HCL.HR

Sniper: Ghost Warrior 2

  • 80 Odgovora
  • 18009 Hitova
*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Sniper: Ghost Warrior 2
« Odgovori #45 : 27. Ožujak, 2013., 14:53 »
Sva lova je utrošena u CryEngine 3 i u reklame. To ti je to.

*

Deadwalker

  • *****
  • 2495
  • All the pieces matter
    • HCL
Odg: Sniper: Ghost Warrior 2
« Odgovori #46 : 27. Ožujak, 2013., 17:24 »
Ne vjerujem da licenciranje CryEnginea 3 toliko košta jer ono, koriste ga mnogo manje razvikani naslovi s mnogo tanjim budžetom. Ovdje je prvenstveno riječ o nesposobnom developeru čija je i prva igra rađena na drugoj tehnologiji bila smeće.
The greatest teacher, failure is.

*

Mr.black

  • **
  • 155
  • PS4
Odg: Sniper: Ghost Warrior 2
« Odgovori #47 : 27. Ožujak, 2013., 19:39 »
Dobra igra pogotvo kad je porediš sa 1. dijelom koji nije ni za k.... :mrgreen:  Impresioniran sam misijama u Sarajevu ljepo je čuti balkanski jezik u igri =D>

*

hrbomb

  • *
  • 59
  • Voodoo Child
    • Hr-Bomb
Odg: Sniper: Ghost Warrior 2
« Odgovori #48 : 28. Ožujak, 2013., 11:40 »
Nezz.... Ovo je definitivno jedna od najgorih igara ove godine, čak i naspram Colonial Marines ovo je žalost.  Srbijanske priče o rolexima i kutijama cigareta su zabavne, al to je samo jedan akt.

Smatram da ti retardirani Ameri nemaju pravo raditi uopće takve stvari, zato što oni apsolutno pojma nemaju kakva je situacija bila u našim krajevima za vrijeme rata, a osim toga... zadnji puta kada je neki Amer zaglavio u BiH je bilo kada im se bombarder srušio u Bosni na putu iz Srbije. Pilot je zaglavio u šumi i pričao gluposti kao da nije bilo vode i hrane, pa je morao jesti čarape i cijediti znoj iz njih za tekućinu... mislim nije našao vodu... u JEBENOJ BOSNI gdje su sve bogate šume i potoci! Naravno da je preživio, a tijekom dokumentarca, svi su plakali - on, žena, general, predsjednik kliton, posada nosača aviona... :hiha: :hiha: :hiha:

Ostatak igre je trul, apsolutno SVE je skriptano i ograničeno. Vizualno, igra ima najlošije iskorišen CryEngine 3 ikad i zauvijek, ali izgleda ok. :fpalm:

Evo jednostavno sam morao napraviti ovo, toliko je loše:

Sniper Ghost Warrior 2 - Mystery of the Missing AI



neznam ja sam sve riješava snajperom i pištoljem jer metaka ima u izobilju i baš na toj misiji mora sam se namištat da snajperom ubijem skoro cijeli red jer ćim bi jednog upucao sa 30 metara s pištoljem svi bi krenili na mene. Mislim ni meni AI nije briljira ali nije bia tako katastrofalan :(

Odg: Sniper: Ghost Warrior 2
« Odgovori #49 : 28. Ožujak, 2013., 11:58 »
@hrbomb čim* pričom* identična* sličan*
oprosti ali morao sam :wildboy:
jedinica je bila zivo smece pa nisam puno ocekivo od igre. igra je ljudima il smece il igra samo za ubit vrijeme, znaci nije vrijedna za kupit. ceka se recenzija igre :))
''The curse of much knowledge is often indecision.'' - Paarthurnax, Skyrim

*

zg_rider111

  • ****
  • 1636
  • ಠ_ಠ
Odg: Sniper: Ghost Warrior 2
« Odgovori #50 : 28. Ožujak, 2013., 15:53 »
Izbrisao sa harda nakon sat vremena igranja.


*

Shazaam

  • *****
  • 2278
  • But it was so artistically done...
Odg: Sniper: Ghost Warrior 2
« Odgovori #51 : 28. Ožujak, 2013., 16:06 »
"Bežite odavde đukele" i "Sad ćeš da mi vratiš onaj novac"
"Američki snajperista je pobegao, upravo sam našao Stepana u podrumu sa poderanom kičmom"

Zapravo kaže... Upravo sam našao Stepana u prdumu s pdrnm kčmom.... :loludara:

*

Shazaam

  • *****
  • 2278
  • But it was so artistically done...
Odg: Sniper: Ghost Warrior 2
« Odgovori #52 : 28. Ožujak, 2013., 21:31 »
http://www.imdb.com/name/nm2208749/?ref_=tt_cl_t6

Znao sam da mi nešt tu smrdi, isti voice actor daje glas glavnom liku u Aliens Colonial Marines. On je odradio dobar posao u obje igre... al eto.. I koliko sam skužio dao je i izgled obojici.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Sniper: Ghost Warrior 2
« Odgovori #53 : 29. Ožujak, 2013., 10:59 »
Odigrao dvosatni DLC "Sniper Ghost Warrior 2: Siberian Strike". Neznam što reć na to. Radi se o 2 sata dodatnog SP materijala od igre koja traje između 5-6 sati. Naravno da su tri misije Siberian Strika bolje nego bilo koje tri u kampanji i naravno da su ovo valjda izrezali iz igre, kako bi naplatili dodatan sadržaj. Siberian Strike se kompletno odvija u snježnom Sibiru. Ne kužim ne osnovani hejt prema igri koja očito nema resurse da bude kvalitetnija i s obzirom da ju radi mali tim. Ako se puno ne očekuje može ponuditi dosta zabave. Zadnja dva COD-a su me uvjerljivo manje zabavila nego ova igra. Ljubitelji stealth žanra će se naći u ovome i prihvati će igru bez obzira na mane. 


*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Sniper: Ghost Warrior 2
« Odgovori #54 : 29. Ožujak, 2013., 11:21 »
Slažem se Cole s tobom (kao i uvijek), ljubitelji steatlha i snipovanja će uživati. Mnogi previše kritikuju ove manje razvojne studie koji urade igre iznad svojih mogućnosti (npr. I am alive ili prvi Ghost Warrior, obe odlične igre) dok mnogi veliki studiji urade AAA smeće od igre (MoHWF, Aliens: CM). Meni je i prvi dio bio vrlo dobar, a ovaj će biti sigurno odličan jer čujem da su izbacili misije sa jurišnom puškom. Planiram ga uskoro zaigrat, možda odmah poslije Infinitea.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Sniper: Ghost Warrior 2
« Odgovori #55 : 29. Ožujak, 2013., 11:32 »
Prvi Ghost Warrior je bio realno smeće od igre, koji je failao u svim mogućim pogledima. :wildboy:

*

Shazaam

  • *****
  • 2278
  • But it was so artistically done...
Odg: Sniper: Ghost Warrior 2
« Odgovori #56 : 29. Ožujak, 2013., 11:38 »
Moram priznati da sam se navukao na MP. Ali ova igra je samo za ljubitelje stealtha i mogla je biti bolja.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Sniper: Ghost Warrior 2
« Odgovori #57 : 29. Ožujak, 2013., 11:39 »
Pa nitko ne govori da nije mogla biti bolja, ali da je smeće nije.

*

Shazaam

  • *****
  • 2278
  • But it was so artistically done...
Odg: Sniper: Ghost Warrior 2
« Odgovori #58 : 29. Ožujak, 2013., 11:40 »
Pa nitko ne govori da nije mogla biti bolja, ali da je smeće nije.
Zlatna sredina.

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Sniper: Ghost Warrior 2
« Odgovori #59 : 29. Ožujak, 2013., 11:43 »
Prvi Ghost Warrior je bio realno smeće od igre, koji je failao u svim mogućim pogledima. :wildboy:

Izgleda da sam ja jedini uživao u njemu :mrgreen:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9