HCL.HR

Pro Evolution Soccer 2010

  • 369 Odgovora
  • 73467 Hitova
*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Pro Evolution Soccer 2010
« : 18. Svibanj, 2009., 12:00 »
pošto vraćamo nestale topice, evo i onog za novi pes

Dakle, PES 2010

Po riječima press releasea, PES 2010 doživjet će intenzivne promjene u gameplayu – ispravljeni su skriptirani potezi i propusti obrane, vratari su sada svestraniji te su njihove reakcije sličnije onima u stvarnom nogometu. Također, AI sudaca je unaprijeđen. Implementiran je novi sustav izvođenja jedanaesteraca, navodno donosi veću kontrolu i preciznost upućivanja udaraca. Umjetna inteligencija je u globalu poboljšana kako bi se PES ponovno primaknuo simulaciji. Uveden je Teamvision 2.0 koji omogućuje bolju suradnju obrambenih i veznih igrača, a nama je dana veća kontrola nad suigračima, bilo da je riječ o aktivnom napadu (igrač odsad može kontrolirati više nogometaša odjednom) ili o slobodnim udarcima (igrač inicira smjer kretanja nogometaša kod izvođenja slobodnih udaraca). Spominje se još i novi power gauge system te veći fokus na osobine individualnih igrača, no o tome bismo više trebali saznati uskoro.

Vizualna strana igre obogaćena je u više smjerova. Dodane su potpuno nove animacije poteza, nove finte i facijalne ekspresije. Ugrađen je novi sustav osvjetljenja, izgled stadiona brojit će više detalja, a travnjaci su fino pokošeni novim teksturama trave. Auditivni elementi također su ponešto promijenjeni. Življe navijanje publike, nove pjesme i potpuno novi komentator, najavljeni su za 2010.

Master Liga je obnovljena pomoću menadžerskih elemenata, no trenutno nam nije poznato o čemu je točno riječ. Broj kupova povećao se za jedan novi time što je Konami uz Ligu Prvaka dobio i licencu za nekadašnji Kup Uefa.
Zbog loših iskustava s online segmentom igre, Konami je angažirao čitav odsjek programera koji bi trebali dovesti multiplayer do stanja igrivosti. Neslužbeno se spominje podrška za deset igrača, odnosno 10 vs 10, no Konami nije potvrdio informaciju.

Novi Pro Evolution izlazi za PC, PS3, X360, PS2, PSP te nešto kasnije za Wii.


inače, ovo je prvi screenshot koji pokazuje grafičke promjene odnosno poboljšano osvijetljenje i to. ingame, kažu. naravno da svi igrači neće izgledat ovako ljepuškasto kao Messi, no i ovo izgleda obećavajuće:


*

Zeleni

  • ****
  • 1083
  • Reggae chiler
Re: Pro Evolution Soccer 2010
« Odgovori #1 : 18. Svibanj, 2009., 12:08 »
kako mi je ta vijest promaknula prije, mislim da ce rulat

kad izlazi za PC?

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Re: Pro Evolution Soccer 2010
« Odgovori #2 : 18. Svibanj, 2009., 12:20 »
istovremeno izlazi za ps3,x360 i pc u listopadu, neki tvrde čak u rujnu još

*

Zeleni

  • ****
  • 1083
  • Reggae chiler
Re: Pro Evolution Soccer 2010
« Odgovori #3 : 18. Svibanj, 2009., 12:22 »
supač, jedva cekam

*

CtHuLhU

  • **
  • 410
  • KučKe mE mrZe,to ZnaČi Da WrijeDim.
Re: Pro Evolution Soccer 2010
« Odgovori #4 : 18. Svibanj, 2009., 14:43 »
Bleh, nikad nisam previše volio fuzbalerske igre. Samo je jedna FIFA od prije dosta godina rulala, otad me ništa nije previše oduševilo. A što se samog PES-a tiče, FIFA ga gazi već par godina (koliko sam čuo) zaredom, tako da je pitanje da li će ove godine ispasti iole zanimljivo.

Re: Pro Evolution Soccer 2010
« Odgovori #5 : 18. Svibanj, 2009., 15:14 »
ti smrdiš.

ownat će ;D
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

Armor

  • ******
  • 4195
Re: Pro Evolution Soccer 2010
« Odgovori #6 : 18. Svibanj, 2009., 22:00 »
Jedva čekam "desetku", devetka je malo razočarala iako se ne može reći da je fejl.
Nadam se nečem kaj će pokušati oponašati šesticu ali sa boljom grafikom, e to bi bil pun pogodatak.
I naravno, licence.
"Born with less, but you still precious.

You gotta be able to smile through all this bullshit."

Re: Pro Evolution Soccer 2010
« Odgovori #7 : 19. Svibanj, 2009., 11:00 »
Sakati će  :wildboy:

Ali će vjerojatno biti prezabavan, iako neće imati veze s nogometom, ko ni prošli. Eh da, valja naglasiti da govorim o PS2 verziji. Druge su mi nenapete.
majstor za vodovodne instalacije i rješava bazene i ostalo

Re: Pro Evolution Soccer 2010
« Odgovori #8 : 20. Svibanj, 2009., 22:51 »
Ni jedan PES neće moći biti fifi 98 ni do koljena. Nikada. PES je smeće na kojem se mogu samo mogu izgubiti živci. Žao mi je svake sekunde potrošene na 2009. 10ka će bit isti k.
Ubiše nas bre vručina.

Re: Pro Evolution Soccer 2010
« Odgovori #9 : 20. Svibanj, 2009., 22:52 »
o čemu ti?  :wildboy: zašto?  :wildboy:

Re: Pro Evolution Soccer 2010
« Odgovori #10 : 20. Svibanj, 2009., 23:02 »
Fore poput neobranjivog gola iz kornera, nerealnih crvenih kartona, i kriminalnih grešaka u igri (lopta prođe golmanu kroz ruke i sl.) mogu dovesti samo do sloma živaca.
Ubiše nas bre vručina.

*

Forbs

  • **
  • 472
Re: Pro Evolution Soccer 2010
« Odgovori #11 : 21. Svibanj, 2009., 07:21 »
Ovo se ceka svake godine...Samo da nebude neoptimizirano...

*

Mr.T

  • ******
  • 5604
Re: Pro Evolution Soccer 2010
« Odgovori #12 : 21. Svibanj, 2009., 07:49 »
Fore poput neobranjivog gola iz kornera, nerealnih crvenih kartona, i kriminalnih grešaka u igri (lopta prođe golmanu kroz ruke i sl.) mogu dovesti samo do sloma živaca.
kontraargument

fifa 98, ono poštujem legendarnost igrice. štoviše prva igrica koju dobih za komp.
al ono, ponašaš se zbilja glupo. neargumentirano sereš.

Fifa ni prismrdit ne može fizici lopte pesa.

+ kuiš, govoriš protiv nečeg kaj još ni izašlo nije. :wildboy:

Re: Pro Evolution Soccer 2010
« Odgovori #13 : 21. Svibanj, 2009., 17:49 »
Bravo  =D>
Ubiše nas bre vručina.

*

Under

  • *****
  • 2399
  • Bwaaaah!
    • SH Memories
Re: Pro Evolution Soccer 2010
« Odgovori #14 : 21. Svibanj, 2009., 19:30 »
Fifa ni prismrdit ne može fizici lopte pesa.

 :hihi:

Oćemo još.
Konzolasi njet gameri!

Svatko tko ima snage igrati s gamepadom cijelo vrijeme, ili nije čuo za miš, ili mu ne treba. 100% igara koje trebaju mozga, a gameri ih vole toliko da se identificiraju s njima, trebaju miš, tj. fini sustav preciznog upravljanja. Gamepad je podlozan samo casual igracima, ali nikako ne nama, gamerima.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9