HCL.HR

Spore

  • 10 Odgovora
  • 2970 Hitova
*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Spore
« : 19. Travanj, 2007., 22:58 »
http://youtube.com/watch?v=T8dvMDFOFnA

Gledo malo par trailera, demoa i tako. Citao najave.
Izgleda kao jaaako originalna igra.. Mislim da ce ownati  :dancing:
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

Wildboy

  • ******
  • 7551
Odg: Spore
« Odgovori #1 : 19. Travanj, 2007., 23:01 »
http://youtube.com/watch?v=T8dvMDFOFnA

Gledo malo par trailera, demoa i tako. Citao najave.
Izgleda kao jaaako originalna igra.. Mislim da ce ownati  :dancing:

meni ideja nekako saka... amebe i te stvari  :wildboy: :wildboy:
orginalno i ambiciozno al meni nezanimljivo  :dancing:

Odg: Spore
« Odgovori #2 : 19. Travanj, 2007., 23:04 »
onak uber fora...neka fora da je igra ustvari podjeljena na 6-7-8 djelova štajaznam, svaki dio je kao zasebna igra i te fore. Ono prvi dio je ameba, pa onda drugi dio igraš ko simse, pa treći ko civilaztion, pa 4. ko neš u svemiru itd.onak ideja je prejebena i brijem da će ownat igra. :fucka:
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Spore
« Odgovori #3 : 20. Travanj, 2007., 00:06 »
olololo. apsolutno nevjerojatno ali danas me čopila neka ideja da idem pogledat kaj ima novo o sporeu po najvećim gamerskim sajtovima.

i sad dojdem ovdi i skužim da si ti postao tu temu.

u svakom slučaju ideja je fenomenalna. prvi dio sastojat će se od preživljavanja. ti ćeš biti neka mala amebica i hranit ćeš se svime što je manje od tebe i bježat od svega što je veće od tebe. skupljat ćeš neke bodove sa kojima ćeš moć recimo svojoj amebi nadogradit usta ili noge ili dodatni čmar.

onda se boriš za opstanak na kopnu kao jedinka, pa osnuješ selo, pa razviješ iz sela civilizaciju, koja može biti u miru ili u ratu sa ostalim civilizacijama na planetu. u svakom slučaju cilj će ti biti pokoriti planet.

kad to obaviš krećeš u pokoravanje i istraživanje svemira i drugih civilizacija.

u svakom slučaju ne znam što bi ova igra mogla biti ali smrdi mi na neki MMO. ili neš slično. u svakom slučaju je potvrđeno da ćeš se u drugoj fazi morat hranit raznim bićima. e sad tvoje će čudovište trebat ta neka određena bića. ako je riba hranit će se planktonoidnim i ostalim riboidnim bićima. ako je ptica hranit će se kukcoidnim, malim bićima, niže u hranidbenom lancu.

svi igrači morat će imat vezu na net gdje će se njihovo biće stalno updateat u bazu podataka i s druge strane skidat. tako će recimo replika tvojeg bića (kukca) poslužit biću nekog majkla iz wisconsina kao hrana. i tako u krug.

u svakom slučaju jako kulna igra, koju očekujem već dve godine minimalno. čak imam u bilježnici iz hrvatskog napisano par igara koje najviše očekujem. među njima su PES 5, FM, BFME 2, CoD2...i naravno Spore.

kaj je najzanimljivije ove igre su gledajući danas već stare. :D ali spore...mislim da ću kampirat pred algoritmom jer za ovu igru ću se potrudit da imam original.
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Spore
« Odgovori #4 : 20. Travanj, 2007., 00:56 »
btw wildy premješteno u spalionicu. nećemo bit nabovi :dancing:
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

Illidan

  • ******
  • 3553
  • DECKI LOL
    • Hrvatska Cyber Liga
Odg: Spore
« Odgovori #5 : 20. Travanj, 2007., 01:13 »
E igrić mi se tolko napričao o toj igri tako da moram znat sve o njoj

Brijem da ću si i ja kada izađe kupit orginal pa pwnat davorinove ptice sa nekim mesožderima or whatever

Čini se mnogo kulno uglavnom, jedva čekam  :ave2:

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: Spore
« Odgovori #6 : 20. Travanj, 2007., 08:56 »
sad ste me sjetili da pocnem staljvat pare na stranu  :dancing:

Al meni je prezakon ono kak mozes stvarat svoje kreature.. jebeno e
Vec vidim kak cemo postat "svoje kreature" tu na forumu  :2712:

Osim ak ne bude prezahtjevna igra  :tired:
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Spore
« Odgovori #7 : 20. Travanj, 2007., 08:58 »
Ne vjerujem da će bit zahtjevna, dapače, koliko vidim po screenovima koji su čak i photoshopani grafika će malo saugat cev.  :wildboy:

Al ozbiljno zamislite one screenove sa ispranim teksturama bez AF i sa oštrim rubovima ( dakle bez AA ) ... loše :(


*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Spore
« Odgovori #8 : 20. Travanj, 2007., 08:59 »
jebla te grafika  :wildboy:

nabavljam igru čim izađe  :dancing:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: Spore
« Odgovori #9 : 20. Travanj, 2007., 09:25 »
ma ne zbog grafike (koja me podsjeca na Worms 3D) nego zbog cijelog sustava.. treba sve to mašina posložit i tako..
nadam se da nebude zahtjevno onda  :kingmortal:
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

Pinki

  • ****
  • 946
  • gej is okej
Odg: Spore
« Odgovori #10 : 21. Travanj, 2007., 17:59 »
fora je igra, vidio sam jos prije neki intro...

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9