HCL.HR

Anketa

Vjerujete li u preporod PES serijala?

Vjerujem, novi PES će rulati
15 (53.6%)
Ne vjerujem, svake godine ista priča...
13 (46.4%)

Ukupno Glasova: 28

Pro Evolution Soccer 11

  • 197 Odgovora
  • 33367 Hitova
*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Pro Evolution Soccer 11
« Odgovori #180 : 13. Studeni, 2010., 16:45 »
odigrao sam ih jedno 30. pobijedio sam 3. jednu kad sam igrao s barcom protiv nekog random noname kluba. 2:0 je bilo  :tired: a drugi put s totenhamom protiv potteriesa. isto 2:0. treći put 2:1 s dinamom protiv nekog nonamea.

ne znam, ne idu mi na kurac toliko što nemrem pobijedit, ono, nisam dugo pes igrao, skoro 6-7 mjeseci. nego činjenica da su ga ujebali bezveze s prekompleksnim gameplayom. tekme manje više završavam neriješeno, 1:1, ili 0:0 (ne računam gej penale koji su isto smeće zbog one retardirane kamere jebeoihbog). gubim čim odigram protiv malo boljeg protivnika, neovisno kog uzmem. gol je nemoguće zabit jer igrač čim je netko blizu njega nemre zabit gol iz daleka. pogađam prosječno 2 stative po tekmi. ne znam, al najviše me živcira kad mi bek doda ravno u aut zbog onog gore lijevo problema.

lopta ima katastrofalnu fiziku kad ju recimo želiš oduzet nekom drugom igraču, izodbija se ko na fliperu.

ne znam. ima pes novi dobrih strana, ali je gameplay prekompliciran za mene. igram najčešće od ponoći do 2-3 ujutro, jer tad mi se jedino da i imam vremena, i nisam na top razini što se tiče odmornosti i koncentracije i zato hejtam svaki put kad mi igrač pukne loptu u aut ili doda krivom.
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

Zeleni

  • ****
  • 1083
  • Reggae chiler
Odg: Pro Evolution Soccer 11
« Odgovori #181 : 13. Studeni, 2010., 17:03 »
na kojoj težini igraš

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Pro Evolution Soccer 11
« Odgovori #182 : 13. Studeni, 2010., 17:05 »
top player
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Pro Evolution Soccer 11
« Odgovori #183 : 16. Studeni, 2010., 13:42 »
prvo stavi speed na +2...tako je jedino igrivo, bar meni. na 0 mi je smeće usrano, na +2 najbolja igra ikad.
a ovo s dodavanjima. ono, šabane  :hihi: jebote savršeno je dodavanje.
teamwork ima pun kurac veze, igrači s lošim teamworkom su neupotrebljivi i ne mogu nit dodat nit uletavat ni išta.
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Pro Evolution Soccer 11
« Odgovori #184 : 11. Prosinac, 2010., 21:48 »
sad ću dić temu i stavit svoju momčad jer mi je dosadno  :hiha: učinite to i vi hehe! jel igra itko opće :hihi:

                                        Houtmael (88)

             
            Rane (104)          Palmieri (105)            Barbarić (87)


                    Kutelbaum (76)           Badelj (94)


Verdi (99)                                                                  Emre Colak (99)

                                       Nakamura (90)


                     Di Vaio (82)               Metelger (105)
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

Odg: Pro Evolution Soccer 11
« Odgovori #185 : 12. Prosinac, 2010., 01:42 »
kakve su to glupe brojke? koji je max? :( i jebote bog, odakle izvlačiš te igrače.  :wildboy:
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Pro Evolution Soccer 11
« Odgovori #186 : 12. Prosinac, 2010., 01:50 »
max je 110 il 109, neznam, nisam nikad vidio 110 igrača nit 109 zasad. to je overall.  :(
pa, 3 (metelger, palmieri, kutelbaum) su mi iz youth škole.  :ementaler:  ne postoje zapravo, jelte. plus houtmael, rane, isto ne postoje, njih sam kupio iz tuđih mlađih POGONA prepoznavši njihov kvalitet.  :hiha:

ostale znaš.
mladi Di Vaio je car.  :hug
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

des3iny

  • ****
  • 1506
  • xD xD xD
Odg: Pro Evolution Soccer 11
« Odgovori #187 : 12. Prosinac, 2010., 12:13 »
U kojoj si godini? :D

ja trenutno 2016. i jedini igrač koji mi je ostao još iz originalne momčadi mi je Shimizu kojeg sam u prvoj sezoni nabavio iz omladinaca :D

Ove sezone nabavio Chigrata za siću, imao 17 godina, ocjena 91  :wildboy: :wildboy: + mladog Dudeka, isto za sitne pare

ovi neki su iz onih extra playera (Benuki recimo)... probao sam Bohrena dovest (Boban :approve) al ga Inter ne da  :wildboy:

evo formacija:


Chigrat:


Shimizu:


mladi Dudek:


uglavnom rasturam sve, čak i kad imam slabiju momčad... a Shimizu zabija najviše golova po sezoni xD

btw ove overall ocjene nisu baš neko mjerilo, zna mi igrač sa ocjenom 70 biti bolji od igrača sa 80+ (za igrat s njim, jelte).

Odg: Pro Evolution Soccer 11
« Odgovori #188 : 12. Prosinac, 2010., 13:30 »
SHIGARAT, SHIMIZU.


nezanimljivo, neznam.  :wildboy:
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Pro Evolution Soccer 11
« Odgovori #189 : 12. Prosinac, 2010., 13:37 »
ja sam 2017 sa dinamom.. zasad su mi palmieri i luis fabiano poosvajali european/world player of the year nagrade, tako da su mi oni najuspješniji. i overall je dobar pokazatelj, ali samo za poziciju na kojoj se igra. Btw ti si uključio classic playere ili?

btw imo marka marina, kad prođe par sezona peder zatraži 16 milijona plaću, koju objektivno ne zaslužuje, pa sam ga odjebo.. mladi luis fabiano još gore, 25 milja :S

SHIGARAT, SHIMIZU.


nezanimljivo, neznam.  :wildboy:

pa ako si nemaštovita pička onda je.  :wildboy:
mislim valjda je zanimljivo kupovat nepoznate igrače, razvijat ih i od njih pravit superstare, nego uvijek iste rendom igrače koje ionako znaš kakvi će bit.  :wildboy:
mislim meni je jako kul šta ima puno izmišljenih igrača (doduše malo od njih su dobri), to baš produžuje vijek igre.

uostalom rendom hejtaš, stavi svoju momčad iz fife ili nešto. make love not war :hiha:
« Zadnja izmjena: 12. Prosinac, 2010., 13:46 Jadran »
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

Odg: Pro Evolution Soccer 11
« Odgovori #190 : 12. Prosinac, 2010., 14:30 »
odigrao sam skoro 2 sezone i sjebo mi se mrtvi sejv. sad mi se ne da krenit ponovno dok ne metnem pečeve, a na boxu je to malo drkanje pa mi se ne da.  :wildboy:

igrao s tottenhamom ovako nešto:



                  suarez
bale-kranjcar-modric-jesus navas
                  de rossi
a.cole-dawson-david luiz-corluka
                gomes

na klupi: vaart, lennon, defoe, carrick, huddlestone, bassong ++ još govana. neznam, igrao sva natjecanja odjednom, čak i po 3 utakmice tjedno pa igrači umiru malo, zato sam recimo kupio navasa, koji je praktički isti lennon.
htio krasića al srbin mrtvi nije htio doć.  :wildboy:

tak. triba čorluku zaminit. kranjčar ima overall 80, al čim ga makneš s LM pada mu ocjena punkurac. svejedno, meni rula i mora igrat.  :wildboy:

CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

des3iny

  • ****
  • 1506
  • xD xD xD
Odg: Pro Evolution Soccer 11
« Odgovori #191 : 12. Prosinac, 2010., 15:05 »
ja sam 2017 sa dinamom.. zasad su mi palmieri i luis fabiano poosvajali european/world player of the year nagrade, tako da su mi oni najuspješniji. i overall je dobar pokazatelj, ali samo za poziciju na kojoj se igra. Btw ti si uključio classic playere ili?

btw imo marka marina, kad prođe par sezona peder zatraži 16 milijona plaću, koju objektivno ne zaslužuje, pa sam ga odjebo.. mladi luis fabiano još gore, 25 milja :S

yep, classic playere sam uključio, al sam ih tek u 2015. otključao u 'extra content' tak da su sad preplavili tržište xD

najveća plaća koju dajem jednom igraču je Shimizu - 8 milja. ostali će me početi nagrizati za 2-3 sezone kad im ugovori počnu završavati, sve se bojim :S
mislim da ću ih dati na prodaju xD

ja sam tip igrača koji voli održavati mladost ekipe na nivou, prosjek godina 22 (novi Wenger  :wildboy:) i tak u svakom PESu do sada xD


mislim valjda je zanimljivo kupovat nepoznate igrače, razvijat ih i od njih pravit superstare, nego uvijek iste rendom igrače koje ionako znaš kakvi će bit.  :wildboy:
mislim meni je jako kul šta ima puno izmišljenih igrača (doduše malo od njih su dobri), to baš produžuje vijek igre.

++

tak i u FM-u, cca 2020. godina, svi neki random igrači i ti otkriješ novu svjetsku legendu od 17 godina xD. prezakon mi ^^

BTW, sezona 06/07 - Chigrat 96 + World player of the year award. Sa 18 godina. FFFFUUUUUUUU...

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Odg: Pro Evolution Soccer 11
« Odgovori #192 : 12. Prosinac, 2010., 17:41 »
Shimizu i Palmieri <3
Rasturaju oba, s tim da mi Palmieri dobiva puno ponuda lately i napeto mu je otić. Al nedam ga :(
Inače, tek druga sezona, igram sa Potteriesima. Osvojio kup prošlu sezonu, sad rasturam europsku ligu, cilj liga prvaka iduće sezone.

Odg: Pro Evolution Soccer 11
« Odgovori #193 : 18. Studeni, 2011., 15:51 »
Moze li se sa joystickom i tipkovnicom igrat pes 11 u dvoje,kad idem na match 1 vs 1 pise da trebam imat 2 kontrolera, a imam tipkovnicu joystick,u fifi 12 mogu igrat pa me zanima moze li se u pesu?

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Pro Evolution Soccer 11
« Odgovori #194 : 18. Studeni, 2011., 16:09 »
može. namjestiš u settingsima onim koje su izvan igre. neznam sad točno proces, ali prilično je straightforward.
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9