HCL.HR

Preporučite mi igru

  • 1744 Odgovora
  • 521734 Hitova
*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1245 : 20. Siječanj, 2016., 16:59 »
Svida mi se ovaj Naruto.Jel mi potrebno kakvo znanje iz prijasnjih djelova ili mogu odma krenut na 3. dio?

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1246 : 20. Siječanj, 2016., 17:04 »
Svida mi se ovaj Naruto.Jel mi potrebno kakvo znanje iz prijasnjih djelova ili mogu odma krenut na 3. dio?


Ja sam krenuo s 3. dijelom pa sam se navukao na serije i filmove. Priča se vraća i u prošlost pa ćeš razumijeti o čemu se radi.
Ima podosta duboku priču i pokušava te povezati s likovima.
Ako sam ja uspio skužiti sve bez gledanja animea, budeš i ti ;)

*

level

  • **
  • 224
  • Bitches be like...
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1247 : 20. Siječanj, 2016., 18:14 »
Asura's Wrath je nesto vise kao akcija, tipa God of War, izgled i stil ce ti se vjv svidjet a sad ne zna jel to rpg

*

fez

  • *
  • 118
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1248 : 21. Siječanj, 2016., 14:16 »
Imam pitanje ako mi neko moze pomoc.

Znaci imam zelju odigrat neku Japansku RPG igru, JRPG ili kako se to vec zove.Uglavnom igra nemora bit striktno RPG, bitno je da je Japanska tematika i onaj njihov stil.Pa ako mi mozete preporucit neku najbolju igru u tom stilu, da ima dobru pricu, volio bi da nije prestara, da izgleda ljepo, al opet da nije prezahtjevna.Gledao sam nesto poput Final Fantasy 13, mislim kako bi mi to bio najbolji izbor za pocetak.

Skini emulatore i jrpgejaj kolika ti volja. Ja bi ti preporučio suikoden za psone.

Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1249 : 21. Siječanj, 2016., 15:39 »
Imam pitanje ako mi neko moze pomoc.

Znaci imam zelju odigrat neku Japansku RPG igru, JRPG ili kako se to vec zove.Uglavnom igra nemora bit striktno RPG, bitno je da je Japanska tematika i onaj njihov stil.Pa ako mi mozete preporucit neku najbolju igru u tom stilu, da ima dobru pricu, volio bi da nije prestara, da izgleda ljepo, al opet da nije prezahtjevna.Gledao sam nesto poput Final Fantasy 13, mislim kako bi mi to bio najbolji izbor za pocetak.

Skini emulatore i jrpgejaj kolika ti volja. Ja bi ti preporučio suikoden za psone.

Kako sam rekao u drugoj temi, Suikoden je vrhunski - a meni najdraza igra svih vremena. Drago mi je kad god se netko pojavi da zna za njih, a ne zaigra :)
The blood of youth is bubbling back..

Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1250 : 25. Siječanj, 2016., 16:38 »
Koje igre preporucujete za ovakav komp?
2gb rama, procesorAMD phenom x2 555,graficka radeon HD5750 1gb

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1251 : 25. Siječanj, 2016., 17:39 »
COD:Modern Warfare, COD: World at War ako ti je do dobrog napucavanja, Mirrors Edge ako oces nesto posebno al svakako odlicno..Ako oces neko utrkivanje odigraj Race Driver:GRID odlicna igra i odlicno se vrti, takoder vrhunska voznja, po meni najbolja u serijalu.

Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1252 : 25. Siječanj, 2016., 17:41 »
Jel mogu pokrenit Far cry 3,COD:black ops 1 2?

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1253 : 25. Siječanj, 2016., 18:36 »
Trebao bi moc pokrenit samo neznam kakve bi ti performanse bile, sve na low i spustena rezolucija i trebalo bi bit igrivo.

Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1254 : 25. Siječanj, 2016., 19:36 »
Koje igre preporucujete za ovakav komp?
2gb rama, procesorAMD phenom x2 555,graficka radeon HD5750 1gb

Marko pa sad gaming ti je relativan kao i vrijeme i ne ovisi uvijek konf. Neznam sto tvoje srce voli igrati msm. kakav zan igara, ali konfiguracija ti i nije bas bajna  :mrs: . Reci kakav zanr igara volis

Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1255 : 25. Siječanj, 2016., 19:42 »
Pa vidi Ivo za konf. znan da nije bajna,ali dok ne kupim novo sve zelim malo vremena izgubit.A to da je gaming sada relativan kao i vrijeme se u potpunosti slazem s tobon Ivo.. A kakav zanr igara volim hmhm volim vecinom RPG i ratne neke..

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1256 : 25. Siječanj, 2016., 19:43 »
Ako nisi igrao Final Fantasy serijal svakako odigraj!
To su straije igre i vrtiti ćeš ih bez problema. FF VII, FF VIII! Jedne od najbolih RPG igara ikada.
Isto tako možeš probati (ako će ići) The Last Remnant.

Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1257 : 25. Siječanj, 2016., 19:48 »
Drago mi je sto ti se svida moje misljenje. Ratne kazes pa provaj Spacewar. Posto ti konf nije bas nesto provaj skinuti Pokemone ima vise serijala ali kad sam ja bio tvojih godina obozavao sam ga to ce ti sigurno vrtiti. Sto se tice RPG igra definitivno ti preporucujem final fantasy...

Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1258 : 25. Siječanj, 2016., 19:53 »
Dragi Ivo vi mene ni ne poznajete i ne vjerujem da znate koliko imam godina.. I da pokemone sam i ja igrao i dobra igra za ovako djecu od 6-10 godina.. final fantasy cu sigurno isprobat pa javim kakva je :D

 
« Zadnja izmjena: 25. Siječanj, 2016., 19:58 Marko69 »

Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1259 : 25. Siječanj, 2016., 20:00 »
Oprostite nisam Vas htio uvrijediti ali nemorate me odma napadati  :hiha2: .Covjece kakav je ovaj danasnji svijet  :chair:
Probaj te instalirati LOL izgleda mi tipicna igra za Vas a konfiguracija ce je vjerovatno prihvatiti i pothitno mjenjaj te konfiguraciju jer ova Vam samo bezveze skuplja prasinu. Ovo je bio prijateljski savijet nemoj te me odmah napasti :ne:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9