HCL.HR

Splatoon

  • 49 Odgovora
  • 20156 Hitova
*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Splatoon
« : 09. Svibanj, 2015., 09:13 »
Izlazi nam Splatoon uskoro, a mi nemamo temu? Vuk sramotnjak!

http://youtu.be/8L54s2m1dPs

Ukratko, pucačina iz trećeg lica fokusirana na online, iako ima singleplayer kampanju.
U igri se napucavaš s bojom, bojaš levele za pobjedu i po obojanim dionicama možeš plivat tako da se transformiraš u lignju. Jer Nintendo.
Prije par dana je prikazan Nintendo Direct posvećen samo Splatoonu koji otkriva mnogo informacija taman prije izlaska.
Izlazak je zacrtan za 29.05. u Europi.

http://youtu.be/kQsZPYB0vMw

Na eShopu je trenutno dostupan demo Splatoona, ali riječ je o online-only demou koji se može igrati samo u određenim vremenskim periodima jučer i danas.

Danas je ovakav rasporeda:
May 9 from 12:00 - 13:00
May 9 from 20:00 - 21:00

To je UK vrijeme pa stavite jedan sat unaprijed za naše, lokalno vrijeme.
500mb ima demo pa ga definitivno stignete skinut i isprobat danas.

Eto, to je to - tko planira nabaviti Splatoon? Nisam valjda jedini? :hiha:

Odg: Splatoon
« Odgovori #1 : 09. Svibanj, 2015., 13:20 »
Naručeno , čeka se izlazak. Evo sad sam odigrao sat vremena ovog testiranja ili kaj je to već. Nisam baš bio dobar, jednostavno mi kontrole ne pašu ili treba neko vrijeme za privikavanje. Kad sam gledao trailere i prikaze igre vizualno mi nije to bilo nešto ali sad kad sam nešto odigrao ipak mi to puno bolje izgleda, šareno, jaaako šareno. Komunikacije u igri nema pa mislim da ni nekog taktiziranje i neće biti, možda jedino kad se bude igralo s frendovima. Ma premalo je ovo da bi se reklo nešto više zasad. Čekam cijeli proizvod.

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Splatoon
« Odgovori #2 : 09. Svibanj, 2015., 14:16 »
Čitao sam negdje da igra neće podržavati voice chat jer Nintendo ne želi da se vrijeđa ili tako nešto slično. Poprilično glupa odluka za timski shooter, pogotovo kada se može mute opcija ubaciti.

Odg: Splatoon
« Odgovori #3 : 09. Svibanj, 2015., 15:45 »
Koliko sam ja skužio nema nikakvog chata. Danas kad sam igrao upadnem u tim di se trojica kotrljaju sa onim ogromnim valjcima i sad sam ja kao sam trebao ih štitit ili što već a ja ionak jedva upravljam likom, ne mogu ni avion pogodit. ha ha. Ali ne bi me čudilo da igra stvarno bude uspjeh jer nije loša ideja uopće. vidjet ćemo.

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Splatoon
« Odgovori #4 : 09. Svibanj, 2015., 17:29 »
Ja uspio odigrat dva meča, pa snimio odmah i gameplay komentar. Bacim ga online za oko sat vremena.

Malo se treba naviknut na kontrole i mogućnosti, ali koncept igre je super zapravo. Vidjet ćemo kakav će biti balans svega toga kada cijela stvar izađe - jer bit će tu i mnogo kojekakvih gear iteama koji će utjecat na statistike oružja itd., a to već otvara prostor za stvaranje lošeg balansa gameplaya.

*

StreetFigter88

  • **
  • 409
  • Neki n00b mi je ukrao prethodni avatar :(
Odg: Splatoon
« Odgovori #5 : 09. Svibanj, 2015., 17:41 »
Ako u 17:29 ne bude gameplay komentar idem da se un-subujem. (Još jedan loš troll).
Ja malo otišao u jendu igraonicu i naigrao se lepo, najviše mi se svidja inovativnost
Skrilex je Mocart 21. veka !!!!

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Splatoon
« Odgovori #6 : 09. Svibanj, 2015., 17:51 »
Bit će bit će :hiha:

Nego,naigrao si se lepo u igraonici? Kako to kad je demo dostupan samo po sat vremena dvaput dnevno? I to samo danas :wildboy:


Odg: Splatoon
« Odgovori #7 : 09. Svibanj, 2015., 19:50 »
Po meni bi trebali definirat klase, odnosno nekako napravit balans kod random online jer ovako kad dobiješ tri valjka u momčadi pa i nije neka fora. Jedan sniper, jedan valjak, dva klasična i sve pet (  naravno govorim za random grupiranje ).

*

StreetFigter88

  • **
  • 409
  • Neki n00b mi je ukrao prethodni avatar :(
Odg: Splatoon
« Odgovori #8 : 09. Svibanj, 2015., 22:04 »
Bit će bit će :hiha:

Nego,naigrao si se lepo u igraonici? Kako to kad je demo dostupan samo po sat vremena dvaput dnevno? I to samo danas :wildboy:
Pa dobro nisam se naigrao ali je bilo zagrijavanje, a pre toga sam igrao kod kuće BF:3 online i da vidiš kakva je bila moja reakcija posle partija Splatoona crkao bi od smeha. Ono ja naviko da u BF-u budem ozbiljan i sad odjednom samo zezancija... Igra je fora... Nintendo rules!
Skrilex je Mocart 21. veka !!!!

*

Flea

  • **
  • 494
    • http://www.frusciante.hrhosting.net
Odg: Splatoon
« Odgovori #9 : 09. Svibanj, 2015., 23:47 »
A znaci Igor je ementaler :ave:
Svaka čast. Jos se ja mislim, isse Kak se ovom da tolike godine biti na forumu aktivan :mrgreen:
Sjećam se ja tebe jos tamo od 2005 barem... Al dobro...

Da, Splatoon. Kao i sve wii u igre, prednarucena je i ova s TGC po bezobrazno niskoj cijeni. Jedva čeka,. Do tada, valja zgotoviti bayonetu 2 :clap:

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Splatoon
« Odgovori #10 : 10. Svibanj, 2015., 00:10 »
Da da, taj sam - sjećam se i ja tebe... imao si prije neki avatar na Flea iz Peppersa... sad nemaš nikakav čini se :hiha:

Vidiš, dobro si me sjetio - meni ostalo još možda sat-dva Bayonette 2 za završit i nikako.

Koliko si platio Splatton na TGC?

*

Flea

  • **
  • 494
    • http://www.frusciante.hrhosting.net
Odg: Splatoon
« Odgovori #11 : 10. Svibanj, 2015., 09:42 »
Hehe, da taj sam. Svaka čast. Mah, nisam dugo bio na forumu aktivan, mogao bi to regenerirati \:D/

Splatoon je došao sa shippingam, 22,79£. Manje od cpt toada kojeg sam platio 23,72£. TGC jos uvijek odbija VAT + sto su cijene u startu povoljne. Evo, čekam placu da riješim Yoshi wooly world za 24,79£ \:D/


On topic, pogledao sam GP komentar, fino to izgleda i tek sad mi djeluje dosta teze od NN GP footagea. Ekipa vise brije na medjusobno ubijanje nego na bojanje. Neće to bit tek tak.

Odg: Splatoon
« Odgovori #12 : 10. Svibanj, 2015., 10:15 »
Jedva cekam da igra izadje vise. :clap:

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Splatoon
« Odgovori #13 : 14. Svibanj, 2015., 10:11 »
Splatoon je došao sa shippingam, 22,79£. Manje od cpt toada kojeg sam platio 23,72£. TGC jos uvijek odbija VAT + sto su cijene u startu povoljne. Evo, čekam placu da riješim Yoshi wooly world za 24,79£ \:D/

Inače, uzeo sam isti taj preorder na TGC, stvarno se isplati - drugdje je po 10 funti skuplje.

Odg: Splatoon
« Odgovori #14 : 23. Svibanj, 2015., 10:20 »
Također, preorderao Splatoon a usput i Yoshis Wooly World... nek' se nađe! :thumbs:

http://card.psnprofiles.com/1/tane666.png
Steam: tanelorn666, PSN: tane666, XBLA: tanelornius, Origin: tanelorn666
Never have I encountered such corrupt and foul-minded perversity! Have you ever considered a career in the church?!
-Bishop of Bath and Wells, Blackadder II

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9