HCL.HR

Preporučite mi igru

  • 1744 Odgovora
  • 519718 Hitova
*

Fantom988

  • n00b
  • 1
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1650 : 15. Veljača, 2018., 19:31 »
Siguran sam da su mnogi vidjevsi sam naslov teme odluculi da ne kliknu na istu ali ja vas pitam za predlog za neku igru koja nema tako realisticnu grafiku tj imaju cartoon grafiku ako znate na sta mislim.Upravo sam skinuo igricu The Witness i igrica mi se svidjela,ne samo zbog same igre,nego i zbog grafike,jednostavno takve igre me privlace tako da bih volio da mi prepouricte igru sa slicnom grafikom. :piva: :piva:

Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1651 : 20. Veljača, 2018., 17:12 »
-
« Zadnja izmjena: 18. Rujan, 2020., 18:00 Bert_Raccoon »

Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1652 : 21. Veljača, 2018., 09:28 »
Siguran sam da su mnogi vidjevsi sam naslov teme odluculi da ne kliknu na istu ali ja vas pitam za predlog za neku igru koja nema tako realisticnu grafiku tj imaju cartoon grafiku ako znate na sta mislim.Upravo sam skinuo igricu The Witness i igrica mi se svidjela,ne samo zbog same igre,nego i zbog grafike,jednostavno takve igre me privlace tako da bih volio da mi prepouricte igru sa slicnom grafikom. :piva: :piva:

Baci oko na Firewatch, RIME, The Wild Eternal
Balkanslav Gaming:
YouTube
Facebook

*

rocketgaming-hd

  • Gost
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1653 : 24. Veljača, 2018., 10:42 »
Ljudi uskoro mi se blizi rockas i planiram kupiti neku dobru PS4 igru. Za Bozic sam kupio PS4 Pro sa 2 kontrolera i FIFA 18[Ronaldo Edition]>1TB i sad nezz koju da igru kupim. Prije sam razmisljao o tematskom zanru pa nisam znao dali da uzmem neku action-adventure igru[Uncharted 4:A Thief's End ili Assassin's Creed:Origins] ili mozda neku science-fiction igru,ali sad sam se ipak odlucio za FPS...samo je problem sto nezz koji. U obzir sam uzeo 4 igre:Call of Duty:WWII,Star Wars:Battlefront 2,Battlefield 1 i cak Titanfall 2...znm da je malo cudno sto ukljucujem SW:BF2 ali osim onih multiplayer mikrotransakcija i loot boxeva igra je supp...tako da plizz,help da se odlucim :ave: :ave: :ave:

Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1654 : 01. Ožujak, 2018., 20:09 »
Ljudi uskoro mi se blizi rockas i planiram kupiti neku dobru PS4 igru. Za Bozic sam kupio PS4 Pro sa 2 kontrolera i FIFA 18[Ronaldo Edition]>1TB i sad nezz koju da igru kupim. Prije sam razmisljao o tematskom zanru pa nisam znao dali da uzmem neku action-adventure igru[Uncharted 4:A Thief's End ili Assassin's Creed:Origins] ili mozda neku science-fiction igru,ali sad sam se ipak odlucio za FPS...samo je problem sto nezz koji. U obzir sam uzeo 4 igre:Call of Duty:WWII,Star Wars:Battlefront 2,Battlefield 1 i cak Titanfall 2...znm da je malo cudno sto ukljucujem SW:BF2 ali osim onih multiplayer mikrotransakcija i loot boxeva igra je supp...tako da plizz,help da se odlucim :ave: :ave: :ave:

Ja ti preporucujem  Battlefield a a da ubijes zabavu uzmi ba GTA 5 ili AC:Origins nekako ce ti pucacine dosaditi

Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1655 : 01. Ožujak, 2018., 20:11 »
E ljudi ako mi mozete predloziti neku stratesku igru koja ne trazi neku bas jaku grafu,neke klasike kao AoE ili Cossack 3,ako shvatate sta trazim,jednostavno da lice na njih a i da su zanimljive,puno bi mi pomogli

*

aca

  • **
  • 171
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1656 : 02. Ožujak, 2018., 08:45 »
E ljudi ako mi mozete predloziti neku stratesku igru koja ne trazi neku bas jaku grafu,neke klasike kao AoE ili Cossack 3,ako shvatate sta trazim,jednostavno da lice na njih a i da su zanimljive,puno bi mi pomogli
Rise of Nations - na tu je foru ali ide sve do modernog rata
 Age of Mythology - ime sve govori
When power of love overcomes love of power the world will know peace! - Jimmy Hendrix

*

Dj.J.

  • n00b
  • 1
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1657 : 02. Ožujak, 2018., 13:57 »
Pozdrav 👋 svima!
Pre par dana sam nabavio PS4 i potrebna mi je pomoc oko izbora igrica 🎮... Ima li neko predlog? (samo nemojte one igre kao AOE...)😄 hvala unapred☺

Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1658 : 02. Ožujak, 2018., 14:21 »
Od sportskih PES, FIFA NBA 2K.Od pucačina BF1, Wolf 2.Akcione avanture AC Origins, Uncharted 4 i The Last of Us.

Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1659 : 02. Ožujak, 2018., 14:22 »
I naravno Crash Bandicoot:N. sane Trilogy. :D

*

N3X4

  • *
  • 29
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1660 : 08. Ožujak, 2018., 19:55 »
Pozdrav,
Posle duzeg vremena vratio sam se na Forum jer sam se setio podataka koje sam stavio, uglavnom pre nego sto krenem ovaj thread molio bih sve one koji misle da znaju nesto, dosli su da pametuju i to da beze sa ovog threada jer je jako losa ideja inace pitati Balkance, pitati ih na forumu :)
Uglavnom ako sam prvenstveno to rekao, zelim da ukoliko moze neko da mi predlozi neku pametnu Story igru koja je nalik Life is Strange, The last of Us (iako je nisam igrao posto sam logicno sirotinja i ne planiram da dajem $200 za konzolu pa jos $60 za igru) uglavnom tako neku finu story igru ali najvise nalik Lis ili Lis:Bts sta god odigrao sam obe i onda sada kada vise nemam sta da cekam jer sam juce odigrao bonus epizodu moram nesto novo, znaci samo me story interesuju u ovom trenutku znaci neki story, storytelling, drama, avantura (ali bez onoga da sam tarzan po drvetu)... Znam da ima dosta dobrih igara i najvise volim te sa odlukama znam i za the walking dead, ali me ne privlaci i zbog grafike i drugacije... Evo hvala svakome ko mi moze predloziti nesto jer posle duzeg vremena mi se ponovo nesto igra bas dosta... Hvala unapred svima!
aha

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1661 : 08. Ožujak, 2018., 20:43 »
Uzmi si bilo što novijeg od Telltale-a.
Tipa Wolf among Us, Walking Dead sve sezone, Tales from the borderlands, Jurasic Park, Batman, itd.

Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1662 : 09. Ožujak, 2018., 14:39 »
Fahrenheit

*

Gigo

  • *
  • 25
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1663 : 29. Ožujak, 2018., 14:19 »
Sve vise igara su, danas,  multiplayer i nemaju story mode ili imaju neki siromasni, pa bi vas pita koju igru kupiti, ali da ima odlicnu pricu..?

*

tryon

  • **
  • 224
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1664 : 29. Ožujak, 2018., 14:27 »
em si fulao forum em ti je pitanje strava.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9