HCL.HR

Starcraft II

  • 557 Odgovora
  • 101856 Hitova
*

Bela

  • ****
  • 1020
Odg: Starcraft II
« Odgovori #165 : 19. Veljača, 2010., 11:20 »
Ne bi bilo loše, ali zaboravljaš da je to Blizzard

EDIT : Upotpunili smo našu Starcraft 2 kolekciju screenshotova :
   
http://www.hcl.hr/screenshots-starcraft-2-pc-292.html

Uživajte  :piva:
« Zadnja izmjena: 19. Veljača, 2010., 12:00 Bela »

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Starcraft II
« Odgovori #166 : 20. Veljača, 2010., 04:04 »
Citat:
The answer to that question is: Not really. Blizzard must know that fans of the original StarCraft didn't want to turn the game, at least in its multiplayer mode, into something totally different from the first game. There are a few superficial changes; a few new units, some destructible environments in the maps. But the same basic gameplay that was introduced 12 years ago remains. You gather resources, build structures, create units and send them on their way to fight against opponents

Normalno. Nije to EA  :approve

http://news.bigdownload.com/2010/02/19/feature-starcraft-ii-beta-impressions-two/


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: Starcraft II
« Odgovori #167 : 20. Veljača, 2010., 17:17 »
na netu se pojavio krek pa mozete sad gledat repleyeve u beti, nije nesto kad nemamo kljuceve za igru ali je bolje od nemat nista.

link: http://inquistor.info/darkblizz/wiki/doku.php?id=tutorials

replejevi rulaju, a igra se cini dojaja, jedva cekam da izade

*

Calavera

  • *****
  • 2135
  • Sultan
    • http://www.google.com
Odg: Starcraft II
« Odgovori #168 : 26. Veljača, 2010., 15:10 »
Evo nekaj novoga:

"We were targeting three to five months for the beta, we're really at a three month period of time for the beta at this point," StarCraft II production director Chris Sigaty said in a recent BlizzCast podcast. "We are still targeting the first half of this year, so with that in mind, it really shortens the window of time with our major content patch coming out pretty close to the end whether it's even worth it putting out the map editor at that point."

Znači SC2 beta će trajati 3-5 mjeseci, s tim da ciljaju na Q2 release i trajanje od 3 mjeseca ako se nastavi tempom kao do sada.

Dakle Starcraft 2 izlazi možda u šestom mjesecu. :D

Odg: Starcraft II
« Odgovori #169 : 26. Veljača, 2010., 15:24 »
100 kuna da ne izlazi u 6.tom mjesecu.

*

Calavera

  • *****
  • 2135
  • Sultan
    • http://www.google.com
Odg: Starcraft II
« Odgovori #170 : 26. Veljača, 2010., 15:35 »
Nećemo bit partibrejkeri.

Nećemo.

Odg: Starcraft II
« Odgovori #171 : 01. Ožujak, 2010., 08:33 »
igra se moze igrat vs ai-ja i mogu rec da je predobra, samo cekam da vidim kako ce biti u multyju

Odg: Starcraft II
« Odgovori #172 : 01. Ožujak, 2010., 23:39 »
pitanje od milijun kuna: oce li sc2 bit bolji/popularniji od sc?

*

seedorf

  • ****
  • 970
  • My mision is destroy love on planet Earth
Odg: Starcraft II
« Odgovori #173 : 01. Ožujak, 2010., 23:41 »
DA

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Starcraft II
« Odgovori #174 : 01. Ožujak, 2010., 23:45 »
Pa dobro, zašto misliš da hoće? Samo "DA" ništa ne govori :(. Neznam ako si svjestan popularnosti originalnog SC-a, ali igra je stvarno prepopularna. SC2 bi mogao dostići slavu originala, ali opet u drugim smo vremenima, konkurencija je žešća, očekivanja ogromna (ako razočaraju u kojem pogledu kritike će biti brutalne itd.).

Kad već ne možemo igrati betu, možemo barem pričati o ovakvim stvarima. Ajmo raspišite se  :ementaler:

*

seedorf

  • ****
  • 970
  • My mision is destroy love on planet Earth
Odg: Starcraft II
« Odgovori #175 : 02. Ožujak, 2010., 00:00 »
Naravno da sam svjestan,igrao sam igru prije 9 godina..Al igra se i danas igra online nenormalno,mislim da ce biti bolja najvise zbog grafike,gameplaya,multiplayera itd..ne znam..

Odg: Starcraft II
« Odgovori #176 : 02. Ožujak, 2010., 07:18 »
Uvijek je tesko nadmasiti nesto sto je prepopularno i donekle savrseno. No isprobao sam dvojku i mogu reci da ide u pravom smjeru, s time da ce trebati vremena da se rjesi balans a to je i normalno. Pun je kufer novih unita i abilityja pa ce to donjet nove build ordere i hrpu novih taktika, sc1 je odavno na gaming sceni asocijacija za šah ako igrate protiv dobrog igraca, ocekujem da ce dvojka nastaviti tu tendenciju, te da ce opravdati ono sta ocekuju mali korejci  :clap: a i mi svi skupa

Odg: Starcraft II
« Odgovori #177 : 02. Ožujak, 2010., 14:23 »
ko šiša korejce, oni ništ drugo ne rade samo star igraju ;) nego da zahtjevi ne budu preveliki da ih mogu igrat s kolegama u lanu. ali za sc me vežu neke od najboljih uspomena sa lan-a. lan koji smo provukli u zgradi 2004. nas 6. pa za god. dana naraslo na 12. igrali smo se prvih par tjedana po 10 sati dnevno, ne znam kako sam uopće doguro fax do kraja. ono kad smo počeli igrat ko njubovi, nismo se napadali po 30 min, danas svaka partija ispod 30. poneka završi i za 2. Ali u međuvremenu nas je ostalo samo 4 na mreži jer se većina odselila. al još bacimo koju partiju tu i tamo.
ali nikada neću zaboraviti jednu team speak 2 snimku od sat vremena, kad se igrao sc 2v2 i kad je jedan kolega (zerg) rejđao na svog kolegu (terrana) koji je igrao previše sam. ugl partija je bila dobivena protivnicima su ostale 2 baze dolje lijevo, ovi imali cijelu mapu i tad se zalete ko stoka na njih da ih dokrajče. igrali su protiv 2 terrana. tad jedan terran kaže drugome: znaš što? imamo samo jednu nadu. i nakon nekoliko sekundi naoko odlučujućeg pokolja on baci nuklearku na svoju bazu i pobije im cijelu vojsku :) zerg tad poludi i počne govorit takve psovke svom kolegi terranu da još dan danas to slušam, smijem se i mislim u sebi da takvo što nitko nikad nije doživio u gaming svijetu, niti će doživjeti. ali trebate čuti kako hladno mu je terran sve odgovarao čineći ga još nervoznijim :)

*

Rolac

  • *
  • 80
Odg: Starcraft II
« Odgovori #178 : 02. Ožujak, 2010., 21:03 »
Ma kaka konkurencija SC-u tog nema SC je SC i to je malte ne sam po sebi svoj žanr igre :)

*

Rolac

  • *
  • 80
Odg: Starcraft II
« Odgovori #179 : 02. Ožujak, 2010., 21:07 »
team speak 2 snimku od sat vremena :)


Daj da cujemo :) ako nije pre intimno :)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9