HCL.HR

Red Dead Redemption

  • 150 Odgovora
  • 35711 Hitova
*

The one

  • ***
  • 563
  • BMW<3
Odg: Red Dead Redemption
« Odgovori #135 : 24. Travanj, 2014., 19:21 »
Ja isto igram jedan naslov uvijek,svaka cast Cole btw dao si mi dobru ideju tnx :thumbs:

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Red Dead Redemption
« Odgovori #136 : 24. Travanj, 2014., 20:55 »
Svaka čast, nema teorije da ja igram više od jednog naslova odjednom, eventualno 2 al rijetko.....
I ja sam isti takav. Previše se "uživim" u jednu igru da bih mogao igrati još nešto pored nje, i kada pređem tu igru onda mi treba sedmica pauze da bih mogao početi nešto drugo. Jbg kad nisam normalan :mrgreen:
« Zadnja izmjena: 24. Travanj, 2014., 20:57 Adam Jensen »

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Red Dead Redemption
« Odgovori #137 : 24. Travanj, 2014., 21:05 »
to svakako! :hihi: ;)


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: Red Dead Redemption
« Odgovori #138 : 13. Svibanj, 2014., 12:10 »
Igra je primječena na Microsoftovoj listi Windows 8.1 kompatibilnih igara. Netko se za*ebava ili nam predstoji PC verzija?



[GameRant]
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

*

zg_rider111

  • ****
  • 1636
  • ಠ_ಠ
Odg: Red Dead Redemption
« Odgovori #139 : 13. Svibanj, 2014., 12:16 »
Budemo vidjeli. Ja se zbilja nadam da će doć na PC napokon ali nekako sumnjam.


*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Red Dead Redemption
« Odgovori #140 : 13. Svibanj, 2014., 12:44 »
Stoposto je fejk.
Nezz, mislim da ako bi je prebacivali na PC, da bi kompletnu igru trebali raditi iznova, jer ta arhitektura ne podnosi port.
Što mi je onak, besmisleno jednostavno. Rađe napraviti nastavak koji bi se radio paralelno za stariju i novu generaciju.

 

Odg: Red Dead Redemption
« Odgovori #141 : 13. Svibanj, 2014., 12:48 »
Da bar je fake, sebično od mene al eto...

Sent from my HTC Desire 200 using Tapatalk


*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Red Dead Redemption
« Odgovori #142 : 13. Svibanj, 2014., 12:51 »
mislim da ako bi je prebacivali na PC, da bi kompletnu igru trebali raditi iznova, jer ta arhitektura ne podnosi port.

Šta pričaš ti? Kao da već nisu portali LA Noire i GTA IV s istim engineom. Istina, šlampavo, ali nije kao da je neizvedivo to.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Red Dead Redemption
« Odgovori #143 : 13. Svibanj, 2014., 13:54 »
Noire nije isti engine bokte.
Drugačije je kada radiš engine koji je u startu prilagodljiv za portanje, a drugačije je kada ti je jedina zamisao da se ta igra vrti samo na konzolama.
Tu dolazi do problema portanja toga, što bi to s ozbirom na arhitekturu igre bilo tragikomično.

LA Noire i GTA IV su paralelno razvijani i za konzole i za PC, zato su tako brzo došli.
Radi ničeg drugog.

*

manjamax

  • ****
  • 1062
  • Cro Sim Racing Forum
Odg: Red Dead Redemption
« Odgovori #144 : 13. Svibanj, 2014., 14:43 »

Da bar je fake, sebično od mene al eto...

Sent from my HTC Desire 200 using Tapatalk
Istina. Čak pomalo i želim da RDR i GTAV ne dođu na PC. 4 godine se žale da ne dolazi RDR na PC. Da su u te 4 godine čuvali pare i kupili PS3 ili XBOX360 umjesto da su kukali, sada bi ih svi igrali.

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Red Dead Redemption
« Odgovori #145 : 13. Svibanj, 2014., 14:57 »
Drugačije je kada radiš engine koji je u startu prilagodljiv za portanje, a drugačije je kada ti je jedina zamisao da se ta igra vrti samo na konzolama.
Tu dolazi do problema portanja toga, što bi to s ozbirom na arhitekturu igre bilo tragikomično.

Arhitekturu igre? :solidus:
Gle, normalno da je drugačije, ali nije nezamislivo ni "tragikomično". Pogotovo ne jer je riječ o starim konzolama. Možda igru 2010. nisu mogli optimizirati za tadašnji mid-range PC hardver (bez ulaganja većeg truda i sredstava koje im se ne bi tada isplatilo), i možda su jednostavno odlučili ne ponovit istu grešku koju su imali s GTA IV. Sad kad svi manje-više imamo barem četverojezgrene procesore i slično, mislim da nije problem portati igru kako spada. Uvijek je veći problem kada igru treba limitirati zbog hardvera, nego kad je igra limitirana hardverom pa ju se prebacuje na snažniju platformu.

Uostalom, ne znam kako to vidiš igru rađenu "samo za konzole". Konzole, koje su, btw. arhitekturom različitije jedna od druge nego što su primjerice PC i X360. Imaju li neke magične stvari koje ne možeš portati na PC, da je nešto neizvedivo? Nema. Kao što nema ni veze da li je igra paralelno rađena za PC i konzole ili naknadno. I Brutal Legend je rađen samo za konzole, pa eno ga - 3 i pol godine kasnije na PC-u.

edit: da se razumijemo, vjerujem da je ova vijest fejk. samo kažem da nepostojanje PC porta nije radi tehničkog razloga već čisto iz financijske neisplativosti.

*

zg_rider111

  • ****
  • 1636
  • ಠ_ಠ
Odg: Red Dead Redemption
« Odgovori #146 : 13. Svibanj, 2014., 15:59 »
Izgleda je bila riječ o greški.


I Cole, IV nije bio paralelno rađen sa konzolama da je nebi bio takav šrot od porta kakav je.


*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Red Dead Redemption
« Odgovori #147 : 13. Svibanj, 2014., 19:42 »
@wyz

Pogrešno sam se izrazio sa arhitekturom igre. Više sam mislio reć da je igrin engine prekompliciran što se tiče portanja na PC.
Skoro sve igre su radili za PC naposljetku i uvijek im se isplatilo financijski, ne u tom smislu koliko bi oni htijeli zgrnut para, ali su sigurno bili u plusu.
Nezz, nekako mi nevjerovatno da je samo financijski rizik u pitanju, tako da ne pušim to.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Red Dead Redemption
« Odgovori #148 : 18. Svibanj, 2015., 21:03 »

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Red Dead Redemption
« Odgovori #149 : 18. Svibanj, 2015., 21:49 »
jesi ti imo neki seks kauboju :bonk:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9