HCL.HR

Slender

  • 5 Odgovora
  • 2482 Hitova
*

mr-newization

  • **
  • 359
  • What`s up!
    • hcl.hr
Slender
« : 23. Listopad, 2012., 13:05 »
Vidim da još nema ovog topica, pa ga odlučih objaviti. Evo, neki govore da je ovo najstrašnija igra, neki da nije nimalo strašna. Ja baš sidam mapu 7th Street. Pišem dojmove kasnije. Uskoro dolazi Slender: The Arrival, koji ima bolju grafiku i valjda još neke dodatke. Pišite je li vas ova i gra prestrašila, ili vas uopće nije. Ja priznajem, da mi je u nekim trenutcima srce jače zalupalo. Sad ste vi na redu.


Odg: Slender
« Odgovori #1 : 23. Listopad, 2012., 15:12 »
Ta igrica i nije bas nesto strasna,vise takve igrice ne uticu na mene :p

*

mr-newization

  • **
  • 359
  • What`s up!
    • hcl.hr
Odg: Slender
« Odgovori #2 : 23. Listopad, 2012., 15:23 »
Čuj, nekome je ovo strašno, drugome nije. Ili barem glume da nije. BTW, odigrao sam 7th Street i tako, tako. Nije nešto posebno. Ono atmosfera i to, ali je originalna mapa, odnosno šuma po meni najbolja i najstrašnija.

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Slender
« Odgovori #3 : 23. Listopad, 2012., 15:29 »
igrao, solidno je STRAŠNA. grafika malo odmaže jer slendermen izgleda malo glupo.
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

mr-newization

  • **
  • 359
  • What`s up!
    • hcl.hr
Odg: Slender
« Odgovori #4 : 23. Listopad, 2012., 16:01 »
Da, izgleda kao da ga je radio neki klinac, ali će uskoro doći taj The Arrival, koji ima bolju grafiku, pa će to možda spasiti stvar.

*

mr-newization

  • **
  • 359
  • What`s up!
    • hcl.hr
Odg: Slender
« Odgovori #5 : 01. Prosinac, 2012., 12:31 »
Došao je Slender`s Woods. Ono, bolja nego prijašnji Slender a i strašnija jer ovoga puta ne znaš u kojem će trenutku doći. Jednostavno hodaš šumom i lik ti odjednom iskoči. Noviteti su da ovoga puta ima menu izbornik u igri i ne moraš skupljati one papire. Možeš uzeti većinu predmeta pritiskom na tipku E (svjetiljka, papiri, ključevi...). Također, tu su i nove lokacije. U svakom slučaju bolji od prijašnjih Slendera.








 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9