HCL.HR

Preporučite mi igru

  • 1744 Odgovora
  • 523737 Hitova
*

Hackey

  • *
  • 128
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1215 : 12. Prosinac, 2015., 17:47 »
Sleeping Dogs, GTA serijali, Mafia serijal, :D Probaj Godfather, meni licno jako dobra igra a u tom je fazonu :thumbs: 

Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1216 : 18. Prosinac, 2015., 13:02 »
Brutal legend. Bilo da voliš rock&roll i metal ili ne igra je super a jack black savršen. preporučam

*

Sanady

  • n00b
  • 1
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1217 : 01. Siječanj, 2016., 18:13 »
Dobro veče, pre nego što počnem hteo bih da kažem srećna nova godina  :D . Dobro, da se ja vratim na moje kratko pitanje :D , Jel je moguće sa konfiguracijom kao što je moja (Athlon X2 II 245, 5,00 GB rama, GTS 250 1.00 GB (Gainward)) da povučem igricu kao sto je Grand Theft Auto V, ili tako nešto?
« Zadnja izmjena: 01. Siječanj, 2016., 18:18 Sanady »

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1218 : 01. Siječanj, 2016., 18:26 »
Dobro veče, pre nego što počnem hteo bih da kažem srećna nova godina  :D . Dobro, da se ja vratim na moje kratko pitanje :D , Jel je moguće sa konfiguracijom kao što je moja (Athlon X2 II 245, 5,00 GB rama, GTS 250 1.00 GB (Gainward)) da povučem igricu kao sto je Grand Theft Auto V, ili tako nešto?


Dobro došao na forum! Molim te koristi tražilicu jer teme postoje za 99% stvari koje te zanimaju. Kako bi bilo kada bi svatko za svoj neki upit otvorio novu temu?
Da se vratim na tvoje pianje.
Odgovor je ne. Tvoje računalo je prestaro i preslabo i ne može se nositi s novijim naslovima.

*

kejf

  • n00b
  • 1
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1219 : 04. Siječanj, 2016., 11:34 »
Zdravo svima ja se zovem Miloš. Imam jako slab računar :fpalm: ,a volim da igram igrice pa sam ovom prilikom hteo da vas pitam dali znate neke kul igrice za slabije računare.

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1220 : 04. Siječanj, 2016., 11:42 »
Bilo bi dobro da si naveo konfiguraciju jer slabo računalo je relativan pojam. Koliko ti je uopće računalo staro?


I molim te, drugi puta koristi tražilicu jer tema postoji. Sada sam te prebacio u odgovarajuću temu. Kako bi bilo kada bi svi bez gledanja otvarali teme - nastao bi kaos.
I dobro došao na forum!

Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1221 : 08. Siječanj, 2016., 00:20 »
Znaci imam
2gb RAMa
32-bit
Intel Pentium Dual Core 2.7Ghz
I nVidia 8500GT 1gb
Uglavnom sve je sranje
Preporucite bilo kakvu igricu
Komp podrzava igrice kao cs go pes 2016 cod mw 2 bfbc2 itd
Imam sranje PC al igram samo jake igrice

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1222 : 08. Siječanj, 2016., 07:05 »
Hajde drugi puta malo bolje čitaj ili koristi tražilicu, jer tema već odavno postoji!

*

qw

  • *
  • 54
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1223 : 08. Siječanj, 2016., 15:08 »
Planiram zaigrat Witchera 3 pa me zanima da li mi preporucate prelazak prijasnjih dijelova posto nemam bas puno slobodnog vremena, (samo vikendom) i da li preporucate da ga igram sa gamepadom
« Zadnja izmjena: 08. Siječanj, 2016., 15:09 qw »

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1224 : 08. Siječanj, 2016., 15:12 »
Planiram zaigrat Witchera 3 pa me zanima da li mi preporucate prelazak prijasnjih dijelova posto nemam bas puno slobodnog vremena, (samo vikendom) i da li preporucate da ga igram sa gamepadom


Bilo bi dobro da i prijašnje nastvke odradiš kako bi se upoznao sa svijetom witchera i tko je uopće glavni lik.
Ja sam igrao na tipkovnici jer mi je to prirodnije na PCu.

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1225 : 08. Siječanj, 2016., 20:44 »
Planiram zaigrat Witchera 3 pa me zanima da li mi preporucate prelazak prijasnjih dijelova posto nemam bas puno slobodnog vremena, (samo vikendom) i da li preporucate da ga igram sa gamepadom
Witcher je jedan od onih serijala (zajedno sa Mass Effectom) koji su napravljeni da se svi po redu pređu, uostalom i saveovi se prenose. Ali ako ti je prvi dio možda "prestar" onda barem odigraj Witcher 2. Šteta je da ih baš oba preskočiš jer su sve tri igre epske. Moja preporuka ti je da barem pređeš glavnu priču (koja i nije previše duga) u prethodnicima pa onda Witcher 3 temeljito sa side-questovima ako baš nemaš previše vremena.
A što se tiče gamepada ne bih ti znao reći jer sam prva dva dijela prešao sa tipkovnicom i mišem i ne vidim razlog da i treći tako ne pređem.
« Zadnja izmjena: 08. Siječanj, 2016., 20:49 Adam Jensen »

Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1226 : 09. Siječanj, 2016., 15:17 »
Ja sam igrala samo trojku i malo požalila što nisam odigrala i prva 2, tako da svakako odigraj. Ali što se tiče priče, igra te dovoljno sama uvede nakon nekog vremena, znači falit će ti  samo attachment za pojedine likove i razumijevanje referenci par stvari na prijašnje dijelove, pogotovo kad trebaš neku odluku donijet, pa požališ ko ja.  :mrgreen: Ali za main story to nije toliki problem.  :thumbs: But then again, nisam igrala još prva 2  :D

Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1227 : 09. Siječanj, 2016., 18:11 »
Odigrat jedinicu obavezno. Maybe zastarila mrvicu u nekim stvarima al ta atmosfera i svijet, najbolje nešto ikad.  :ementaler:

*

trulex

  • **
  • 169
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1228 : 10. Siječanj, 2016., 16:41 »
Ja sam taj wićer kreno igrat vidim ima tu sadržaja, reko trebaće 500 sati da odigram, pa reko bolje da odustanem i odusto sam.

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1229 : 10. Siječanj, 2016., 16:49 »
Ja sam taj wićer kreno igrat vidim ima tu sadržaja, reko trebaće 500 sati da odigram, pa reko bolje da odustanem i odusto sam.


A ne pašu sve igre svima. RPGovi su većinom takvi. Krcati sadržajem i side questovima i itd. Ali Witcher se razlikuje od ostalih RPGovima svojom dobrom pričom koja ima smisla, dok većina RPGova ima neku ovlaš priču.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9