HCL.HR

Red Dead Redemption 2

• 192 Odgovora
  • 29837 Hitova
Odg: Red Dead Redemption II
« Odgovori #180 : 04. Listopad, 2019., 17:45 »
, vidjet ćemo hoće li dosaditi nakon nekog vremena.

Hoće, naravno.

*

Cole

• 13338
    • CroSimRacing
« Odgovori #181 : 04. Listopad, 2019., 18:57 »
Meni je još falilo aktivnosti u SP-u, barem 50+ sati. :hiha2:

*

Beli

• *
  • 81
« Odgovori #182 : 04. Listopad, 2019., 19:51 »
Ima li smisla igrati RDR2 bez da sam igrao RDR1? Mislim, da li se priča nastavlja ili mogu jednostavno igrati dvicu? Nisam pogledao niti 1 video ni RDR1 ni RDR2 nadajući se da će jednog dana doći za PC i evo izgleda da je došlo vrijeme. Ako se priča nastavlja, volio bih ako ništa pregledati walkthrough na yt pa onda spremno čekati dvicu. :)
All that is gold does not glitter,
Not all those who wander are lost,
The old that is strong does not wither,
Deep roots are not reached by the frost,
From the ashes a fire shall be woken,
A light from the shadows shall spring,
Renewed shall be blade that was broken,
The crownless again shall be king.

*

Wyzard

• Administrator
  • 16121
    • HCL.hr
« Odgovori #183 : 04. Listopad, 2019., 20:55 »
Ima li smisla igrati RDR2 bez da sam igrao RDR1? Mislim, da li se priča nastavlja ili mogu jednostavno igrati dvicu? Nisam pogledao niti 1 video ni RDR1 ni RDR2 nadajući se da će jednog dana doći za PC i evo izgleda da je došlo vrijeme. Ako se priča nastavlja, volio bih ako ništa pregledati walkthrough na yt pa onda spremno čekati dvicu. :)

RDR 2 ti je prequel i odvija se prije priče iz jedinice, koliko god to zvučalo čudno jer je u nazivu broj 2. Zapravo ti je čak i bolje da ne znaš ništa o jedinici, više ćeš uživati u dvojci.

*

Beli

• *
  • 81
« Odgovori #184 : 04. Listopad, 2019., 21:30 »

RDR 2 ti je prequel i odvija se prije priče iz jedinice, koliko god to zvučalo čudno jer je u nazivu broj 2. Zapravo ti je čak i bolje da ne znaš ništa o jedinici, više ćeš uživati u dvojci.
E super onda. Hvala na odgovoru. :)
All that is gold does not glitter,
Not all those who wander are lost,
The old that is strong does not wither,
Deep roots are not reached by the frost,
From the ashes a fire shall be woken,
A light from the shadows shall spring,
Renewed shall be blade that was broken,
The crownless again shall be king.

*

Armin44

• 871
  • I'll be one tough act to follow...
« Odgovori #185 : 05. Listopad, 2019., 00:24 »
Bit će dobrih modova. :)

« Odgovori #186 : 09. Listopad, 2019., 17:41 »
Evo objavljene specifikacije za PC i screenshoot slike: https://www.rockstargames.com/newswire/article/61159/Red-Dead-Redemption-2-For-PC-Now-Available-to-Pre-Purchase-via-the-Roc

Preporučene specifikacije su mnogo manje zahtjevne nego što sam očekivao :)

*

Deadwalker

• 2495
  • All the pieces matter
    • HCL
Odg: Red Dead Redemption 2
« Odgovori #187 : 12. Listopad, 2019., 20:06 »
Jedva čekam gledati preriju u 21:9 rezolucijama.  :)
Preporučena konfa odnosi se vjerojatno na 1080p rezoluciju, imajući u vidu da se spominje GTX 1060 koji teško može gurati igre u 60+ fps-a na 2k ili 4k rezolucijama.
The greatest teacher, failure is.

« Odgovori #188 : 22. Listopad, 2019., 15:43 »
Proradio je Rockstar Games Launcher :D

*

Tomina

• **
  • 218
« Odgovori #189 : 24. Listopad, 2019., 06:08 »
Evo objavljene specifikacije za PC i screenshoot slike: https://www.rockstargames.com/newswire/article/61159/Red-Dead-Redemption-2-For-PC-Now-Available-to-Pre-Purchase-via-the-Roc

Preporučene specifikacije su mnogo manje zahtjevne nego što sam očekivao :)

Ja imam i3 4160, GTX 750ti 2GB i 8GB rama.

Nadam se da će biti na you tube ekipe koja snima sa sličnoj konfi da potvrdim da mogu pokrenuti.

Mislim ako sam gta 5 mogao igrati na high detaljima sa ovime, teško da ovo neću moći pokrenuti, pa ne izgleda toliko bolje nego gta.

« Odgovori #190 : 05. Studeni, 2019., 15:44 »
Napokon dočekao 5.11. da stisnem PLAY na Rockstar Games Launcheru, samo da bih dobio: "Rockstar Games Launcher exited unexpectedly..." error. D FAK??? Pokušao sam ugasiti Windows defender, propustio Launcher i RDR2.exe kroz Firewall. Ništa... Ima li tko kakvo riješenje?  :wildboy:

« Odgovori #191 : 05. Studeni, 2019., 17:58 »
Napokon dočekao 5.11. da stisnem PLAY na Rockstar Games Launcheru, samo da bih dobio: "Rockstar Games Launcher exited unexpectedly..." error. D FAK??? Pokušao sam ugasiti Windows defender, propustio Launcher i RDR2.exe kroz Firewall. Ništa... Ima li tko kakvo riješenje?  :wildboy:

Update BIOSa na AGESU 1.0.0.4. je, nekako, popravilo problem... :fpalm:

« Odgovori #192 : 06. Studeni, 2019., 22:51 »
Za ove nelegalce jel neko skidao sa nekog linka RDR2 i kako radi ako jeste..Jer vidim da je skidrow izbacio neki link...
Moj potpis...=D

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9