HCL.HR

Sniper: Ghost Warrior 2

  • 80 Odgovora
  • 17998 Hitova
*

Mr.black

  • **
  • 155
  • PS4
Odg: Sniper: Ghost Warrior 2
« Odgovori #75 : 11. Travanj, 2013., 22:37 »
ma nisam ja nafuran neg mi bezveze dižu tlak, svaki igrač zna što očekuje od igre i koje oružje mu je najdraže, koji tip igre voli itd itd...

svak ima svoj ukus i nek sam procjeni kakva mu je zapravo... tu bi ja stavio točku na i... neda mi se natezat više s ovom temom, ja sam je prešo i okušo sam se malo i u mp i igra mi nije odlična! al mi je sasvim OK! :piva:


svatko ima svoje mišljenje i forum zato služi da se malo raspravlja o raznim temama u ovom slučaju igrama, cole ne zamjeri što sam ti napiso da si nafuran :piva:
« Zadnja izmjena: 11. Travanj, 2013., 22:39 [PC]MaHer »

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Sniper: Ghost Warrior 2
« Odgovori #76 : 11. Travanj, 2013., 22:39 »
Pusti ga, on je maher. :kava:

Odg: Sniper: Ghost Warrior 2
« Odgovori #77 : 11. Travanj, 2013., 22:42 »
a ja gastarbajter :D
''The curse of much knowledge is often indecision.'' - Paarthurnax, Skyrim

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Sniper: Ghost Warrior 2
« Odgovori #78 : 16. Svibanj, 2013., 08:46 »
Prešao sam glavnu kampanju (nažalost nisam igrao SIberian Strike DLC :wildboy:) i smatram da je dosta solidna igra koja zaslužuje ocjenu oko 70 (ja bih joj dao i 75). Igrao sam na najtežem i mehanika snajpovanja je odlična (a to je u ovakvoj igri najvažnije), ovo je prava simulacija snajpovanja jer na najtežem moraš voditi računa o svemu (kao i pravi snajperist), sviđaju mi se inovacije tipa: jednim metkom ubiješ 2 neprijatelja istovremeno (jednom sam čak s 1 metkom ubio 3-jicu :mrgreen:), ili da ubiješ neprijatelja kroz zid (ako je npr. drveni a ne betonski). Stealth je također zabavan. Nedostatak je što je igra previše linearna i što ponekad previše "vuče igrača za ruku" (npr.  glupo mi je što čak i na najvećoj težini je skriptovano u situaciji kada npr. trebaš pogodit onog u helikopteru ili u pokretnom autu da samo moraš probižno pogodit i odmah će animaicja kako ga pogađaš u glavu. Bio bi veći izazov i uzbudljivije da ga mi sami pogodimo pa makar iz 3-ćeg pokušaja). Dosta zabavna igra i ne razumijem sav taj hejt prema igri i te preniske ocjene tipa 50. Linearnost je veliki minus ali sumnjam da su joj dali nisku ocjenu zbog lineranosti jer je 90% igara više-manje prelinearno. Ljudima očito ne smeta kada te linearna i skriptrirana igra tjera da igraš run and gun, a smeta im kada te igra tjera da igraš stealth i snajpaš, ja bih ovu igru i prešao približno kako su je i developeri zamislili i da sam imao više slobode (tj.bio bih "Ghost Warrior"), ja ne znam šta su ljudi očekivali od ove igre ako ne: Stealth i Snajpovanje. Loš AI? Jeste, loš je kao i AI 95% današnjih pucačkih igara, a ipak iz nekog razloga su ostale dobijale veće ocjene. Loša grafika? :chair: Najružnija igra koju pokreće CryEngine 3? Jeste, ako mislite da su jedine igre koje pokreće ovaj pokretač: Crysisi 2 i 3. Grafika je dobra, a na pojedinim mapama (npr. u Tibetu) oduševljava, a pri tome je odlično obtimizovana. Prekratka? Pa malo je kraća od prosjeka, ali ne previše. I još bih dodao da igra ima solidan multiplayer (ko voli ovakav tip igre naravno), to što su (polu)prazni serveri tu nisu krivi developeri. Sve u svemu žao mi je ovakvih igara, ljudi ih urade sa mnogo manjim budžetima od ostalih AAA pucačina i urade ih solidno a ostali ih pljuju kao da bi bilo bolje da nisu ni pravili igru. A da je nisu napravili ne bismo imali nijednu snajpersku igru iz prvog lica.
« Zadnja izmjena: 16. Svibanj, 2013., 08:52 Adam Jensen »

*

Shazaam

  • *****
  • 2278
  • But it was so artistically done...
Odg: Sniper: Ghost Warrior 2
« Odgovori #79 : 16. Svibanj, 2013., 10:16 »
Ok je igra i zaslužuje ocjenu 70-75 za one koji vole snajpati. Za sve ostale igra je ograničena i dosadna. Imaš već dosta igara na CryEnginu 2,3 i SGW2 je definitivno najružniji. Problem je u dizajnu.

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Sniper: Ghost Warrior 2
« Odgovori #80 : 16. Svibanj, 2013., 13:26 »
Pa ova igra je i namijenjena onima koji vole snajpati, zato ko ne voli ovakve igre ne bi ni trebao ih komentarisati (negativno) zato što će možda odvratiti od igranja nekoga ko voli snajperske igre jer će pomislit da je GW2 smeće od igre. Ko voli run and gun ima mnogo veći izbor kvalitetnih igara. A ovakvih igara ima malo, i mi (ljubitelji ovakvih igara) smo već navikli da maksimalno uživamo kad takva neka izađe.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9