HCL.HR

Star Wars: The Old Republic

  • 8 Odgovora
  • 2633 Hitova
Star Wars: The Old Republic
« : 02. Veljača, 2010., 08:20 »
U ovoj temi je dopušteno pisanje o svemu što se tiče igre Star Wars : The Old Republic.
Što očekujete od igre i slično....
Yoda meets Jenna Jameson: “Size matters not. Look at me. Judge me by my size, do you? Hmm? Hmm. And well you should not. For my ally is the Force, and a powerful ally it is.

*

Repyh

  • **
  • 381
Odg: Star Wars: The Old Republic
« Odgovori #1 : 12. Veljača, 2010., 13:46 »
Ocekujem mnogo i jos vise,Bioware pravi ovo znaci sa te strane ne moze da fejla,Star Wars je znaci setting je savrsen i ovo je najskuplji projekat EA ikad tako da sam siguran da ih se nece usuditi pozurivati sa izdavanje igre jer previse je novca u igri.

*

Laxx

  • *
  • 49
Odg: Star Wars: The Old Republic
« Odgovori #2 : 12. Veljača, 2010., 17:14 »
čitao sam negdje da čak kao i stari Lucas slaže dio priče...

ekipa očekuje nekaj prebolesno.... ma da mi se nije svidjelo kaj sam čuo u intervju ovom. kaže čića da češ večinu toga moč odradit sam s svojim Petom.... zato me ludo zanima kad krenu priče o End Game-u

http://www.swtor-croatia.com/interview-blaine-christine/630
« Zadnja izmjena: 12. Veljača, 2010., 17:17 Laxx »
"Pain, suffering, death I feel. Something terrible has happened. Young Skywalker ate cookies. Terrible, evil cookies"

Odg: Star Wars: The Old Republic
« Odgovori #3 : 12. Veljača, 2010., 17:40 »
Citat:
kaže čića da češ večinu toga moč odradit sam s svojim Petom.... zato me ludo zanima kad krenu priče o End Game-u

Da meni je isto taj dio , onak "klik" napravio. Uostalom vjerojatnost je da ćeš stvarno večinu stvari moći napraviti sam, vjerojatno u smislu solo kvestanja i slično. To ima svaki MMO. No opet samo da ne zabriju previše na to soliranje jer MMO je ipak timska igra. Tamo sam da upoznam nekog novog, da špilamo u grupi, veliki je gušt ,te da ga razbijem u duelu jel  :fpalm: šala....
Nadam se da će sad za koji mjesec Beta pa će biti materijala za izvoz, postati će sve jasnije, no da očekujem "bolesnu" igru , očekujem, kao i svi ostali SW fanovi. EA svakako neće fejlat, ne smije :)
Yoda meets Jenna Jameson: “Size matters not. Look at me. Judge me by my size, do you? Hmm? Hmm. And well you should not. For my ally is the Force, and a powerful ally it is.

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Odg: Star Wars: The Old Republic
« Odgovori #4 : 16. Veljača, 2010., 08:22 »
Vjerojatno ću igrati, samo još razmišljam, pošto navečer igram samo na notebooku, a ne znam hoće li on moći pokrenuti :)
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

*

FOrager

  • n00b
  • 3
Odg: Star Wars: The Old Republic
« Odgovori #5 : 22. Ožujak, 2010., 20:50 »
Trebaju se ugledati na BLizzard i ne požurivati datum izlaska dok ne bude sve kako treba.

Odg: Star Wars: The Old Republic
« Odgovori #6 : 25. Ožujak, 2010., 08:08 »
Trebaju se ugledati na BLizzard i ne požurivati datum izlaska dok ne bude sve kako treba.

Istina, slažem se. Vidiš i sam da su na informacijama škrti, izlaze tek sa 90% gotovog proizvoda, ako ne i više :) Al neka....
Yoda meets Jenna Jameson: “Size matters not. Look at me. Judge me by my size, do you? Hmm? Hmm. And well you should not. For my ally is the Force, and a powerful ally it is.

Odg: Star Wars: The Old Republic
« Odgovori #7 : 05. Srpanj, 2010., 13:55 »
Super igra!Bilo bi dobro da dođe i 3. dio

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Star Wars: The Old Republic
« Odgovori #8 : 27. Siječanj, 2011., 13:14 »
šuška se da je odgođen do jeseni, što je i očekivano obzirom na koncentraciju EA-ovih igara u ožujku.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9