HCL.HR

Anketa

Vjerujete li u preporod PES serijala?

Vjerujem, novi PES će rulati
15 (53.6%)
Ne vjerujem, svake godine ista priča...
13 (46.4%)

Ukupno Glasova: 28

Pro Evolution Soccer 11

  • 197 Odgovora
  • 33358 Hitova
Odg: Pro Evolution Soccer 11
« Odgovori #165 : 01. Studeni, 2010., 11:16 »
Nema, licencirana je Talijanska, Španjolska i Nizozemska ako se ne varam. :( Njemačke više ni nema.

lololo. i kako mi onda neko može reć da pes ima bolji meneđer mod.  :wildboy:
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Pro Evolution Soccer 11
« Odgovori #166 : 01. Studeni, 2010., 14:20 »
pa šta me boli kurac jel piše gore League xy ili PReMIER LIGUE  :hiha: ono, fakat me jaja zabole za to. govorim o opcijama etc.
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

Odg: Pro Evolution Soccer 11
« Odgovori #167 : 01. Studeni, 2010., 14:43 »
možda smo se krivo skužili. :( htio reć, jel postoji ŠUŠUR liga koja je u biti premier liga, samo bez obilježja? klubovi u toj šušur ligi su jel, klubovi koji su inače u premier ligi. :(

kad sam igrao 08 il 09 ne sjećam se, igrao sam master ligu i ono, bili su rendom klubovi u ligama... bar koliko se ja sjećam :<
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

Wildboy

  • ******
  • 7551
Odg: Pro Evolution Soccer 11
« Odgovori #168 : 01. Studeni, 2010., 14:45 »
Postoji, al to je onako, samo igraš utakmice i ne događa se ništa. Nema opcija ko u ML  :wildboy:

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Pro Evolution Soccer 11
« Odgovori #169 : 01. Studeni, 2010., 15:22 »
možda smo se krivo skužili. :( htio reć, jel postoji ŠUŠUR liga koja je u biti premier liga, samo bez obilježja? klubovi u toj šušur ligi su jel, klubovi koji su inače u premier ligi. :(

kad sam igrao 08 il 09 ne sjećam se, igrao sam master ligu i ono, bili su rendom klubovi u ligama... bar koliko se ja sjećam :<

kad počneš master ligu, većinom počneš u "drugoj ligi" gdje su većinom izmišljeni klubovi sa rendom igračima. onda napreduješ u jednu od liga (špa, eng, ita, niz, fra..) gdje su pravi klubovi ali se lige zovu neznam liga a b i c.
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Pro Evolution Soccer 11
« Odgovori #170 : 01. Studeni, 2010., 15:35 »
A kaj se zamarate oko nelicenciranih gluposti, kasnije izađe tona patcheva koje ljudi svakodnevno rade, nakon mjesec, dva dođu i sve druge lige, tako da je master ligu užitak igrat, npr. u prošlogodišnjom pesu, si imao sve druge lige petice... Naravno pričamo o editingu, a najbolja stranica meni po kojom se ravnam i koja svako malo izbaci nešto od editinga i update rostera i transfera

http://pes2008editing.blogspot.com/?ref1

Odg: Pro Evolution Soccer 11
« Odgovori #171 : 01. Studeni, 2010., 15:52 »
ae, dobro za pc, al na konzolama je sjebano pečirat, pogotovo ak imaš xbox koji je lajv benan.  :wildboy:

i jebemti pečiranje mrtvo, oću više da kad igra izađe da bude gotova ( i savršena  :hiha2:) a ne nedovršena.  :wildboy:
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

Odg: Pro Evolution Soccer 11
« Odgovori #172 : 02. Studeni, 2010., 07:08 »
Na ps3 samo prebaciš obleke i imena u svoj OF i mir! Ne utječe na online.

*

konjina

  • ****
  • 1168
Odg: Pro Evolution Soccer 11
« Odgovori #173 : 08. Studeni, 2010., 18:42 »
iako nisu toliko ni bitne, koje finte najčešće koristite u igri? koje su vam najkorisnije i tako to?
pod finte ne ubrajam lobanje igrača i takve jednostavnije poteze..

*

supa

  • *
  • 52
Odg: Pro Evolution Soccer 11
« Odgovori #174 : 08. Studeni, 2010., 19:32 »
ono kad se okrenes za 360...

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Pro Evolution Soccer 11
« Odgovori #175 : 13. Studeni, 2010., 00:51 »
novi pes je smeće mrtvo. eto toliko :ementaler:
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Odg: Pro Evolution Soccer 11
« Odgovori #176 : 13. Studeni, 2010., 01:01 »
jer ga ne znaš igrat. pozz ;)

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Pro Evolution Soccer 11
« Odgovori #177 : 13. Studeni, 2010., 03:33 »
ubija ga sporost i nemogućnost zabijanja inetligentnih golova.

i ono smeće s usmjeravanjem dodavanja. ono, svaka čast teškosti, ali jebemu ako je igrač desno gore, zašto moram stisnut desno gore da bi dodao njemu. zašto nema više samo desno opcije i da komp sam procijeni da je to taj igrač kojem želim dodat.

ne znam, loše je. plus, di je nestala opcija s kretanjem igrača. trčim po boku, a napadač mi ne želi uć u prostor da ga proigram. iako imam onu support i sve ostale kul opcije u strategiji dobro namještene.

ma ne znam, učinili su ga dosadnim. nema više kul zanimljive brze razbibrige, sad imaš miljardu opcija na koje moraš pazit i stalno razmišljat kad igraš, jer ono, ne daj bože da ne stisneš dodavanje lijevo gore...
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

Zeleni

  • ****
  • 1083
  • Reggae chiler
Odg: Pro Evolution Soccer 11
« Odgovori #178 : 13. Studeni, 2010., 13:22 »
...simulacija...

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Odg: Pro Evolution Soccer 11
« Odgovori #179 : 13. Studeni, 2010., 15:09 »
koliko si utakmica odigrao davorko?
ono, treba dosta za naviknuti se, ali jednom kad se navikneš, stvarno nije loša igra. imo je fifa još uvijek bolja, ali pes je dosta napredovao i dosta je bolji od prošlih nastavaka.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9