HCL.HR

Pro Evolution Soccer 2014

  • 166 Odgovora
  • 44057 Hitova
Odg: Pro Evolution Soccer 2014
« Odgovori #135 : 20. Rujan, 2013., 14:08 »
De vidi imal igdje moj kakav post u Fifinoj temi u kojem bilo šta loše govorim protiv Fife. Nema. Zašto nema? Pa zato što razumijem i poštuje drugačije ukuse. Tako isto im i Pes-ovci želimo da se i naš ukus poštuje jer kada vi govorite da je Pes sranje i glupost onda je logično da ćemo to shvatit lično jer ispada da smo mi koji ga igramo glupani koji ne znaju šta valja. Ja sam samo igrač Pesa koji igram igru koja mi se više sviđa i ne uzemiravam ničime one koji igraju onu drugu igru.
Iako sam oduvijek preferirao fifu vise od pes-a, moram se slozit s tobom. ako covjek ISPROBA igru i smatra ju losom, dovoljno mu je jedan kratak komentar di objasni sto mu se ne svida odnosno svida. ni vise ni manje
''The curse of much knowledge is often indecision.'' - Paarthurnax, Skyrim

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Pro Evolution Soccer 2014
« Odgovori #136 : 20. Rujan, 2013., 16:21 »
Znam da sam dosadan s ovim videima, al ovo je jebeno tragično. Još jednom kažem - ovo nije bug, ovo je golmanov AI.

WTF golman PES

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Pro Evolution Soccer 2014
« Odgovori #137 : 20. Rujan, 2013., 16:37 »
De vidi imal igdje moj kakav post u Fifinoj temi u kojem bilo šta loše govorim protiv Fife. Nema. Zašto nema? Pa zato što razumijem i poštuje drugačije ukuse. Tako isto im i Pes-ovci želimo da se i naš ukus poštuje jer kada vi govorite da je Pes sranje i glupost onda je logično da ćemo to shvatit lično jer ispada da smo mi koji ga igramo glupani koji ne znaju šta valja. Fanboyi su osobe kao npr. Movie koji hvale igru koju oni igraju (Fifu u ovom slučaju) a konkurentsku igru pljuju maksimalno. To je fanboy a ja sam samo igrač Pesa koji igram igru koja mi se više sviđa i ne uzemiravam ničime one koji igraju onu drugu igru.

uf, ovo je nekakav novi level kmečanja. :mrs:

pes je smješan, prekinite forsat suprotno, pa pogledajte ove videe šta daje wyzard, meni se to događalo na SVAKOM udarcu na gol u demou.
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Pro Evolution Soccer 2014
« Odgovori #138 : 20. Rujan, 2013., 17:54 »
Obzirom da još nijedan PES-aš (čije je mišljenje u ovom slučaju meni jedino relevantno) nije ostavio svoj malo duži osvrt na igru, pa et onda ko će ako neću ja (očito je na mene palo da zastupam interese PES-a ovdje):mrgreen:.  Znači, moja analiza full verzije igre (nisam htio da bez potrebe zauzmem pola stranice pa ću samo prenjeti link):
http://www.bug.hr/forum/topic/pc-igre/pro-evolution-soccer-2014/179077.aspx?page=99&jumpto=3857272&sort=asc&view=flat

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: Pro Evolution Soccer 2014
« Odgovori #139 : 20. Rujan, 2013., 18:08 »
najretardiraniji i bezmisleniji osvrt na igru ikad.

Citat:
(a padovi nakon klićezih su veoma realni i raznovrsni)

PES 14 adam jensen prd
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Pro Evolution Soccer 2014
« Odgovori #140 : 20. Rujan, 2013., 18:30 »
Obzirom da još nijedan PES-aš (čije je mišljenje u ovom slučaju meni jedino relevantno) nije ostavio svoj malo duži osvrt na igru, pa et onda ko će ako neću ja (očito je na mene palo da zastupam interese PES-a ovdje):mrgreen:.  Znači, moja analiza full verzije igre (nisam htio da bez potrebe zauzmem pola stranice pa ću samo prenjeti link):
http://www.bug.hr/forum/topic/pc-igre/pro-evolution-soccer-2014/179077.aspx?page=99&jumpto=3857272&sort=asc&view=flat


ovo sranje što si ti napiso je doslovno cringe-inducing, užasno depresivno.
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

PavleC

  • *
  • 136
Odg: Pro Evolution Soccer 2014
« Odgovori #141 : 20. Rujan, 2013., 19:49 »
Adame necu da hejtujem samo da kazem da se ne slazem sa vecinom toga sto si napisao u svojoj recenziji ili sta je vec.
Po tvojoj prici neko bi zakljucio da je pes skoro savrsena igra sto se gameplaya tice, golmane ne bih komentarisao, pozicinoniranje ocajno, ali bas ocajno.
Igracima kao da treba 2-3 sekunde da registruju gde je lopta i gde oni treba da se ubacuju.
Animacije su definitivno bolje od onih u 13-ici, sto i nije neko dositgnuce jer su u proslom pesu bile ocajne.
Ne mogu da kazem da mi je igra bila mnogo losa i da se nisam na momente zabavljao ali mi previse stvari smeta tako da cu najverovatnije i ove godine igrati fifu.

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Pro Evolution Soccer 2014
« Odgovori #142 : 20. Rujan, 2013., 22:00 »
Iako sam bio odlučio da je ono gore moj zadnji post vezano za PES ili Fifu ovdje na hcl-u ali kad vidim ovog Pajku ne mogu da ne odgovorim. Ja sam stvarno glup što ulazim u raspravu sa 14-godišnjakom ali takav sam po prirodi i ne mogu si pomoći :chair:. Znači taj lik (Pajko) koji: BioShock, DE:HR, FC3, AC, Skyrim, Darksiders itd. naziva sranjima , time pokazuje kakav mu je "dobar" ukus, i on misli da je nekoga briga šta on misli o nekoj igri. Osim toga on ne voli ništa što ima taktike i strategije u sebi i kad takva osoba kaže da je PES loš to je dobar pokazatelj za tu igru jer znači da se u igri mora koristiti mozak i da igra nije napravljena za tzv masovnu publiku. Vidim postavio si neki smiješni pad u PESu (vidim i meni si ga posvetio :hihi:), de onda kad si tako čestit u yutubeu ukucaj: "Fifa impact engine fail compilation" pa ćeš se dobro nasmijat i vidjet ćeš da taj pad na pesu nije ništa naspram tih Fifinih. A što se tiče onog mog osvrta na bug-u vidimo po omjeru like:dislike i  brojem thanksa šta drugi misle o tom mom "najretardiranijem osvrtu ikad", a osim toga post je i bio namijenjen PES-ašima a ne trollovima koji dođu na PES-ovu temu samo da ga pljuju jer nemaju pametnija posla, zato sam ga i postavio tamo a ne ovdje. Ko nije volio prijašnje PES-ove ovaj novi će još manje voljeti ali će zato dosadašnji fanovi za koje je igra i napravljena biti oduševljeni.

Odg: Pro Evolution Soccer 2014
« Odgovori #143 : 20. Rujan, 2013., 22:35 »
Osim toga on ne voli ništa što ima taktike i strategije u sebi i kad takva osoba kaže da je PES loš to je dobar pokazatelj za tu igru jer znači da se u igri mora koristiti mozak i da igra nije napravljena za tzv masovnu publiku.
kod tog se iskreno nemogu slozit. pes je uvijek bio mozak na pašu. :hiha2: ali,
u yutubeu ukucaj: "Fifa impact engine fail compilation" pa ćeš se dobro nasmijat i vidjet ćeš da taj pad na pesu nije ništa naspram tih Fifinih.
kod ovog se moram slozit. ovaj novi fifin engine nemogu nikako zavolit. tojest zelim reci da obje igre imaju losu stranu. u pesu je AI skroz cudan (pogotov golman) dok fifa ima los engine. i smatram da postanje videa di se pokazuje kako je pes los je beskorisno. moze se tako i pljuvat po fifi jer ni ona nije savrsena. moji zadnji pes koji sam igro je ako se ne varam 2010 jer mi je bio jednostavno los, ali necu ga zato igrat i iskazivat kolko je igra losa.
''The curse of much knowledge is often indecision.'' - Paarthurnax, Skyrim

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: Pro Evolution Soccer 2014
« Odgovori #144 : 20. Rujan, 2013., 22:39 »
Neda mi se rapsravljat s tobom, o tvojoj inteligenciji je sve rečeno kad si rekao da u Pesu treba koristiti mozak i da to nije igra za širu publiku.

Al u biti samo još jedna stvar. Po čemu sam ja troll u ovoj temi? Iznio sam mišljenje o novom Pesu podosta objektivno (iako ga igram svake godine od Pesa 6), a ti si ovdje uletio s nekim fenbojizmom i preseravanjima i nekim herojskim branjenjem Pesa iako svi iznose dosta dobre argumente i dokaze o ridikulnosti novog Pesa. Kažem, igram Pes od šestice, trinaestica je bila dosta dobra i moram priznat da je ovogodišnja verzija zapravo i korak unatrag. Da, igram Pes i Fifu i to ne mijenja činjenicu da obje igre dosta volim i da ću svake godine igrati novu verziju.
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

*

PavleC

  • *
  • 136
Odg: Pro Evolution Soccer 2014
« Odgovori #145 : 20. Rujan, 2013., 22:52 »
Sto se tice failova impact engine, odigrao sam sigurno blizu 200 meceva FIFE 13 i mogu da kazem da mi se nikad nisu desili oni veliki failovi (kad igrac odleti 20 metara itd.) bilo je naravno manjih bugova ali nista strasno.
Pes cu malo vise igrati tek kad izadje neki normalan patch jer sad igru nema smisla igrati.

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Pro Evolution Soccer 2014
« Odgovori #146 : 20. Rujan, 2013., 23:02 »
fifa je polusmeće, pes je smeće. samo to trebamo svi priznat i gotovo.
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

Odg: Pro Evolution Soccer 2014
« Odgovori #147 : 20. Rujan, 2013., 23:29 »
ovo je smješno čuje se sa tribina kad počne tekma.. hahaha
neznam nemam komentara za Konami i njihov nogomet.. stvarno strašno oke fifa je još u demo verziji vidi se i tamo nekoliko grešaka i gluposti al moze to bolje u cijeloj igri.. al opet EA sprema na next gen konzolama nešto strašno tako da za sada fifa u velikoj prednosti a bit če u još večoj na ps4 i xone..

 

Odg: Pro Evolution Soccer 2014
« Odgovori #148 : 22. Rujan, 2013., 19:54 »
Ja jutros instalira i odigrao možda 10-15 utakmica.

Igra traži malo prilagodbe al naući se brzo, gameplay je dorađeniji od 13-ice ali nije savršen. Sve u svemu zabavno je igrati. S novim enginom igra izgleda dosta bolje ali nije sad nešto spektakularno. Vidim da je bilo dosta svađe oko golmana nažalost ovi što hejtaju su u pravu, istina imaju golmani svojih svijetlih trenutaka ali su većinom toliko loši da vas isfrustriraju maximalno. Komentatori su opet jako loši. Manjak licenci i modova igranja stvarno ubijaju u pojam, neki će sad reči da će to s licencama sve moderi sredit al je*eš kad ih odmah nemaš. Sve u svemu pes 13 me više impresionirao i odigro sam preko 600 utakmica, a pes 14 je samo solidan i nije ispunio moja očekivanja.
Ocjena od mene : 77/100
« Zadnja izmjena: 22. Rujan, 2013., 19:55 gamelaker »

*

Ziginjo12

  • n00b
  • 4
Odg: Pro Evolution Soccer 2014
« Odgovori #149 : 24. Rujan, 2013., 19:24 »
Ekipa kad se moze ocekivati update? I zanima me dali itko ima problema(PS3) kad ste blizu 16metara da vam se sve odjedanput uspori?

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9