HCL.HR

Preporučite mi igru

  • 1744 Odgovora
  • 518755 Hitova
*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1725 : 28. Travanj, 2020., 10:17 »
Bok zbunjenamama :)

Fortnite ima pucanja, ali je sve u jednom blagom, dječjem duhu bez krvi i s veselim crtićolikim tonom nasilja, pa se oko toga ne moraš previše brinuti. I najvažnije za shvatiti - ta igra je potpuno besplatna za igranje. Sve što trebate napraviti je spojiti PlayStation 4 na internet i skinuti Fornite besplatno sa PlayStation Storea.  Unutar igre mogu se kupiti stvari kao novi izgledi za likove, ali to ne moraš kupovati - igra se može igrati i bez toga - tako je napravljena. Ovo što si našla na nabava.net je zapravo nekakav paket za Fortnite koji u igru ubacuje upravo takve nekakve izglede za likove.

Overwatch je previše napredna igra za 10-godišnjaka i to ne bih preporučio za njega, barem ne još.

Mario Kart i bilo kakve druge Super Mario igre su ekskluzivne samo za Nintendo konzole, nisu uopće dostupne na PlayStation konzolama.

Slična igra za PlayStation je Crash Team Racing, moj video iz te igre možeš vidjeti ovdje: https://youtu.be/kkTSpdBjluw

Ali kažem, ako on već naginje ka pucanju nekakvom, Fortnite je dobar, a besplatan izbor. Plus, vjerojatno mu ekipa iz razreda igra već Fornite pa će lako naći zajednički jezik s vršnjacima oko te igre kad se vrati nazad u školu :)


Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1726 : 28. Travanj, 2020., 10:28 »
Hvala najljepša na tako brzom i lijepo sastavljenom odgovoru! Ne mogu opisati kako je samohranoj majci lijepo čuti da ne treba platiti za igricu koja je još k tome toliko popularna. Za sada ćemo probati s time, a također hvala za Crash Team Racing - baš sam takvu veselu igricu zamišljala za malog. Inače, YouTube kanal izgleda jako zgodno i mislim da ću kada stignem malo bolje proučiti recenzije koje ste ostavljali. Hvala još jednom i lijep pozdrav!  :D

*

Premelo172

  • n00b
  • 1
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1727 : 05. Svibanj, 2020., 02:12 »
Može par preporuka ispod 150 kuna za ps4, vidio sam da su na popustu ovaj mjesec ac origins, dishonored 2 i watch dogs 2 koji bi vi uzeli od ta tri? Ako neko ima neku drugu nek slobodno preporuči

Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1728 : 05. Svibanj, 2020., 13:41 »
ac origins, dishonored 2 i watch dogs 2

AC Origins 109 kn. Fantastična ponuda za minimalno 60-70 sati igranja. Ako nisi probao novi God of War ne znam što se čeka :) . Baci oko na Dead Cells jednu od najboljih retro platformera unatrag nekoliko godina. Ako nisi igrao Dragon Age Inquisition eto prilike: GOTY za 75k. Pun klinac igranja, a uzmeš li ga u paketu sa MassEffectom Andromeda, dodaj još stotinjak sati  zabave. Možda si čuo loše stvari o MEA, ali daj igri šansu. Nije uopće toliko loša koliko se priča. FarCry 3 , vjerojatno najbolji dio FC serijala nudi se za smiješne pare. Dishonored je odlična franšiza voliš li steampunk,  podosta steltha i vrlo specifični skoro stripovski grafički izričaj. Thief se nudi po smiješnoj cijeni od cijele 23 kune. Za te novce isplati ga se zaigrati. Želiš li nešto otkačeno i drugačije, Call of Cthulhu, Dont Starve, What Remains of Edith Finch a bome i We Happy Fiew upadaju u tu kategoriju. Šteta što nisam vidio Nier: Automatu na listi igara na pojeftinjenju, no eto, malo istočnjačkog štiha u Saints Rowu ili Talas of Berseria isto nije na odmet probati.  Moram spomenuti Wormse, prezabavni Overcooked, nahvaljeni Outer Wilds, pomalo trashy ali vrlo zanimljivi RPG Elex, cijeli serijal Dark Sidersa, novi Prey, cijeli serijal Outlasta i tako...   Eto svašta  ja napriča. Ovo je ono što sam ja probao i što znam kako izgleda. Uzmeš li onih par Ubisoftovih igara sa početka priče, imati ćeš što raditi danima, tjednima, rekao bih i mjesecima.

*

Haki

  • *
  • 72
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1729 : 08. Svibanj, 2020., 07:56 »
Moze preporuka neke pc igre economy/simulation?

Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1730 : 18. Listopad, 2020., 15:41 »
pozz svima,
Može li mi neko preporučiti igru. Zanimaju me neke ww2 igre. Može bilo kakva igra nemora biti striktno ww2, ali da ima dobru priču  najdraža igra mi je the last of us  možda to pomogne kod prijedloga, Hvala unaprijed.

*

zbosec49

  • *
  • 60
  • The spice must flow
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1731 : 12. Prosinac, 2020., 13:17 »
platforma : ps4
igre u kojima sam uzivao : swat 4, deep rock galactic

Trazim neku online/coop igru, mozda malo vise teamworka da ima. Ne bih battle royale.
Cijena nije bitna, imam ps+
“This wise man observed that wealth is a tool of freedom. But the pursuit of wealth is the way to slavery.”
― God Emperor of Dune

*

Maximus88

  • n00b
  • 1
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1732 : 01. Siječanj, 2021., 15:52 »
Pozdrav ekipa,moze li pomoc imam US pretplatu htio sam skinuti madden 2020ali mi trazi EA account a ne bih se zelio preplacivati,eh sad ako bih kupio fizicki oblik igre (CD) da li mogu igrati bez tog EA accounta igru ili mozda ima nacin neki da se skine igra sa storea bez placanja EA accounta.Novi sam pa mi je to komplicirano Hvala svima

*

Deo23

  • n00b
  • 1
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1733 : 17. Siječanj, 2021., 11:46 »
Pozdrav svima,
Trebao bi par preporuka za igre za curu na PC-u, nešto su stilu Crash-a i Spyra , ne zna baš engleski pa mi je bitno da joj je zabavna ( btw nije gamer i prvi put je igrala Crasha i presla je sve tri, i Spyra također )

Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1734 : 16. Veljača, 2021., 15:15 »
platforma : ps4
igre u kojima sam uzivao : swat 4, deep rock galactic

Trazim neku online/coop igru, mozda malo vise teamworka da ima. Ne bih battle royale.
Cijena nije bitna, imam ps+

Destiny 2?

Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1735 : 16. Veljača, 2021., 15:28 »
Pozdrav svima,
Trebao bi par preporuka za igre za curu na PC-u, nešto su stilu Crash-a i Spyra , ne zna baš engleski pa mi je bitno da joj je zabavna ( btw nije gamer i prvi put je igrala Crasha i presla je sve tri, i Spyra također )

Ori And The Will Of The Wisps i Ori and the Blind Forest
Rayman
SpongeBob SquarePants: Battle For Bikini Bottom - Rehydrated
Hollow Knight
Little Nightmares

Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1736 : 20. Veljača, 2021., 19:11 »
Assassin's creed odyssey
M.V

*

Tatta

  • n00b
  • 4
Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1737 : 15. Ožujak, 2021., 19:06 »
Evo da kazem par recenica o igri koju trenutno igram a rijec je igri pod nazivom :

Metro Exodus






Igra je FPS koji ima djelomicno " open world " nacin igranja . Dosta me posjeca po konstrukciji na nekadasnjem Far Cray serijalima a po tematici po serijalu S.T.A.L.K.E.R. serijalima ( tko nije odigrao stalker-a neka si u najmanju ruku pogleda koji gameplay na yt ako ne i odigra ).
Tematika je radioaktivni svijet koji je nastao nakon nesrece u nekoj ruskoj nuklearnoj elektrani ( Chernobyl ) . Nakon te nesrece , svi prezivjeli se sakrivaju u podzemlju zvanom Metro kako bi se sacuvali od radijacije i mutiranih zvijeri koji zive na povrsinama zemlje .
Naravno , nas protagonist koji ne prica ( nema voice acting ) misli da gore , tamo vani , ima zivota ... i krece u pronalazenje mjesta na zemlji gdje je zivot moguc . Na tom svom putu , prate ga dosta problema i prepreka .

Ono sto bi itekako pohvalio kod ove igre jeste scenario . Scenaristi su se itekako potrudili oko dijaloga . Igra je prepuna dijaloga , sto u samom game-u , sto u " kat scenama " .
Znalo mi se desiti cesto da drzim Joystick u rukama i po pola sata samo gledam oko sebe i slusam dijaloge ostalih karaktera . Doslovno zaboravim da igram igru vec pomislim da gledam film , i to itekako kvalitetan film .
Mislim kada bi poslusao sve dijaloge u igri da bi mi trebalo nekih 100h samo za to , bez igranja . Zaista velika pohvala za scenaristu !

Jedina zamjerka koju bi spomenuo jeste da ma mom PS4 ( nije Pro ) , u nekim jako kvalitetnim 3D modeliranim scenama maaaaalo rezucka . To i oprastam jer igra to opravdava sa jako zanimljivom pricom i sa jako velikim trudom za snimanje voice acting-a .
Inace , preporucio bi ovu igru u svakome slucaju !
Grafika : Dobra
Tematika : Top
Scenario : Za svaku pohvalu
Sami GamePlay : Dobar

Igru u " Gold Edition " ( ekspanzije ) koja inace kosta 64.99€ mozete trenutno kupiti u PS Store po itekako dobrom popustu za samo 19.49€ .

Ako je netko izmedju vas gamer koji je zeljan dobrog FPS-a uz to da i dozivi dobru pricu ... za svaku preporuku !!!

(:

Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1738 : 22. Ožujak, 2021., 11:19 »
pozz svima,
Može li mi neko preporučiti igru. Zanimaju me neke ww2 igre. Može bilo kakva igra nemora biti striktno ww2, ali da ima dobru priču  najdraža igra mi je the last of us  možda to pomogne kod prijedloga, Hvala unaprijed.

Call of Duty
Company of Heroes 2
Battlefield
Wolfenstein
Medal of Honor
« Zadnja izmjena: 22. Ožujak, 2021., 11:28 Iva Osrečak »

Odg: Preporučite mi igru
« Odgovori #1739 : 31. Ožujak, 2021., 08:51 »
preporučite mi neku dobru open world igru
M.V

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9