HCL.HR

Sniper: Ghost Warrior 2

  • 80 Odgovora
  • 18006 Hitova
Odg: Sniper: Ghost Warrior 2
« Odgovori #30 : 13. Ožujak, 2013., 14:57 »
Pa nije ni DX11 ....Igra je generična totalno ,isto koda igram prvi dio sa malo ali malo boljom grafikom.Evo kratki gameplay.
https://www.youtube.com/watch?v=W6d7ZA319hM

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Sniper: Ghost Warrior 2
« Odgovori #31 : 17. Ožujak, 2013., 11:43 »
Odigrao i relativno sam zadovoljan s obzirom da sam i očekivao da ću dobit igru koja nije AAA naslov, ali koja može usprkos manjku sredstava i znanja ponuditi solidnu količinu zabave. Grafički igra izgleda lijepo i pristojno, ali i s obzirom da se radi o CryEngineu treće generacije. Ono što mi je pasalo u ovakvoj igri je spori gameplay i općenito kretanje lika koje je sporo i osjeti se težina oružja koju nosi. Najviše me impresionirala količina detalja i razgovori srpskih vojnika u Sarajevu. Tu je stvarno uloženo puno truda, pa ću nabrojat samo neke razgovore:

"Bežite odavde đukele" i "Sad ćeš da mi vratiš onaj novac"
"Američki snajperista je pobegao, upravo sam našao Stepana u podrumu sa poderanom kičmom"

Trgao sam se na njihove razgovore, baš maksimalno pridonjelo na imerzivnosti. Sarajevo za vrijeme rata izgleda fantastično (nemojte me krivo shvatit, govorim o vjernom prikazivanju unutar igre, isprike ostalima koji su se našli uvrijeđeni). Igra ima tri lokacije koje su baš fino pogođene i jako mi se sviđa njihova paleta boja. No ujedno lokacije su i najveća mana igre, jer ih je premalo. Da su stavili dodatne dvije koje produžuju igru za bar dva sata bila bi ocjena više, ovako sve to ispada kratko iako se može fino oduljit sporim igranjem. Na najtežim postavkama igra je dosta izazovna, jer se ipak treba priviknut na prognozu snajpanja budući da daljina i smjer te jačina vjetra igraju veliku ulogu. Igra u pojedinim trenucima vuče malo igrača za rukav, tagiravši neprijatelje skriptiravši koga da prvog ubijete i pritom vam ostavlja dojam nepotrebne pomoći. No na sreću takvih trenutaka ipak ima rijetko u igri, pa frustracija time ipak nije u toj mjeri da je nepodnošljiva.

Sve u svemu iznenađujuće dobra igra, koja je u svim segmentima bolja od svog predhodnika. Zakazala je priča, loši likovi i karakterizacija istih. Sveukupna prezentacija nije na nivou ostalih igara u žanru, no to je razumljivo budući da ovo nije AAA naslov i studio nema resurse i financije ozbiljnijih igrača koji su na tržištu. Tko je ljubitelj FPS žanra, neka slobodno zaobiđe ovaj naslov ukoliko vam stealth i sporiji pristup ne leže. Ljubiteljima snajpanja svakako preporuka.

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Sniper: Ghost Warrior 2
« Odgovori #32 : 17. Ožujak, 2013., 13:42 »
"Bežite odavde đukele" i "Sad ćeš da mi vratiš onaj novac"
"Američki snajperista je pobegao, upravo sam našao Stepana u podrumu sa poderanom kičmom"

:ave::ave::ave:
:loludara:

Odg: Sniper: Ghost Warrior 2
« Odgovori #33 : 17. Ožujak, 2013., 14:22 »
Isuse. :loludara::ave:
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

*

hrbomb

  • *
  • 59
  • Voodoo Child
    • Hr-Bomb
Odg: Sniper: Ghost Warrior 2
« Odgovori #34 : 18. Ožujak, 2013., 02:00 »
a evo preša sam ga nakon prvih močvara igra izgleda super............ dizajn u kanijim misijama je predivan (pogotovo tibet) i gra je na razini s prićom iz prvog dijela prića je skoro identićna ima slićan preokret ali bolje izveden kada vaš kolega ispadne negativac   pucanje je napravljeno puno bolje...... mislim na pištolj, snajper je više manje nepromjenjen osim šta metak sporije ide pri kraju puta više se osjeti dužina....... također dogodi se da ako pucate kroz daske ili nekakav prozor deblji da iskrivi putanju metka čega u prvom dijelu nije bilo......... previh par misija su iritantne zbog mraka i prisiljavanja na predugo gledanje zelenog ekrana.......... igra nije ništa posebno ali je sasvim ok za ubit vrijeme......... i pre kratkoa je

*

Shazaam

  • *****
  • 2278
  • But it was so artistically done...
Odg: Sniper: Ghost Warrior 2
« Odgovori #35 : 26. Ožujak, 2013., 16:24 »
Nezz.... Ovo je definitivno jedna od najgorih igara ove godine, čak i naspram Colonial Marines ovo je žalost.  Srbijanske priče o rolexima i kutijama cigareta su zabavne, al to je samo jedan akt.

Smatram da ti retardirani Ameri nemaju pravo raditi uopće takve stvari, zato što oni apsolutno pojma nemaju kakva je situacija bila u našim krajevima za vrijeme rata, a osim toga... zadnji puta kada je neki Amer zaglavio u BiH je bilo kada im se bombarder srušio u Bosni na putu iz Srbije. Pilot je zaglavio u šumi i pričao gluposti kao da nije bilo vode i hrane, pa je morao jesti čarape i cijediti znoj iz njih za tekućinu... mislim nije našao vodu... u JEBENOJ BOSNI gdje su sve bogate šume i potoci! Naravno da je preživio, a tijekom dokumentarca, svi su plakali - on, žena, general, predsjednik kliton, posada nosača aviona... :hiha: :hiha: :hiha:

Ostatak igre je trul, apsolutno SVE je skriptano i ograničeno. Vizualno, igra ima najlošije iskorišen CryEngine 3 ikad i zauvijek, ali izgleda ok. :fpalm:

Evo jednostavno sam morao napraviti ovo, toliko je loše:

Sniper Ghost Warrior 2 - Mystery of the Missing AI



Odg: Sniper: Ghost Warrior 2
« Odgovori #36 : 26. Ožujak, 2013., 19:01 »
Video godine 2013. :ave::ave:
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

Odg: Sniper: Ghost Warrior 2
« Odgovori #37 : 26. Ožujak, 2013., 19:26 »
Zašto nisi snima frapsom?

*

Shazaam

  • *****
  • 2278
  • But it was so artistically done...
Odg: Sniper: Ghost Warrior 2
« Odgovori #38 : 26. Ožujak, 2013., 19:48 »
Zašto nisi snima frapsom?
kak nisam kad jesam :D

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Sniper: Ghost Warrior 2
« Odgovori #39 : 26. Ožujak, 2013., 19:59 »
:hihi::hihi:

Predobar video :ave:

*

Shazaam

  • *****
  • 2278
  • But it was so artistically done...
Odg: Sniper: Ghost Warrior 2
« Odgovori #40 : 26. Ožujak, 2013., 20:05 »
:piva:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Sniper: Ghost Warrior 2
« Odgovori #41 : 27. Ožujak, 2013., 00:03 »
:hihi:

*

Shazaam

  • *****
  • 2278
  • But it was so artistically done...
Odg: Sniper: Ghost Warrior 2
« Odgovori #42 : 27. Ožujak, 2013., 14:43 »
4 sata traje kampanja... i to ako čekaš i slušaš sve što ti govore, mislim... što su oni radili za vrijeme produkcije? Što je ovo?

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Sniper: Ghost Warrior 2
« Odgovori #43 : 27. Ožujak, 2013., 14:47 »
Dobro sto se cudis nezz, igra nije AAA naslov.
Sta si ti ocekivao od igre?

*

Shazaam

  • *****
  • 2278
  • But it was so artistically done...
Odg: Sniper: Ghost Warrior 2
« Odgovori #44 : 27. Ožujak, 2013., 14:50 »
Kakve veze ima što nije "AAA" naslov? Igra svejedno može imati sate i sate sadržaja bez obzira na financije. Imali su i finu reklamnu kampanju.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9