HCL.HR

Project Reality v1.3 (STANDALONE)

  • 30 Odgovora
  • 8995 Hitova
*

d1cme

  • *
  • 134
Project Reality v1.3 (STANDALONE)
« : 18. Srpanj, 2015., 20:05 »
Pozdrav
Tražio sam da li postoji topic o Project Realityju i nisam našao pa  evo, ja otvaram

Project Reality za Battlefield2 je vec dosta stari mod koji je proširio i unaprijedio Battlefield 2. Cijela igra se temelji na realizmu i na timskoj igri. Ima hrpa (DOSLOVNO HRPA) mapa s različitim scenarijima (NATO-ISAF misije, Insurgency u Iraku, konflikti u Gazi i Libanonu, izmišljen scenarij ruske invazije na skandinaviju, afrički pobunjenici i naravno ima par mapa smještenih za vrijeme Vijetnamskog rata :))
Prije nekih 2 mjesec je mod postao standalone: potpuno je besplatan i ne zahtijeva vlasništvo Battlefield 2 base igre. Dosta servera ima, broj igrača raste o izlaska standalonea. Imam par ljudi sa Steama s kojima igram pa evo, stavljam ovaj topic u nadi da privučem još igrača.
EDIT:
Zaboravio sam napomenuti da postoje dvije vrste servera: Cooperative - svi ljudski igrači igraju na jednoj strani protiv botova
               Deployment - PvP, serveri najčešće imaju do 100 slotova
Poželjno je znanje engleskog jezika i kolko-tolko kvalitetan mikrofon za komunikaciju
Inače ekipa koja stoji iza Project Reality moda trenutno radi na novoj igri naziva Squad.
Službena stranica gdje se može skinuti: http://www.realitymod.com/downloads
Ima i 6MB .pdf file s priručnikom za igru koji će svima jako dobro poslužiti
Trailer (kojeg ne znam embedad u post):
https://www.youtube.com/watch?v=8vJPJyw35Jo

Evo neke slike iz starijih verzija






« Zadnja izmjena: 29. Kolovoz, 2015., 10:52 snowblind »

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Project Reality v1.3 (STANDALONE)
« Odgovori #1 : 18. Srpanj, 2015., 20:14 »
Extra bas san trazija neku dobru online pucacinu, stavija san da se skida pa kad zavrsi javin se mozemo bacit koju.

*

karlokarlec

  • *
  • 61
  • pa kriza je,nema se para za osobni tekst
Odg: Project Reality v1.3 (STANDALONE)
« Odgovori #2 : 03. Kolovoz, 2015., 22:22 »
Hvala puno za ovu temu, ima par mjeseci otkad sam kupio BF2 complete collection, dosadio mi singleplayer a multiplayer serveri bili ugašeni (pokrećao ih je gamespy ili tako nešto a on je ugašen) i počeo tražiti neke ok modove. Našao sam Project Reality, ali sam stalno imao probleme oko instalacije, a sad ima standalone. Hvala :ave:

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Project Reality v1.3 (STANDALONE)
« Odgovori #3 : 23. Kolovoz, 2015., 22:55 »
Skinuo, provao  i igra je uzasno optimizirana, a i izgleda uzasno...Konstantno mi blokaje i neigriva je.
Iako je mapa ogromna, ideja je zanimljiva i svida mi se al ne valja, stvarno je lose napravljeno, bar sam ja tako dozivio...

Ako neko ima preporuku neke druge besplatne fps pucacine, i zeljan je da igramo i napravimo neki tim, dajte ideju, recite koju igru da skinem, i ajmo igrat..

*

d1cme

  • *
  • 134
Odg: Project Reality v1.3 (STANDALONE)
« Odgovori #4 : 26. Kolovoz, 2015., 10:44 »
@bartul
Kakvo racunalo imas? Igra je malo teza za neke starije kompove, ja inace igram low postavkama zbog losijeg kompa
Uzmi u obzir da je to napravila hrpa modera iz zabave na bf2 engineu koji je prek 10 godina star
A za ostale free igre odi na steam free2play kategoriju, imas hrpu toga

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Project Reality v1.3 (STANDALONE)
« Odgovori #5 : 26. Kolovoz, 2015., 10:56 »
Koju konfiguraciju imaš?

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Project Reality v1.3 (STANDALONE)
« Odgovori #6 : 26. Kolovoz, 2015., 11:43 »
Intel 2020M 2,4 ghz
8GB dd3
8750m 2 Gb ddr3
Radi se o laptopu.
Ostale igre mi rade dobro, npr alien isolation na medium oko 40 fps, fc3 na medium isto negdi tako, sc blacklist na medium-low 40, 50 fps...
Nezz igra mi svako par sekundi zapne na sekund doslovno bloka sve..A sve mi je jos na low, i stvarno uzasno izgleda...Svidila mi se ideja otvorenog bojista i to sve, al u ovakvom stanju nemoguce je za igrat.

*

d1cme

  • *
  • 134
Odg: Project Reality v1.3 (STANDALONE)
« Odgovori #7 : 26. Kolovoz, 2015., 12:12 »
Bolji specsi od mog kompa, mozda ti je u konekciji problem

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Project Reality v1.3 (STANDALONE)
« Odgovori #8 : 26. Kolovoz, 2015., 12:18 »
Ma imam i internet vrhunski, nezz na koji se ti server spajas i kada igras? Mozemo provat opet..

*

d1cme

  • *
  • 134
Odg: Project Reality v1.3 (STANDALONE)
« Odgovori #9 : 26. Kolovoz, 2015., 12:36 »
Nisam vec par tjedana igrao jer derem po counteru i europi universalis, ali sam najcesce igrao na.coop serveri "veterans gaming"

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Project Reality v1.3 (STANDALONE)
« Odgovori #10 : 26. Kolovoz, 2015., 12:40 »
Nezz ja sam usao u prvi di je puno bilo 100 ljudi, trebalo mi je 2 sata da dodem do prostora di se bore, nisam ni vidio nikoga a ubili su me 2 puta...hahah

*

d1cme

  • *
  • 134
Odg: Project Reality v1.3 (STANDALONE)
« Odgovori #11 : 26. Kolovoz, 2015., 12:46 »
Samo da te pitam, jesi procitao onaj manual.pdf?
Igra te tjera da igras timski i nije poput call of duty i countera.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Project Reality v1.3 (STANDALONE)
« Odgovori #12 : 26. Kolovoz, 2015., 12:50 »
Ma citao sam i gledao, al takoder trebas imat neki tim, vecina njih je u timovima, ja mislim 5 ekipa po 10 ljudi, svi se znaju i slozni su, ja tu ko luda prolazim, javljam im se na mikrofon ovi mi se smiju...haha

*

d1cme

  • *
  • 134
Odg: Project Reality v1.3 (STANDALONE)
« Odgovori #13 : 26. Kolovoz, 2015., 12:55 »
Ne znaju se nuzno
Inace ne mozes igrat ako se ne joinas u neki squad
Ono sto si 2 sata hodao do bojista znaci samo da se nisi drzao uz svoj squad kak spada

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Project Reality v1.3 (STANDALONE)
« Odgovori #14 : 26. Kolovoz, 2015., 12:59 »
Ma jesam al mi pobjegnu ca, bas trebas pricat sa njima i sve, nemozes tek tako doc, oni su kordiniran i sve, a ja se zagubim uvjek...Ako budes igrao, javi se pa cemo provat.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9