HCL.HR

Preporučite mi igru

  • 1744 Odgovora
  • 523050 Hitova
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1350 : 03. Svibanj, 2016., 20:03 »
Rainbow Six Siege?

Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1351 : 04. Svibanj, 2016., 13:18 »
Neznan koju igru da fps igru da uzmen. Igran većinom igre tipa kantera,nikakva svemirska sranja.

Sutra ti kreće Overwatch open beta, dostupna svima!!! Na redditu ima dosta CS i TF playera koji pišu pozitivne komentare (ovi koji su uspijeli ugrabit ključ za 2 day early open beta access).

Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1352 : 11. Svibanj, 2016., 21:51 »
Pozdrav ljudi, dakle ovako.. Trebam pomoc. Uskoro kupujem jednu igru, no ne mogu se odluciti, da uzmem Uncharted 4 ili da prednarucim overwatch? Mislim Overwatch sam igrao open betu i stvarno STVARNO sam uzivao. Igra je odlicna po mom misljenju. S druge strane, Uncharted je vizualno najbolja igra dosada, a i imam prva 3 dijela pa bi zelio i preci 4. dio da zavrsim serijal :3 Btw Uncharted mi je jedan od najdrazih serijala uopce.. Stvarno se ne mogu odluciti, Uncharted ili Overwatch? Molim vas pomocccc :S
Mineri, padobranci I djevice griješe samo jednom.

Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1353 : 12. Svibanj, 2016., 00:01 »
Uncharted.

*

Draaaven

  • n00b
  • 1
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1354 : 12. Svibanj, 2016., 18:44 »
Pozdrav svima sam sam htio da pitam ima li neko od vas istu grafu i to i ako ima da mi kaze kakva iskustva koje su igre dobre i to.
I zanima me po mogucnosti GTA 4 koliko bi fps otprilike imao ?
Evo komponente,NAPOMENA: Znam da su komponente sranje , ovaj komp imam vec duze vrijeme ovog ljeta kupujem novi ali uistinu malo skuplji zato i imam ovaj duze vrijeme xD ! :D
GRAFA:

RAM i Procesor ! :

Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1355 : 16. Svibanj, 2016., 21:08 »
Dvoumim se. Hoću li kupiti Far Cry 4 ili Far Cry Primal ili oboje? Čitao sam da je Primal mapa gotovo ista kao i mapa Far Crya 4 pa me zanima koja je bolja ili da odigram jednostavno obje? :) Također me zanima isplati li se uopće kupiti Far Cry 4?

Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1356 : 16. Svibanj, 2016., 21:57 »
Dvoumim se. Hoću li kupiti Far Cry 4 ili Far Cry Primal ili oboje? Čitao sam da je Primal mapa gotovo ista kao i mapa Far Crya 4 pa me zanima koja je bolja ili da odigram jednostavno obje? :) Također me zanima isplati li se uopće kupiti Far Cry 4?

Ha gle. Pogledaj gameplay videe od obje igre i odluči kaj ti se više sviđa. Meni je Far Cry 4 puno bolji od Primala. Ovo za mapu je istina. Primal je dosadan. Uzmi Uncharted 4. :P
« Zadnja izmjena: 16. Svibanj, 2016., 21:58 Alan Wake »

Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1357 : 16. Svibanj, 2016., 22:01 »
Uzmi FC4,a Primal gledaj kupit kad cijena padne.

Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1358 : 17. Svibanj, 2016., 09:53 »
Pozdrav ljudi, dakle ovako.. Trebam pomoc. Uskoro kupujem jednu igru, no ne mogu se odluciti, da uzmem Uncharted 4 ili da prednarucim overwatch? Mislim Overwatch sam igrao open betu i stvarno STVARNO sam uzivao. Igra je odlicna po mom misljenju. S druge strane, Uncharted je vizualno najbolja igra dosada, a i imam prva 3 dijela pa bi zelio i preci 4. dio da zavrsim serijal :3 Btw Uncharted mi je jedan od najdrazih serijala uopce.. Stvarno se ne mogu odluciti, Uncharted ili Overwatch? Molim vas pomocccc :S

Uncharted mozes proc i prodat te nakon toga uzet Overwatch :)

Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1359 : 17. Svibanj, 2016., 09:59 »
Hvala, ma uzet ću i Uncharted kad padne cijena :) Razmislit ću, ali vjerojatno onda prvo FC4 pa možda FC Primal.  :D

Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1360 : 18. Svibanj, 2016., 17:48 »
Dvoumim se. Hoću li kupiti Far Cry 4 ili Far Cry Primal ili oboje? Čitao sam da je Primal mapa gotovo ista kao i mapa Far Crya 4 pa me zanima koja je bolja ili da odigram jednostavno obje? :) Također me zanima isplati li se uopće kupiti Far Cry 4?
Ja tebe ne razumijem.. Kaže da se dvoumiš i onda kažes kako možeš oboje.. Pa šta onda razmišljaš kad možeš oboje? Tvoje pitanje nema smisla..

Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1361 : 18. Svibanj, 2016., 20:19 »
Dvoumim se. Hoću li kupiti Far Cry 4 ili Far Cry Primal ili oboje? Čitao sam da je Primal mapa gotovo ista kao i mapa Far Crya 4 pa me zanima koja je bolja ili da odigram jednostavno obje? :) Također me zanima isplati li se uopće kupiti Far Cry 4?
Ja tebe ne razumijem.. Kaže da se dvoumiš i onda kažes kako možeš oboje.. Pa šta onda razmišljaš kad možeš oboje? Tvoje pitanje nema smisla..

Mogu oboje, ali zašto da kupujem igru i još jednu kopiju igre s drugim likovima i vremenom? Zato pitam ima li smisla kupovati i FC4 i FC Primal ili ću dobiti dvije gotovo iste igre? Bezveze trošiti novac s kojim mogu kupiti neku drugu igru ili nešto drugo.

Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1362 : 19. Svibanj, 2016., 20:03 »
Može neki prijedlozi za horor igrice za medium-end PC?

Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1363 : 19. Svibanj, 2016., 20:22 »
Resident evil Remake, Resident Evil Zero, Resident Evil 6, Metro 2033, Metro Last Light, Alone in the Dark Near Death Investigation, Alan Wake, Dead Island, Dead Island Riptide, The Forrest, Dead Space 1,2,3, F.E.A.R. 1,2,3, The Walking Dead Sezona 1,2 od Telltale-a...

Itd.. ovo mi sad prvo pada na pamet..
"Keep that hair short, Clem."

Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1364 : 19. Svibanj, 2016., 21:01 »
Poslužit će i ovo za sad :) . Hvala

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9