŠ

  • **
  • 176
  • Koju poslugu porati?
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1167 : 29. Kolovoz, 2015., 11:53 »
Hrv4tin4
Probaj Her Story, dosta dobra priča.
Ljude delim na dve grupe: Gamere (čitaj ljudi kojima nikada nije dosadno) i ostale ljude (čitaj šonje).
-DakiKS 1. april 2015.

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1168 : 29. Kolovoz, 2015., 13:23 »
Hvala svima,
vidjeti ću recenzije igara i koliko ih se isplati kupiti. Fallout sam igrao, a ove ostale moram malo po youtubeu škicnu da se ne zaletim s lovom.

@bartul9
Karte nisu moj đir osim u iznimnim situacijama, Tropico imam 3 i 4 sa svim DLCovima i po recenzijama se 5 ne isplati kupiti jer su napravili gluposti s DLCovima. Tamo su neke stvari prebacili u DLCove koje su u ostalim nastavcima bile odmah prisutne i tu su mi se zgadili iako inače podržavam Kalypso.
Alien Isolation nije moja furka i nekako me ne privlači niti priča. (gledao sam kada je Vjeran radio stream)

Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1169 : 29. Kolovoz, 2015., 20:23 »
Divinity pretpostavljam prešaltan.
The blood of youth is bubbling back..

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9