HCL.HR

Serious Sam 3: BFE

  • 84 Odgovora
  • 21074 Hitova
*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Serious Sam 3: BFE
« Odgovori #30 : 29. Studeni, 2011., 00:34 »
znači čitaš samo ono di SS3 dobije fenomenalne ocjene?  :D

sve je to okej, ali većina prigovora koje sam do sad vidio nisu uopće ona na koja ti ciljaš i kolko vidim na mjestu su.
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

Odg: Serious Sam 3: BFE
« Odgovori #31 : 29. Studeni, 2011., 00:39 »
znači čitaš samo ono di SS3 dobije fenomenalne ocjene?  :D

sve je to okej, ali većina prigovora koje sam do sad vidio nisu uopće ona na koja ti ciljaš i kolko vidim na mjestu su.
citam sve  :thumbs:   nesto je krivo receno u danim recenzijama? prigovori tipa?

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Serious Sam 3: BFE
« Odgovori #32 : 29. Studeni, 2011., 00:47 »
nisam igrao igru.

no ocjena od 70% zasad se čini realna.
iz videa mogu donjeti svoje zaključke zašto je tako. Npr:
- Okoliši su najavljeni kao uništivi, a NISU. tj uništive su samo neke površine, i to od strane samo nekih neprijatelja. Takve stvari pokazuju šlampavost.
- Čudan pathfinding neprijatelja, zabijaju se u objekte
- clipping, česti grafički bugovi
- nepostojeći fizički model. U ovakvim igrama to je zaista neozbiljno. Dostajao bi i najobičniji ragdol koji danas imaju stvarno i najlijevije igre. Animacije smrti neprijatelja su malobrojne i stoga repetativne.

većinom mehaničke prirode.
ne možeš tvrditi da je 90% realna ocijena, barem ja ne mogu iz dosadašnjeg materijala.
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

Odg: Serious Sam 3: BFE
« Odgovori #33 : 29. Studeni, 2011., 01:23 »
rekao bi ipak da je 85% realna. glavni problem je kaj nemaju puno para za marketing pa ne mogu prenapuhati stvari kao veliki izdavaci, da bude stalno u top vijestima itd.

-okolisi su unistivi, pogotovo hramovi sa stupovima koristeci potrebna oruzja (neda mi se traziti ali evo ti ovo iako to nije najbolji primjer destrukcije):
Serious Sam 3: Sam vs Khnum - Fourth Boss
-za pathfinding i fizicki model pogledaj "making of" video na prosloj strani imas odlicnu demonstraciju. u svakom slucaju izrazito je unaprijedjen s obzirom na prosle nastavke. animacija smrti ima vise od cod-a, a oldschool gibbing>>>ragdoll.
-clipping prigovor ti stoji, iako meni to ne utjece na gameplay, ali u opcenitoj recenziji je za zamjeriti, s tim da bi se onda u recimo skyrimu trebali puno vise isticati bugovi i stavljati u prvi plan jer on takodjer ima takve i cesce su, primjera radi.

ja bi kao dobre strane naveo:
-inovativnost i svjezina u zanru. ss3 je jedina igra koja spaja i to uspjesno staru i novu mehaniku (kao ADS i melee itd), ne treba nam jos jedan military shooter s "pricom" koja je samo izlika da se napravi jos jedna kopija
-destrukcija, mozda bolja ili odmah iz bf3 (opet, stvar milijuna dolara ulozenih u marketing ostalih igara pa se cuje)
-gameplay, igrivost i zabava. ovu igru igras stalno, a nije neki interaktivni film, hrpa skriptiranih scena ili QTE
-helath sustav (neznam tko pusi magicne obnove zdravlja cucanjem, ponajvise zbog njene implementacije u "realne" igre)
-raznolikost neprijatelja. ss3 nema "covjeka s puskom 1 i puskom 2" za neprijatelja nego citavu paletu razlicitih po nacinu djelovanja, kretanja i napadanja (bliska borba, rakete, metci, na zemlji, zidovima i u zraku)
-ne jedan melee, nego hrpa razlicitih i brutalnih
-(odmah jos jedna besmislica koju dosta ljudi pusi): ogranicenje na 2 oruzja u "realnim" igrama, a radi se iskljucivo prilagodjenosti konzolaskim kontrolerima, a ne mogucnosti iskoristavanja PC platforme. jer ako mogu nositi 2 puske, pa valjda imam mjesta u dzepu i za onaj pistolj koji sam bacio zbog druge puske. toliko.
-igra suprotno nekim recenzijama nije glupa, naprotiv zahtjeva izrazitu uporabu mozga i refleksa i to vise od ostalih. tu ne cekas da ti neprijatelj iskoci iz zaklona ili zbog nepoznatog razloga pretrci u drugi da bi ga mogao upucati, nego stalno se kreces, mislis i donosis brze odluke koje neprijatelje prve eliminirati i kojim oruzjem
-nasilje
-otvoreni nivoi i poticaj istrazivanju - scereti (+neki su stvarno mastoviti):
Serious Sam 3 BFE: First level with all secrets
-a najvise-potpuna prilagodjenost platformi, posvecenost detaljima i opcijama - od menija, kontrola, namjestanja grafike (ss3 grafika na ultra nije najjaca grafika, najjacu grafiku se moze dobiti tweakanjem ini fajla i preko konzole, buduci da na najjacoj grafici nece biti igriv jos 2 godine), do lana, split screena itd itd (naravno da to nije primarno, ali PC igraci ce znati cijeniti implementaciju toga, pogotovo jer se kod portanja ostalih igara ne iskoristavaju te mogucnosti koje ce polovica igraca sigurno koristiti). drugim rijecima, igra nije bezobrazni port koji ne iskoristava mogucnosti PC-a
-soundtrack godine definitivno
-cijena osnovne verzije (29e)

s vecim budzetom sigurno bi neke sitnice bilje bolje, kao "lip sync" itd
« Zadnja izmjena: 29. Studeni, 2011., 01:31 Lord of Destruction »

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Serious Sam 3: BFE
« Odgovori #34 : 29. Studeni, 2011., 01:46 »
imam osjećaj da si tek preletio ono što sam napisao.

- okoliši NISU uništivi. unišitvi su Stupovi i neke cigle, kao što sam napisao u prvom dijelu a ti ipak me ideš kontrirat i onda staviš video di se raznese taj isti stup. skriptirana uništenja nisu ono na što se misli kad se kaže destrukcija okoliša. iako valjda je i to bolje nego ništa.
- video sam pogledao, ali pogledao sam i gameplay video koji je ipak reprezantitvniji nego neka demagogija developera.
zašto uvodiš cod u raspravu? nema smisla, nisam ga spomenuo, a i konstatacija je netočna. animacija smrti ima jedna za normalna oružja i jedna za eksplozivna. ok, i jedna za melee. za koliko vremena tako nešto dosadi kada je u pitanju igra di ubiješ tisuće neprijatelja?
- za skyrim se slažem, ali opet, nema potrebe uvodit druge igre u raspravu.
- također, samo jedna animacija melee-a za sve neprijatelje kao i za melee oružja. npr onaj čekić. samo ga zamahne od gore prema dolje.

što se dobrih strana tiče.
igra izgleda dobro. i sve što si rekao stoji. ali opet mi se ne sviđa to forsiranje "old schoola" od strane fanova. Čisto jer developeri to koriste onda da opravdaju loš dizajn.

Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Serious Sam 3: BFE
« Odgovori #35 : 29. Studeni, 2011., 03:39 »
Prve impresije naših koji igraju igru, da nenormalno rula i da je u svim segmentima nadmašila očekivanja.

*

ddoxy

  • **
  • 203
Odg: Serious Sam 3: BFE
« Odgovori #36 : 29. Studeni, 2011., 08:48 »
E Jadrane Jadrane...i Battlefield 3 se hvalio destrukcijom, pa smo dobili skriptirano smeće, bez D od destrukcije...BC2 ga je imao  više.

Odg: Serious Sam 3: BFE
« Odgovori #37 : 29. Studeni, 2011., 10:00 »
Prema rijecima Fork Parkera, SS 3 BFE nema problema sa piratstvo, a i napravio je zabavn video :D

[IZVOR]

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Serious Sam 3: BFE
« Odgovori #38 : 29. Studeni, 2011., 13:18 »
Eto stigli i naši review kodovi od Devolvera, s malim zakašnjenjem, ali ionako ne bi stigli prije ni zaigrati igru kako spada. Video recenzija je u planu uglavnom  :piva:

Odg: Serious Sam 3: BFE
« Odgovori #39 : 29. Studeni, 2011., 13:43 »
evo jos jednog reviewa s nekim dobro uocenim pozitivnim stvarima

http://slipgatecentral.blogspot.com/2011/11/serious-sam-3-bfe-review.html

*

Thunderstorm

  • *
  • 14
  • Assassin's Creed serijal rula !!!!!!!!!! :)
Odg: Serious Sam 3: BFE
« Odgovori #40 : 30. Studeni, 2011., 20:38 »
hoće li,kad igra izađe na Xbox360 i PS3 biti xboxlive ili psn naslov ?
Igram: AC: Revelations,Skyrim,Saints Row 3,Batman AC
Na čekanju: MW3,BF3
Čekam: Serious Sam BFE

Odg: Serious Sam 3: BFE
« Odgovori #41 : 02. Prosinac, 2011., 13:01 »
mali test destruktivnosti, naravno sa siframa jer bi me zaklali dok sam to unistavao:

prije




poslije




puno bolje to izgleda na blizinu kad se zna o kakvim se velicinama zapravo radi:

prije




u toku

« Zadnja izmjena: 02. Prosinac, 2011., 13:16 Lord of Destruction »

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Serious Sam 3: BFE
« Odgovori #42 : 02. Prosinac, 2011., 14:55 »
Baš si priličiš  :mrs: :hiha2:

*

Thunderstorm

  • *
  • 14
  • Assassin's Creed serijal rula !!!!!!!!!! :)
Odg: Serious Sam 3: BFE
« Odgovori #43 : 02. Prosinac, 2011., 18:26 »
khm,khm jel serious sam bfe xbox live odnosno psn naslov ili u kutiji ?
Igram: AC: Revelations,Skyrim,Saints Row 3,Batman AC
Na čekanju: MW3,BF3
Čekam: Serious Sam BFE

Odg: Serious Sam 3: BFE
« Odgovori #44 : 02. Prosinac, 2011., 19:08 »
khm,khm jel serious sam bfe xbox live odnosno psn naslov ili u kutiji ?
samo se zna da je verzija za konzole u izradi. nista vise, niti kako, kada i na kojim ce konzolama izaci

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9