HCL.HR

Preporučite mi igru

  • 1744 Odgovora
  • 523051 Hitova
*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1170 : 31. Kolovoz, 2015., 07:25 »
hmmm
Divinity nisam igrao, ali ću razmisliti, nekako me nije privukao kada sam gledao gameplay....
Definitivno uzimam A Valley Without Wind jer tražim nešto drugačije.
Sad sam još uzeo i Metal Gear Rising jer me zanima Raidenova priča, iako sam igru do pola prešao na PS3, no onda me stari PS3 iznevjerio i zakuhao :wildboy:
Tako da će mi ove 2 igre za sada biti dovoljne.

Hvala svima

*

kinaivan

  • **
  • 250
  • 60% of time, it works every time
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1171 : 01. Rujan, 2015., 23:07 »
Znaci, sta da uzmem? MGS 5, GTA 5 ili Witcher 3?
Pliz pomozite nikad nisam bio na ovakvim mukama i samo mi nemojte rec uzmi sta oces, neces pogrijesit jer mi to nis ne pomaze.
"If you think this has a happy ending, you haven't been paying attention."

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1172 : 02. Rujan, 2015., 06:24 »
Znaci, sta da uzmem? MGS 5, GTA 5 ili Witcher 3?
Pliz pomozite nikad nisam bio na ovakvim mukama i samo mi nemojte rec uzmi sta oces, neces pogrijesit jer mi to nis ne pomaze.

Kao ponosni vlasnik sve 3 igre mogu ti dati svoje uveliko subjektivno mišljenje.
MGS V
je genijalan, prvi preorder koji mi radi bez greške ili ikakavih problema!
Moraš znati da ja obožavam cijeli MGS serijal i ova igra nije iznimka. Sviđa mi se atmosfera, poznati likovi, način borbe i stealtha, ma jednostavno savršeno. Super priča, tehnički igra za sada savršena.
Ako voliš MP onda ovu igru malo stavi na led do početka iduće godine kada dolazi i Mteal Gear Online 3 (besplatan je uz ovu igru) pa ćeš moći i online igrati.

GTA V
Super igra s podosta problema koji se ispravljaju patchevima. Recimo i dan danas GTA V ima fps dropove dok je Vsync uključen i nikako da iskoristi punu moć GPUa nego se uvijek vrti oko 70-85% što mi je katastrofalno. Priča je osrednja, pravi GTA, bezarazumna krađa autiu, napucavanje, zafrkancija. Online je i dalje živ i Rockstar ga pametno održava s vikendima u kojima je dupla lova i reputacija + razni DLC sadržaji koji od tebe zahtjevaju više love, a s time i love, odnosno više igranja kako bi si nešto mogao priuštiti.

Witcher 3
Najbolji RPG ikada, obožavam RPG igre, ali ovo je kralj nad kraljevima. Super igra izgleda, priča je dosta dobra, hrpetina besplatnog DLC sadržaja, + 2 DLCa koja se plaćaju, ali donose još 30h igre! Igrao sam ju cca 70h i stalno se vraćam k njoj.

Moraš znati da su po meni ove 3 igre must have! Nije pitanje koju od njih kupiti, trebao bi ih kupiti sve! Samo razmisli koju bi prvu uzeo, pa drugu i treću.
Pošto MGS V i Witcher još čekaju dodatke (Witcher čeka DLCove koji se plačaju, a MGS V čeka online komponentu) možda bi bilo dobro uzeti GTA V koji je kompetan. Pa nakon njega se odluči za dalje.

*

kinaivan

  • **
  • 250
  • 60% of time, it works every time
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1173 : 02. Rujan, 2015., 12:00 »
Uzeo bi nesto s dobrom pricom, pa cu vjerojatno uzet Witchera jer sam igrao i prvi i drugi a MSG nisam igrao nijedan. Definitivno cu kupit sve tri, samo sam se dvoumio koju prvu. Hvala na pomoci :)
"If you think this has a happy ending, you haven't been paying attention."

Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1174 : 14. Rujan, 2015., 21:38 »
Pozdrav ljudi, predlozite mi neku igru koja je slicna Far Cry-u, znaci da je open world a da je ratna,  a uz to da nema fantazije, znaci sve realno, da nema zmajeva cudovista itd itd
hvalaa

Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1175 : 19. Rujan, 2015., 20:18 »
Trazim stariju igru za losiji komp imam igrano mc pes 2015 smite cod2 fifa 14 svi zanrovi me zanmiaju?!?!
Imam sranje PC al igram samo jake igrice

*

9mlg9

  • Gost
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1176 : 01. Listopad, 2015., 12:03 »
ajmo ovako - preporučite mi igru koja će me očarati i koju ću htjeti prijeći do kraja jednom kad krenem. i da, ps3 ili i5, nvidia 640m lte, 4bg RAMa, pa witcher 3 i to odmah preskačem jer mislim da ne bi išlo :mrgreen:

Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1177 : 01. Listopad, 2015., 12:20 »
Journey definitivno

*

focabezoca

  • *
  • 65
  • FocaBezOca
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1178 : 15. Listopad, 2015., 16:11 »
Battlefield 4 ili Battlefield Hardline? Koji da uzmem?
Focarrin

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1179 : 15. Listopad, 2015., 20:30 »
4, ima više igrača ako je u pitanju PC verzija.

*

Nany98

  • n00b
  • 2
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1180 : 17. Listopad, 2015., 15:48 »
Pozdrav zanima me dali cu moci pokrenut koju od tih igara na svom laptopu i kako ce radit:

Core i3 3005U 1.7Ghz
4GB/500GB
NVIDIA GeForce 820M 2GB DDR3L
« Zadnja izmjena: 17. Listopad, 2015., 15:50 snowblind »

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1181 : 17. Listopad, 2015., 16:20 »
Neces Gta5, witcher 3 i neke zahtjevne, al vecinu starijih ces moc.

Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1182 : 17. Listopad, 2015., 21:01 »
Nakon što sam završio The last of us, može li mi netko preporučiti igru koja ima ovako dobro razrađene likove i priču. Nije bitan žanr samo da je kvalitetna i za PS4.
DeusNikola

*

general98

  • ***
  • 850
  • “Always trust computer games.”
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1183 : 18. Listopad, 2015., 20:06 »
Može li mi netko preporučiti igru sličnu Mafiji:The City of Lost Heaven?
Tražio sam dosta po internetu ali ništa nisam našao :solidus:
"If you have everything under control,you're not moving fast enough!"

Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1184 : 19. Listopad, 2015., 00:29 »
Ili se meni čini ili svaki moj post se izbjegava u širokom luku. Na svaki moj upit ne dobijem nikakav odgovor, vjerojatno jer nisam administrator, moderator ili takva ekipa.

Ali eto, previše očekivanja od LJUDI.
DeusNikola

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9