HCL.HR

Resident Evil Zero HD Remaster

  • 12 Odgovora
  • 4650 Hitova
Resident Evil Zero HD Remaster
« : 19. Kolovoz, 2015., 12:45 »


Proizvođač/izdavač: Capcom
Žanr: horror avantura
Platforme: PS4, PS3, XONE, X360, PC
Datum izlaska: TBA 2016.

- HD remaster igre Resident Evil Zero koja je originalno objavljena na GameCubeu 2002. godine, a kasnije portana na Wii
- po kronologiji priče RE Zero je prva igra u serijalu, a glavni likovi su Rebecca Chambers i Billy Coen
- oba lika imaju specifične sposobnosti i zajedno sudjeluju u rješavanju određenih zagonetki
- nema Item boxova za odlaganje predmeta, nego se oni mogu ostavljati u bilo kojoj prostoriji ili hodniku

http://youtu.be/BjQVBn7NXsY

http://youtu.be/GjxDCK56E0M

Odg: Resident Evil Zero HD Remaster
« Odgovori #1 : 19. Kolovoz, 2015., 15:43 »
Definitivno ću još jednom odigrati RE 0 na kompu.
Evo još uvijek odigram RE HD Remaster tu i tamo. BTW RE je moj omiljeni serijal, moja prva igra na ps1.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Resident Evil Zero HD Remaster
« Odgovori #2 : 03. Siječanj, 2016., 01:49 »
Znaci kad bi sada krenuo odigrat sve Evil igre na PC-u, koje se mogu odigrat na PC-u i po kojem redu?

*

seedorf

  • ****
  • 970
  • My mision is destroy love on planet Earth
Odg: Resident Evil Zero HD Remaster
« Odgovori #3 : 03. Siječanj, 2016., 16:18 »
Ja planiram ponovo igrat do trojke. Al koce nac vremena za to plus imam pecto nepredjenih igara jos..  :wildboy:

Ovako tece prica:

RE0
RE1
RE3 (prvi dio igre do tornja sa satom)
RE2
RE3 (poslije tornja sa satom)
RE4
RE Revelations
RE5
RE6

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Resident Evil Zero HD Remaster
« Odgovori #4 : 03. Siječanj, 2016., 17:43 »
A jesu svi od tih nastavaka samo na PC-u ili (jer imam samo PC za prelazit)??...Igrao sam davno na PS1 ovaj zero i 5 na PC-u prije par godina, pa imam zelju odigrat sve ponovno u kompletu.

*

seedorf

  • ****
  • 970
  • My mision is destroy love on planet Earth
Odg: Resident Evil Zero HD Remaster
« Odgovori #5 : 03. Siječanj, 2016., 18:35 »
Zero nisi igrao na PS1, igra je izasla 2002 za Nintendo. Ove godine stize Remaster za PC tako da je najbolje da sacekas i onda pocnes igrat.

Sve navedene igre su za PC.


*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Resident Evil Zero HD Remaster
« Odgovori #6 : 03. Siječanj, 2016., 18:44 »
A ja sam mislio da je zero remaster onoga prvoga sa PS1 gdje ti pas uleti kroz prozor i to..To sam igrao na PS1 davno.

*

4mal

  • *
  • 105
  • .:GaMe Or DiE:. !
Odg: Resident Evil Zero HD Remaster
« Odgovori #7 : 03. Siječanj, 2016., 20:35 »
ovo se ceka  :thumbs:

*

seedorf

  • ****
  • 970
  • My mision is destroy love on planet Earth
Odg: Resident Evil Zero HD Remaster
« Odgovori #8 : 02. Veljača, 2016., 00:51 »
Zavrsio igru, rula dosta sad znam sta se desavalo prije pocetka ijedne igre.  Kako je nastao Progenitor i t-Virus, i ko su Spenser, Markus i Edward Esford. Rula mi sve to jako.

E sad me zanima na kojoj ste tezni presli RE1 (HD REMASTER) jer na Easy treba 10 metaka da ubijes zombija WTF! Ne razumijem, orginalna igra nije bila tolko teska, navise 5-6 metaka za jednog zombija.

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Resident Evil Zero HD Remaster
« Odgovori #9 : 03. Veljača, 2016., 16:38 »
Ja sam uzeo fizicko izdanje za PS4 (na disku su prvi dio i zero ), ali nisam ni takao jos, posto sam davno odigrao GC verzije, ali budem ;)
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

seedorf

  • ****
  • 970
  • My mision is destroy love on planet Earth
Odg: Resident Evil Zero HD Remaster
« Odgovori #10 : 03. Veljača, 2016., 21:31 »
Sljedeca vrata koja otvorim bude se Krimsonove glave jer nisam ni jednog zapalio,a u svakoj sobi koje su metar sa metar ima barem po trojica  :( Nemam vise ni municije ni ribona. samo jebeni noz. Obiso sam pola vile nisam napravio save, igra je alt tabana u pozadini radi od sinoc. Ledi krv u zilama tako je neopisvo vratit se ovoj igri ponovo.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Resident Evil Zero HD Remaster
« Odgovori #11 : 03. Veljača, 2016., 21:40 »
Ja zapoceo pa stao na vlaku, bas radi toga save pointa, igrao dugo, a nisam sejvao, ubilo me i izgubio volju opet sve prelazit, al mogao bi se vratit natrag.

Resident Evil 0 prvi dojmovi
« Odgovori #12 : 06. Ožujak, 2016., 13:14 »
Uzeo sam si re zero na popustu i mogu iskreno reci da sam oduševljen. Odma me teleportiralo natrag u dobra stara vremena survival horrora.

Nema checkpointa svakih 50 metara nego imate mogucnost na određenim lokacijama pohraniti vaš napredak što može biti izazov jer skupljate tintu potrebnu za pisaći stroj na kojem pohranjivate vaš napredak.

Druga stvar inventory vam je vrlo limitiran tako da ste pod permanentnim pritiskom i stalno donosite odluke o tome što cete ponijeti sa sobom a što cete ostaviti na drugom kraju kuce. Municija vam je također dosta limitirana i istu dijelite sa vašim partnerom sa kojim možete upravljati odvojeno i neovisno od toga gdje vam se nalazi vaš omiljeni heroj. No ako se raziđete i jedan od vaših likova ostane bez municije ili ljekovitih sredstava onda ste u laganom problemu i morat ćete ga potražiti da mu pomognete. Mogao bih nastaviti ali da skratim pricu.

Ovo je must buy za svakog obožavatelja old school survival horror-a pogotovo sada kada možete kupiti zero i jedinicu kao hd remaster/remake za 210kn! na ps storu do 17.3. :thumbs:
« Zadnja izmjena: 06. Ožujak, 2016., 14:11 livas81 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9