HCL.HR

Preporučite mi igru

  • 1744 Odgovora
  • 519703 Hitova
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1575 : 11. Svibanj, 2017., 19:50 »
Kako to da si uzeo Bioshock Infinite ? To ti je FPS, jest da ima  elemenata RPG ali u suštini je FPS.

A Syberia 3 ?

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1576 : 11. Svibanj, 2017., 21:15 »
Uzeo sam ga samo zato da upotpunim kolekciju jer imam 1 i 2, pa mi je falio 3. nastavak da kolekcija bude potpuna.
Za Syberiu ima vremena, jer planiram ponovno preći prva 2 da se prisjetim priče prvo, a tada će joj i cijena biti cca 5€

Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1577 : 12. Svibanj, 2017., 17:37 »
Kako to da si uzeo Bioshock Infinite ? To ti je FPS, jest da ima  elemenata RPG ali u suštini je FPS.

A Syberia 3 ?

BioshockInfinite je FPS sa elementima RPG-a?
Pitanje nije provokacija, nego nisam upoznat sa tom igrom i nisam uopće razmatrao o kupovini.

Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1578 : 12. Svibanj, 2017., 18:01 »
Uzeo sam ga samo zato da upotpunim kolekciju jer imam 1 i 2, pa mi je falio 3. nastavak da kolekcija bude potpuna.
Za Syberiu ima vremena, jer planiram ponovno preći prva 2 da se prisjetim priče prvo, a tada će joj i cijena biti cca 5€

Bioshock Infinite je nepotpun bez DLCova (Burial at Sea - Episode 1 i 2), a koliko vidim čini mi se da njih nisi uzeo. Također je velika šteta da se ne odigraju DLCovi i mislim da će se većina složit sa mnom. Tako da se nadam da i njih nekad imaš u planu.  :thumbs:
« Zadnja izmjena: 12. Svibanj, 2017., 18:05 Raskoljnikov »

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1579 : 12. Svibanj, 2017., 18:08 »
Nisi shvatio poantu. Neću ni igrat igru, ne sviđa mi se baš... Možda jednom i budem, al definitivno ne u nekoj skorijoj budućnosti. Bitno mi je samo bilo da bude kolekcija.

Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1580 : 12. Svibanj, 2017., 18:15 »
Shvatio sam, bez brige. Smatram da čak i za imati cijelu kolekciju Bioshock igara treba imati navedene DLCove.
Ima doduše još i DLC za dvicu (koji je jako dobar), ali bez njega se još i može proći. Uglavnom, ako si ti zadovoljan sve pet.  ;)

Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1581 : 12. Svibanj, 2017., 21:51 »
toma_hr @

Nisam 100% siguran koliko je Infinite u tim vodama  jer ga nisam  igrao, ali prva dva dijela stoje u tom žanru

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1582 : 23. Svibanj, 2017., 08:02 »
Pozdrav svima,

kao što naslov teme kaže (koliko me kao "starkelju" iritira naziv COUCH co op), zanima me koji su "must have" naslovi za couch CO-OP? Nabavio sam PS4 PRO tako da osim što ja mogu igrati PES ka čovjek, mogu i sa dragom igrati neke igre. Nažalost, da li mi se čini ili je ponuda poprilično siromašna? Trenutačno igramo Rayman Legends, ali nakon toga ne znamo što bismo. Tražimo igre koje su zabavne, ali opet, tražimo i neke igre da grafika nije 2D kakvih vidim da ima u izobilju. Ima li neka trkačina tipa NFS da ima SPLIT screen da možemo igrati zajedno?

Trenutačno ja razmišljam o Overcooked, iako mi je dosta baby type of game, čini mi se kao nešto što će nam pružiti dosta sati zabave. LEGO igre prvobitno ona nije htjela, ali vidim od dosta ljudi da su izvrsne, pa ću i na to baciti oko. Vaši savjeti?
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1583 : 23. Svibanj, 2017., 10:13 »
Ne znam zašto je moj post (koji je bio tema) ovdje završio, jer je tema bila "Couch CO-OP", u kojoj sam tražio "preporuke" igara za Couch COP-OP, a koja je mogla iznjedriti (tome sam se i nadao) raspravi o couch CO-OP igrama, i što je danas co-op naspram onoga što je bio prije.
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1584 : 24. Svibanj, 2017., 13:40 »
Ovih dana mucim muke koju igru da kupim za raspust ili neku free igru jos bolje :)
Inace volim razne tipove igara osim igara tipa League of Legends i slicne tematike.
Pisite bez ideja sam  :mrgreen:

Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1585 : 27. Svibanj, 2017., 14:18 »
Znaci ovako,
planiram kupit neku igricu u kojoj se igraa multiplayer ali muce me dvije stvari.
1. neznam jel mi internet dovoljno dobar za online igrice... sppedtest.net mi kaze da imam ping od 10 ms ali to sam mjerio bezveze... sad me zanima moram li mjerit to dok imam neku online igricuukljucenu ili kako?
2. ne znam koju da kupim... želim neku akcijsku tipa CS: GO ili neki CoD a nisam ziher koji se CoD sad najvise igra online... mislim da BO3 ali fakat neznam. Pa mozete li mi rec koji CoD se najvise igra online i jel da radije uzmem CS: GO (neznam nista kako se igra i sta se treba radit) ili CoD (znam kako se upravlja i sve ali neznam koji da uzmem)

Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1586 : 27. Svibanj, 2017., 22:39 »
Meni treba preporuka za pucačinu da nije ratna, da nije prestara, a opet ni najnovija, recimo negdje između 2010. i 2015.
Preferiram realnost, koliko igra može biti realna (npr. Far Cry nad Serious Samom), i dobru priču.
Najbliže onome što bih htio igrati je Call of Juarez: Gunslinger, a volio bih i kad bi igra bila na Steamu.

Hvala unaprijed :)
« Zadnja izmjena: 28. Svibanj, 2017., 07:07 Hrv4tin4 »

Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1587 : 29. Svibanj, 2017., 16:02 »
Trenutno igram The last of us i nikad nista bolje nisam igrao od ove igrice stvarno je mnogo dobra ako ima nesto slicno moze preporuka

Hvala

Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1588 : 29. Svibanj, 2017., 17:37 »
 :ave: :wildboy:p
Trenutno igram The last of us i nikad nista bolje nisam igrao od ove igrice stvarno je mnogo dobra ako ima nesto slicno moze preporuka

Hvala

Uncharted serijal a mogao si izvidit i tomb raidera,mislim na zadnje dvije igre reebot i rise of tomb raider.

Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1589 : 30. Svibanj, 2017., 05:51 »
Uzecu ovaj Uncharted

Uncharted The Nathan Drake Collection (PS4) (65 KM)
https://www.olx.ba/r/25061373/272175

Kad to zavrsim onda cu krenuti sa Uncharted 4 Hvala na preporuci

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9