HCL.HR

Preporučite mi igru

  • 1744 Odgovora
  • 519738 Hitova
*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1500 : 17. Prosinac, 2016., 17:57 »
Hrvac ja sebi uzeo Kotor 1 i 2 mislim da bi ti to odlicno pasalo..Ako nisi igrao uzmi i Skyrim, mada sumnjam da ga nisi presao.

*

_Domiinik_

  • n00b
  • 4
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1501 : 27. Prosinac, 2016., 08:52 »
Znam da nisu iste igre al šta mislite šta je bolje kupiti. Radi multiplayera Battlefield 1 , Overwatch ili Titanfall 2 šta mislite šta je bolje?

Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1502 : 30. Prosinac, 2016., 22:52 »
Da li imate neku igru da mi preporučite a da nije standardna kao ove današnje gde se samo puca i voze kola, ja bih najviše vole neku igru tipa gde se koriste mačevi, šurikeni, konji, luk i strele tipa da igra bude poput filma ''Leteći mačevi zajevih vrata'' ?

Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1503 : 02. Siječanj, 2017., 20:58 »
Da li imate neku igru da mi preporučite a da nije standardna kao ove današnje gde se samo puca i voze kola, ja bih najviše vole neku igru tipa gde se koriste mačevi, šurikeni, konji, luk i strele tipa da igra bude poput filma ''Leteći mačevi zajevih vrata'' ?

Pošto nisi naveo nikakav žanr:
The Witcher 3,Mount and Blade,For Honor(koji izlazi u 2.mjesecu),Total War:Shogun 2,Shadow Warrior 2 znam da ima pucanja al zato ima i šurikena ;)

Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1504 : 05. Siječanj, 2017., 16:21 »
Neku horor igru koja je baš baš strašna
došao mi prijatelj u posjetu i doslovno nista ga ne moze uplasiti,niti amnesia od koje se ja sav userem,niti slender niti five nights at freddys
Bio bih jako zahvalan  :D :D :D

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1505 : 05. Siječanj, 2017., 16:22 »
Alien Isolation...

Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1506 : 05. Siječanj, 2017., 16:57 »
Složio bi se za iznad navedeni Alien Isolation kojeg upravo prelazim, te bi još naveo Outlast  :approve

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1507 : 05. Siječanj, 2017., 17:11 »
Alien Isolation, jedna od boljih igara sta sam odigrao u zivotu.

Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1508 : 05. Siječanj, 2017., 17:41 »
Alien Isolation je remek djelo! Kada se samo sjetim da me bilo frka po nekoliko minuta izaći iz ormara hahahaha  :geek: paranoja! Kao igram ja i gledam miš na stolu ali ga ne diram hahah  :hihi: Predobra igra, rijetke su takve...

Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1509 : 05. Siječanj, 2017., 18:34 »
Najzalosnije je sto s komercijalne strane takva igretina ono propast jedva milion primjeraka prebacili.Steta a jedini Alien naslov vrijedan spomena.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1510 : 05. Siječanj, 2017., 20:33 »
Bas tako, a igra je cudo.

*

AmerUvex

  • n00b
  • 1
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1511 : 07. Siječanj, 2017., 22:44 »
Evo ovako.Prije par dana uzeo sam novi laptop :) i prezadovoljan sam sa njim.Ali bi zelio da instaliram Gta San Andreas i igram multiplayer.Eh stvar je u tome da me je jednostavno strah da se laptop ne bi mozda pregrijao ili nesto tako.A ako se pregrije i crkne onda meni nema izlaska sigg dok je ovog zimskog raspusta haha  :D Pa me zanima sta vi mislite da li mogu da igram i da se ne brinem ili mzd ipak da ne igram na laptopu.

Evo specifikacije:

http://imgur.com/a/1T36r

http://imgur.com/RcmiZ36

Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1512 : 08. Siječanj, 2017., 00:25 »
Svi vi Gaming kolege i ljudovi s HCL-a,trebam pomoć,trenutno imam poprilično kvalitetnu kolekciju igara za moju omiljenu Gaming konzolu[PlayStation3],i stvar je u tome da bih je htio malo modernizirati,tj. htio bih u nju dodati neke video-igre koje nisu previše identične onima koje trenutno posjedujem,bez obzira što sam veliki fan ovih koje imam,a imam nekoliko Call of Duty-a,Tomb Raider:Underworld,Crysis 3 i još neke druge,ali htio bih dodati još neke "Science Fiction/SF igre" poput onih sa superherojima ili možda one parkour/stealth igre poput Assasin's Creed-a,pa vas stoga pitam dali da nabavim jednu od Batman:Arkham -II- igara[Batman Arkham:Asylum,City,Origins,Knight],The Amazing Spiderman 2 ili možda Assasin's Creed 2... :kava: :kava: :kava: ???

Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1513 : 08. Siječanj, 2017., 01:08 »
Batman serijal je ludilo,Arkham asylum i Arkham city neces pogrijesit,Origins mozes zaobic jer je najlosija u serijalu.Ako se odlucis za AC onda gledaj uzet dvojku ili AC black flag.

Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1514 : 09. Siječanj, 2017., 21:52 »

Inače Day of Infamy je FPS igra sa temom 2.svj rata koja je dostupna na Steam-u.
Igra je HC (Hardcore) ali koliko sam po YT mogao vidjeti veoma je zanimljiva i zabavna, ona je prvobitno izašla kao DLC za Insurgecny inače također HC , a sada je postala zasebna igra.
Hvala !
« Zadnja izmjena: 09. Siječanj, 2017., 22:42 PrivateRyan »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9