HCL.HR

Star Wars Battlefront 2

  • 20 Odgovora
  • 12313 Hitova
*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Star Wars Battlefront 2
« : 07. Listopad, 2017., 12:05 »


Nakon reboota ovog serijala 2015. godine, dobivamo novi naslov u SW Battlefront fransizi punog imena Star Wars Battlefront 2 koji svoje ime djeli sa istoimenim nastavkom koji je izasao 2005. godine. Jeste malo komplicirano i zbunjujuce, al sta je tu je.

Novi SW Battlefront 2 izlazi 17.10.2017 za PC, X BOX i PS4. Osim hrpe online modova od kojih su neki klasicni TDM (Strike) i borba u avionima (Starrfighter Assault) imamo i Single Player koji nam donosi dugo iseckivanu kampanju, koja je bila izostavljena u rebootu 2015. godine.

Za sve koji zele isprobat igru Beta je dostupna od 6 do 9.10.2017.

Ja sam odigrao nekih sat vremena i zadovoljan sam kako to sve izgleda, mada moram jos vise vremena posvetit igri da bi mogao nesto vise rec.  Igra se vrti na predivnom Frostbite 3 engineu, graficki ima nekih bugova i dosta pop ina, al nadam se da ce se to popravit. Na mojoj konfiguraciji koja je i5 7300hq 2,5 , 3,5 turbo, 12gb ddr4 rama, 1050ti 4gb se vrti na med-high postavkama u stabilnih 60 fpsa.

Sta vam se cini, jel planirate zaigrat, jeste uzbudeni sto nam napokon dolazi SP kampanja? Sve pisite u ovoj temi.

Trailer:
http://youtu.be/Kae-JjbLsgA

Malo gameplaya od JackFragsa
http://youtu.be/db8ostiGgAY
« Zadnja izmjena: 07. Listopad, 2017., 12:08 bartul_9 »

Odg: Star Wars Battlefront 2
« Odgovori #1 : 08. Listopad, 2017., 11:41 »
Igrao sam betu malo više od dva sata i nisam baš nešto oduševljen. Izgleda mi kao kopija prvog dijela s potpuno istim mehanikama i manama.
Napucavanje mi djeluje nekako umjetno i plastično. Recimo imao sam u partiji 10+ killova, bez da sam uopće imao dojam da sam ikoga od njih
stvarno pogodio. Misije su repetitivne i imam osjećaj da mi više odgovara istraživanje dijelova mape nego ganjanje protivnika. Kamera kod heroja
je preblizu i kada se heroj zaleti u napad, uopće ne vidiš animacije koje izvodi, nego samo motion blur njegovih prebzih pokreta.


+prekrasno dizajnirane autentične lokacije iz Star Wars svijeta
+glazba i zvučni efekti
+grafika
+dizajn likova i heroja

-svaka partija kao da je kopija one prošle
-položaj kamere i kretnje kod heroja
-plastično napucavanje

Moja ocjena BF2 BETE: 6/10

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Star Wars Battlefront 2
« Odgovori #2 : 08. Listopad, 2017., 12:23 »
Ja sam odigrao sve skupa mozda jedno 5,6 meceva. Vidim da su ljudi previse nezadovoljni sa herojima, kazu da je Darth Maul over the top, da doslovno napravi 50 killova, nisam igrao sa njim pa neznam, al sam umro jednom od njegove ruke, doslovno nas je pomeo petoricu bez problema. Meni je napucavanje dobro, nisam igrao prvi dio pa neznam kako je tamo bilo, letenje mi je napravljeno uzasno, bas bezveze.

Odg: Star Wars Battlefront 2
« Odgovori #3 : 08. Listopad, 2017., 13:09 »
I letenje mi je koma da. Također su mi i mape malo prevelike i imam osjećaj kao da je neprijatelj pri napucavanju udaljen kilometar od mene.

Mislim da bi BF 2 bolje prošao da su ga radili Call of djutijevci nego DICE. Bio bi close combat i bilo bi puno zanimljivije.

Odg: Star Wars Battlefront 2
« Odgovori #4 : 08. Listopad, 2017., 14:44 »
odigrao par meceva i svida mi se, dosta su produbili sposobnosti svake klase, napucavanje mi se svida i dobro je kao u svakoj DICE igri, oruzja su takoder dosta drugacija
samo mi igra malo stuca, pc mi brzo ostario te me i otvaranje kutija ubada u oko, izgleda da ce zaraditi dosta od mikrotransakcija

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Star Wars Battlefront 2
« Odgovori #5 : 08. Listopad, 2017., 18:01 »
Igra se vrti stvarno vrhunski, tek sam danas vidio da me ide sve na ultra osim shadows i postproccesing effecta koje sam stavio ns low jer na svim vecim postavkama imam cudne artefakte. Znaci na tim postavkama ide u 60 fpsa u 99 posto vremena, sta je stvarno vrhunski i igra izgleda dosta dobro, al iskreno meni to puno lijepse izgleda na videima od drugih ljudi.

Jedino me smeta veliki pop in koji se stvarno puno primjeti, doduse malo manje na ultra postavkama, al ga ima i to me iznenaduje u ovakvoj igri.

Moglo bi to bit dobro ako bude dovoljno razlicitih mapa i ako SP kampanja bude dobra. Al sta ja znam, nista me toliko ne privlaci da izbacim odma 60€ za igru, mozda uzmem danas sutra na popustu za max 20€.


*

Hackey

  • *
  • 128
Odg: Star Wars Battlefront 2
« Odgovori #6 : 08. Listopad, 2017., 19:03 »
Odigrao i ja par meceva, meni nije losa za napucavanje, jedino sto su i meni nekada predaleko likovi pa se jedva vide. Pogotovo kad igram protiv androida, sakrije se iza zbuna jos i mrsavi onako, ne mozes ih primjetiti uopste. :D Likovi se iza bandere mogu sakriti da ih ne vidis sine moj.  :hihi:
Sto se tice napucavanja sa letecim objektima to mi je bas gust, nesto volim ta svemirska napucavanja pa mozda zbog toga.  :clap: 
Slazem se s bartulom, preskupa mi je igra da je sada kupujem.

Odg: Star Wars Battlefront 2
« Odgovori #7 : 08. Listopad, 2017., 22:09 »
Da i ja ću je uzeti na nekom debljem popustu. Nadam se da će kampanja biti dobra i da će podignuti nivo (ocjenu) igre.

Što se tiče droida, na Naboo su iste boje kao i fasada zgrade pa ih ni ne vidiš. :D

Odg: Star Wars Battlefront 2
« Odgovori #8 : 22. Listopad, 2017., 13:12 »

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Star Wars Battlefront 2
« Odgovori #9 : 22. Listopad, 2017., 13:51 »
Gledao sam malo i ne izgleda mi nista posebno. Prica me zanima, imam osjecaj da bi to moglo bit dobro.

Odg: Star Wars Battlefront 2
« Odgovori #10 : 03. Prosinac, 2017., 21:53 »
Pozdrav.
Ima li domacih igraca odavde u ovoj igri?
Igram s nekoliko kolega i odlicna nam je igra, uz tu iznimku da matchevi ne daju dovoljno kredita jer treba po 10 rundi samo za 1 loot crate. Ali sve u svemu jako zabavna igra. Zanima me kakav ce bit buduci content.

btw uvijek nam dobro dodje jos igraca.
« Zadnja izmjena: 03. Prosinac, 2017., 21:55 Hades_warrior »

Odg: Star Wars Battlefront 2
« Odgovori #11 : 03. Prosinac, 2017., 22:08 »
Idući content će biti vraćanje mikrotransakcija. :D

Čeka se da bude free na PS+.

Odg: Star Wars Battlefront 2
« Odgovori #12 : 05. Prosinac, 2017., 23:50 »
Idući content će biti vraćanje mikrotransakcija. :D

Čeka se da bude free na PS+.

Iduci content je The Last Jedi DLC koji dolazi za 10ak dana.

Odg: Star Wars Battlefront 2
« Odgovori #13 : 16. Ožujak, 2018., 16:58 »
Nisam 2 mjeseca ovo igrao ali da podjelim ovdje detalje novog patcha i promjenjenog sistema levelanja i mikrotransakcija - https://battlefront-forums.ea.com/discussion/102519/star-wars-battlefront-ii-progression-update-faq

Odg: Star Wars Battlefront 2
« Odgovori #14 : 02. Studeni, 2018., 02:27 »
Da malo osvijezim ovu temu sa nekim novitetima. EA objavio raspored za novi content ukljucujuci i nerfanja i tweakanja odredjenih faktora u igri na koje se vecinom igraci zalili.
A od noviteta, stigao je General Grievous u igru neki dan, a kroz par tjedana nam stize Geonosis mapa za Galactic assault mod, nakon toga Count Dooku u sijecnju sljedece godine, te Obi Wan Kenobi i Anakin Skywalker uz novi mod baziran na ''capital ship takedowns''.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9