HCL.HR

Sine Mora

  • 8 Odgovora
  • 2833 Hitova
*

disc0

  • *****
  • 3274
Sine Mora
« : 09. Studeni, 2012., 22:30 »
Evo instalirao PC verziju doticne igre i genijalna je, grafika je fantasticna, igra je bezobrazno teska, a i fora je slusat madjarski malo za promjenu  ;)
Jedina zamjerka bi bila da je igra u nekom jos uzem formatu od 16:9, a ja imam 19' LCD omjera 5:4, tako da mi igra zauzima otprilike tek trecinu ekrana i nije mi to bas fora :bonk:

Neko probao na 16:9-16:10 monitoru?

Sine Mora - Official Launch Trailer [HD]
« Zadnja izmjena: 09. Studeni, 2012., 22:32 Disc0 »
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

Odg: Sine Mora
« Odgovori #1 : 06. Prosinac, 2013., 09:42 »
Revive!


Igra li tko ovo?
Kupio sam davno na Boxu, te sad prije koji dan za PC - eto koliko volim igru. :hihi:
Trenutno sam 405. na Story leaderboardu, a Arcade vjerojatno nikad neću završiti. :wildboy:

*

Dymar

  • *
  • 85
  • Dymar in Love
Odg: Sine Mora
« Odgovori #2 : 06. Prosinac, 2013., 14:11 »
Ne mogu naći tu igru nigdje Oo
Ja ćorav kako izgleda a baš super izgleda :)


Gesendet von meinem GT-I9505 mit Tapatalk


Odg: Sine Mora
« Odgovori #3 : 06. Prosinac, 2013., 14:33 »
Igra je toliko teška na normal da popizdiš... a još ima hard i insane.
Neznam koja Grasshopperova igra me više živcira - ovo ili Black Knight Sword. Ali jebemu, obje su dobre!

Na Steamu je sad bilo sniženje; samo 2 funte je koštala. I više nego dobar deal.


Koji soundtrack...

Sine Mora OST-Bokumono-C


Sine Mora OST-Cardinal Canyon-A


Akira Yamaoka :ementaler:

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: Sine Mora
« Odgovori #4 : 06. Prosinac, 2013., 14:51 »
Rula svakako, jedino sto si ogranicen na zivote, i to jako, ako pogines nezz 10 puta, kreces ispocetka. Zamorno i neda mi se bas posvetiti toliko vremena nekoj CASUAL igri a realno ovakvo nesto se igra samo kad internet ne radi ili kad se skida nesto drugo.
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

Odg: Sine Mora
« Odgovori #5 : 06. Prosinac, 2013., 14:56 »
a realno ovakvo nesto se igra samo kad internet ne radi ili kad se skida nesto drugo.
Nisi baš shmup fan, a? (vidiš kako sam pristojan i ne komentiram tu tvoju izjavu)


Po čemu je ovo casual igra?

*

Dymar

  • *
  • 85
  • Dymar in Love
Odg: Sine Mora
« Odgovori #6 : 06. Prosinac, 2013., 16:56 »
Više me te, kako ti kažeš "Casual" igre vežu nego normalne poput Criysesa itd. :)



Gesendet von meinem GT-I9505 mit Tapatalk


*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: Sine Mora
« Odgovori #7 : 06. Prosinac, 2013., 17:30 »
Pa nez, nije nesto sto bi igrao vise puta niti nesto sto ne mozes pustiti na miru dok ne prodjes do kraja. Casual.
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

*

Dymar

  • *
  • 85
  • Dymar in Love
Odg: Sine Mora
« Odgovori #8 : 06. Prosinac, 2013., 17:37 »
Pa nez, nije nesto sto bi igrao vise puta niti nesto sto ne mozes pustiti na miru dok ne prodjes do kraja. Casual.


Jednome tako drugome ovako ali nije ti to "casual" igra. To se ne može i ne smije tako opisivati.
Ljudi su samo navikli na grafičke explozije i story itd kao su današnje igre i zato smatraju ondah kod ovakvih, da su "Casual" igre za dosadu i slično.
Ali baš one imaju veću zrelost nego one normalne koje se par stotinu godina rade, programiraju itd.. za 4 jebenih sada igranja ;)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9