HCL.HR

Sins of a Solar Empire

  • 6 Odgovora
  • 2431 Hitova
*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Sins of a Solar Empire
« : 14. Travanj, 2008., 17:30 »
Evo ovo je jedna od boljih PC igara izašlih u zadnje vrijeme pa zaslužuje i svoj topic...

Naš sajko dao joj je ocjenu 91, a na gamerankingsu je prosječan rating 88%...

Evo i linka do naše recenzije ovoga:
http://www.hcl.hr/recenzije.php?TekstID=235&select=18

Sve u svemu čini se da igra owna, a ja ju još nisam igrao pa me zanima jel još tko igrao i kakva vam je igra.

*

mToma

  • **
  • 215
  • HCL
Re: Sins of a Solar Empire
« Odgovori #1 : 14. Travanj, 2008., 18:34 »
Evo ja cu samo pejstati svoje misljenje sto sam ubacio pod komentare:

Ovo je pravi mix 4X igre (eXplore, eXpand, eXploit, eXterminate) i RTS-a i igra mi je odlična u multiplayeru.
Inače obožavam Civilization serijale, a ovo je najbliže civ-u što je netko mogao napraviti u realnom vremenu.


Evo Mojsije i ja igramo već para dana jednu igru i trenuci dosade su bili vrlo rijetki jer u svakom trenutku ima nešto za pobrinuti se.
Pohvale prije svega jednostavnosti pri upravljanju i pohvale za optimiziranost igre.
Trenutno imamo ogromne flote, a najbolje je to što je vrlo lako njima upravljati i to sve dok upravljamo i ekonomijom carstva, istraživanjem i diplomacijom s drugim rasama.

Solidno se može odigrati i bez mikranja i bez pretjerano puno razmišljanja, ali ako hoćete pobijediti više normal AI-a ili AI-a na hard ili ljudskog protivnika, morate biti u igri 100%

AI ima neke bugove na normal težini (pirate je lako zeznuti nekim fintama), ali nije lagan protivnik. Pogotovo kad se igra s jos 3-4 AI protivnika koji se udruže.

Sve u svemu dobra igra
« Zadnja izmjena: 14. Travanj, 2008., 18:46 mToma »

Re: Sins of a Solar Empire
« Odgovori #2 : 15. Travanj, 2008., 07:17 »
Čini mi se kul igra, ali zadnja strategija koju sam odigrao je bila Tiberian Sun.  :ementaler:
Nekako ih ne igram više.

*

mr

  • **
  • 155
Re: Sins of a Solar Empire
« Odgovori #3 : 17. Travanj, 2008., 00:27 »
dobra je igra, ali više mi je legla lost empire: immortals.......ali  sada kada izađe Europa universalis: Rome ključ u vrata i nemam me :clap:

*

Wildboy

  • ******
  • 7551
Re: Sins of a Solar Empire
« Odgovori #4 : 17. Travanj, 2008., 11:43 »
 :ave: :ave: :ave:
Jebote, koliko ovog nije bilo.  :ave:

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Re: Sins of a Solar Empire
« Odgovori #5 : 17. Travanj, 2008., 11:56 »
dobra je igra, ali više mi je legla lost empire: immortals.......ali  sada kada izađe Europa universalis: Rome ključ u vrata i nemam me :clap:

Šta si dosad igrao pa te nije bilo dugo? :ementaler:

Re: Sins of a Solar Empire
« Odgovori #6 : 18. Travanj, 2008., 18:31 »
Uf, baš me iznenadio prijem igre, pošto prije toga nisam baš čuo nešto previše. Nije da ću igrat nešto puno al aj, ljepo da ima dobih strategija.
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9