HCL.HR

Problem s instalacijom igre

  • 12 Odgovora
  • 3049 Hitova
Problem s instalacijom igre
« : 12. Travanj, 2010., 16:19 »
Imam problem kod instalacije jedne igre. Dakle setup se normalno pokrene, instalacija odradi svoje, uglavnom igra se uspješno instalira. I tada nastaje problem, kad pokušavam ući u nju ništa se ne događa. Apsolutno ništa. Pokušavam i preko shorcuta i prego start menu programa ali jednostavno neće. Da li je itko imao ovakav problem i kako ga riješiti? Imam windows xp service pack 3 i ostale igre rade najnormalnije.

*

Armor

  • ******
  • 4195
Odg: Problem s instalacijom igre
« Odgovori #1 : 12. Travanj, 2010., 16:21 »
A o kojoj se igri radi?
Jesi probal apdejtati DX?
"Born with less, but you still precious.

You gotta be able to smile through all this bullshit."

*

hebrej

  • *
  • 134
  • [XBox 360]
    • XBox 360 - Helpdesk
Odg: Problem s instalacijom igre
« Odgovori #2 : 12. Travanj, 2010., 16:28 »
Imam problem kod instalacije jedne igre. Dakle setup se normalno pokrene, instalacija odradi svoje, uglavnom igra se uspješno instalira. I tada nastaje problem, kad pokušavam ući u nju ništa se ne događa. Apsolutno ništa. Pokušavam i preko shorcuta i prego start menu programa ali jednostavno neće. Da li je itko imao ovakav problem i kako ga riješiti? Imam windows xp service pack 3 i ostale igre rade najnormalnije.

To se i meni dogadalo na sasvim novom Vegasu 2 original. Onda sam si skinuo crack i radio je odlično.

Odg: Problem s instalacijom igre
« Odgovori #3 : 12. Travanj, 2010., 16:30 »
directx se atomatski updatea tokom instalacije...inaće igra je football manager 2010. nekako mislim da je možda više problem do windowsa nego do igre, jer je još ljudi instaliralo normalno igru, samo kod mene se ne događa ništa.

Odg: Problem s instalacijom igre
« Odgovori #4 : 12. Travanj, 2010., 16:32 »
Ma pokušao i sa crackom, jednostano ništa se ne događa. Kao da nije niti instalirana.

*

hebrej

  • *
  • 134
  • [XBox 360]
    • XBox 360 - Helpdesk
Odg: Problem s instalacijom igre
« Odgovori #5 : 12. Travanj, 2010., 16:34 »
Daj si restartaj računalo, a ako i dalje ostaje problem...

Odg: Problem s instalacijom igre
« Odgovori #6 : 12. Travanj, 2010., 16:38 »
Restartao, reinstalirao više puta, pokušao sa iso programima, ništa neide...

*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Odg: Problem s instalacijom igre
« Odgovori #7 : 12. Travanj, 2010., 17:12 »
Ja imam isti takav problem sa Borderlandsom i nisam ga uspio riješit. :(

Na laptopu mi radi bez problema a na pc-u se isto tako kao i tebi neće pokrenut. Vjerojatno je do piratske igre. :wildboy:
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

Odg: Problem s instalacijom igre
« Odgovori #8 : 13. Travanj, 2010., 12:57 »
Kažu mi neki da je vjerojatno problem u tome da igru treba instalirati za all users, što kod mene nije slučaj. E sad, instalacija me ne pita želim li instalirati za all users, samo pita na koji disk, c ili d. Zna li netko kako da je instaliram za all users?

*

loki

  • *
  • 66
    • Push-MiD
Odg: Problem s instalacijom igre
« Odgovori #9 : 13. Travanj, 2010., 13:01 »
koi OS imas?
ZliMojsije je papucar

Odg: Problem s instalacijom igre
« Odgovori #10 : 13. Travanj, 2010., 13:03 »
windows xp service pack 3

*

loki

  • *
  • 66
    • Push-MiD
Odg: Problem s instalacijom igre
« Odgovori #11 : 13. Travanj, 2010., 13:09 »
kliraj temp install files u app dati, srčaj registry ( ccleaner=!!=) i dilitaj stare shortcute od igre, reboot pc, reinstall igru, run as admin, ako pokrene rebootaj opet i gg bi trebo bit
ZliMojsije je papucar

Odg: Problem s instalacijom igre
« Odgovori #12 : 13. Travanj, 2010., 13:57 »
Evo napravio sve gore navedeno, nije pomoglo, opet je sve isto. Čudno mi je kako instaliram igru kao administrator, a ona se neinstalira za sve usere.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9