HCL.HR

SEGA Rally Revo

  • 18 Odgovora
  • 5286 Hitova
*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
SEGA Rally Revo
« : 29. Rujan, 2007., 12:55 »
Ako se sjećate onih arcade mašina sa sjedalom, volanom, papučicama i mjenjačom gdje se stalno vrtili SEGA Rally naslovi onda se sjećate i kako je to bilo prekul za igrat, pogotvo u dvoje...E pa kao što možda i znate SEGA nastavlja franšizu u na next-gen platformama pa je tako još jučer na Europsko tržište izašao SEGA Rally Revo za PC, X360 i PS3. Osim pune igre, SEGA je izbacila i demo verziju tešku 553 mb koja vam nudi samo jedna auto i jednu stazu.

Demo možete skinuti ovdje:
http://www.gamershell.com/download_21201.shtml

Minimalna konfiguracija:

DVD-ROM Drive
2.0 GHz Pentium 4® or equivalent AMD® Athlon 64
1 GB RAM
128 MB Graphics Card supporting Shader Model 2.0 - 100% DirectX® 9.0c compatible
DirectX® Compatible Sound Card*
600.0 MB of free Hard Drive Space
Microsoft® Windows® XP (SP2) or Vista™
DirectX® 9.0c (Included on the disc)
Monitor with minimum resolution 640x480
Internet Play - Broadband required - 512kbs connection minimum

Preporučena Konfiguracija:

Core Duo 2® 2GHz or an equivalent AMD® Athlon 64
2 GB RAM
Graphics cards - Nvidia® Geforce 7800 or ATi Radeon® X1800 with Shader Model 3.0, 256MB or greater - 100% DirectX® 9.0c compatible

U našoj screenshots galeriji na portalu imamo sveukupno 54 screena ove igre:

     

Klik ovdje za punu galeriju slika.

I jeste igrali koji prijašnji SEGA Rally naslov? Šta mislite o ovom novom?

Meni se evo skida demo pa ću za kojih sat vremena ( ako mi bude radio jer u zadnje vrijeme baš i nemam sreće sa tim demoima :( ) javit kakav je...

Re: SEGA Rally Revo
« Odgovori #1 : 29. Rujan, 2007., 13:10 »
Sega je lagano u novije vrjeme sinonim za nekvalitetu i arkadnost....  :wildboy:
Neznam javi kakav je.  :ementaler:
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Re: SEGA Rally Revo
« Odgovori #2 : 29. Rujan, 2007., 13:35 »
Neznam, nisam ni ja previše optimističan nekako, svugdje su te neke reklame Auto Bilda, nije da mi one smetaju nego nekako otrkivaju da nisu baš imali para da sami financiraju projekt nego su tražili nekakve sponzore...

Al eto vidjet ćemo za 25 minuta  :dancing:

EDIT: Evo vraćam se od igranja demoa mogu reć da nije loše uopće.. Nije sad neznam kako spektakularno, ali opet ko stvoreno za one arcade automate sa volanom...

Igra je dosta arkadnija od Colina, pogotvo od Richard Burnsa, ali to je i poanta. Sega Rally nikad nije ni ciljao na simulaciju, uvijek je to bila brza arkada sa odličnim gameplayom. Sad osim tog kul arkadnog gameplaya ima i odličnu grafiku. Blato se ljepi za auto, pa se dio toga skine kad se prođe kroz lokvu, auti su licencirani i fino realno dizajnirani, nakon što prođete kroz blato naprave se dosta debele blatne udubine, blato frca na sve strane, prašina posvuda itd itd..

U glavnom, grafika je lijepa, Colin možda ima i mrvicu lijepšu i detaljniju ,ali je zato prezahtjevan.  Meni ova igra na P4 3.5, 1gb ram i 6800nu radi na medium detaljima i rezi 1024x768 odilično i tako i izgleda. Probao sam i high detalje i razlika nije osobito vidljiva. Teksture su malo oštrije i detaljnije, blata ima malo više i lijepše izgleda ali osim toga niš nije jako primjetno.

Glupa stvar u demou je što je toliko ograničen da to nije normalno. Ne možete čak ni u main meni ući i promjenit kakve opcije nego se odmah nakon logotipa SEGE pojavi loading i kreće utrka. Možete voziti VW Golfa 5, a konkurencija vozi Citroena C2, Škodu Octaviu, Fiat Puno Grande, Peugeot 307 i još jedan auto kojem se ne mogu sjetit imena sad :D.. Eh, da nema damage modela, tak da su auti neuništivi, ali to je i logično gledajući da je igra arkada...

Ako ste fan žanra skinite jer igra nije loša uopće, ali ako niste nećete puno propustit...
« Zadnja izmjena: 29. Rujan, 2007., 15:19 Ementaler »

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Re: SEGA Rally Revo
« Odgovori #3 : 29. Rujan, 2007., 15:58 »
Daj opikni baš svoj screenshot, zanima me nešto
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

*

Benko

  • *****
  • 2370
Re: SEGA Rally Revo
« Odgovori #4 : 29. Rujan, 2007., 16:00 »
Colin McRae Rally i Richard Burns' Rally se miču iz konkurencije (barem mislim da se neće proizvodit više), pa je Sega malo htjela uzet vodstvo, ali nikad neće :dancing:

*

--HS--

  • ****
  • 1078
  • :tired:
Re: SEGA Rally Revo
« Odgovori #5 : 02. Listopad, 2007., 19:21 »
ni losa igra uopce. Kul grafika iako je colin owna al colin je i drugaciji tip igre od ove. muzika podsjeca na outrun C2C a efekti blata na autu su prejebei i ownaju colina u tome :)
easy-forex-basics.blogspot.com

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Re: SEGA Rally Revo
« Odgovori #6 : 02. Listopad, 2007., 19:49 »
True true, blato je predobro napravljeno... Nego, na kojim detaljima ti igraš sa tom 6600GT?

I btw meni sad nekako čudno počela trzat... ide lijepo pa svaku sekundu malo trzne.. da se igrat i dalje ali iritantno je i nije gušt... :geek:

@Xplosiv
Znaš da mi je upload u kurcu pa ne mogu  :wildboy:


*

--HS--

  • ****
  • 1078
  • :tired:
Re: SEGA Rally Revo
« Odgovori #7 : 03. Listopad, 2007., 14:26 »
360  ;)
easy-forex-basics.blogspot.com

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Re: SEGA Rally Revo
« Odgovori #8 : 03. Listopad, 2007., 14:36 »
Ah da... smrade  :wildboy:

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Re: SEGA Rally Revo
« Odgovori #9 : 14. Listopad, 2007., 12:58 »
gledao recu na maxzoni...
sranje  :tired:
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Re: SEGA Rally Revo
« Odgovori #10 : 14. Listopad, 2007., 14:03 »
Pogledah i ja i nekak se ne slažem sa recom. Al ajde nisam ni igrao cijelu verziju pa nemam argumenata, osim da je u demou gameplay savršeno arkadan i dobar, bez onih izletavanja kad samo dirneš analog stick ko što on kaže. Al opet u demou ima samo par automobila, ko zna kako se ostali ponašaju.

i IGN je PC verziji dao 80/00

a X360 verzija isto nije dobila loše ocjene:

GameSpot
7.5 out of 10
75.0%

IGN
8 out of 10
80.0%

Pro-G
8 out of 10
80.0%

Eurogamer
9 out of 10
90.0%

gamesTM
8 out of 10
80.0%

Lawrence
7.5 out of 10
75.0%

1UP
7.5 out of 10
75.0%

MS Xbox World
8 out of 10
80.0%

Official Xbox Magazine UK
9 out of 10
90.0%

Xbox World 360 Magazine UK
88 out of 100
88.0%

http://www.gamerankings.com/htmlpages2/932810.asp?q=sega%20rally

*

Benko

  • *****
  • 2370
Re: SEGA Rally Revo
« Odgovori #11 : 14. Listopad, 2007., 14:42 »
e da, zaboravio sam napisat.. downloadao sam demo. grafika je iznadprosječno dobra, al ne sviđa mi se igra po igrivosti i tome.. vidit ću još ful igru

Re: SEGA Rally Revo
« Odgovori #12 : 14. Listopad, 2007., 19:47 »
Meni stvarno nje jasno zašto igra nema normalan izbornik i zašto ne mogu podesiti kontrole kako treba iako postoje vrlo opširne opcije u izborniku.
Baldracca!

*

Benko

  • *****
  • 2370
Re: SEGA Rally Revo
« Odgovori #13 : 14. Listopad, 2007., 20:27 »
cijela ili demo? ako je do dema, možda se u ful verziji mogu podesiti a u demu je ograničeno?

Re: SEGA Rally Revo
« Odgovori #14 : 15. Listopad, 2007., 16:25 »
Mogu se podesiti samo to malo spetljano funkcionira. Posebno mi smeta što ne mogu podesiti osjetljivost kontrolera jer auto preošto reagira čimmalo dotaknem stick na gamepadu. Htio sam pokušati preko tipkovnice, ali to je nemoguće! Prva igra koju vidim u životu da se ne može igrati preko tipkovnice! Čak i najrealističnije igra kao Richard Burns Rally i GTR 2 podržavaju mogućnost igranja tipkovnicom! A i čudno mi je što nema odabira težine. Neke stvari su na jako neobičan način riješene. Mislim da bi igri trebao još jedan patch da se riješe te manjkavosti.
« Zadnja izmjena: 15. Listopad, 2007., 16:29 ROCCO_GRANDE »
Baldracca!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9