HCL.HR

Starcraft II

  • 557 Odgovora
  • 101928 Hitova
*

Repyh

  • **
  • 381
Odg: Starcraft II
« Odgovori #180 : 03. Ožujak, 2010., 04:52 »
ko šiša korejce, oni ništ drugo ne rade samo star igraju ;) nego da zahtjevi ne budu preveliki da ih mogu igrat s kolegama u lanu. ali za sc me vežu neke od najboljih uspomena sa lan-a. lan koji smo provukli u zgradi 2004. nas 6. pa za god. dana naraslo na 12. igrali smo se prvih par tjedana po 10 sati dnevno, ne znam kako sam uopće doguro fax do kraja. ono kad smo počeli igrat ko njubovi, nismo se napadali po 30 min, danas svaka partija ispod 30. poneka završi i za 2. Ali u međuvremenu nas je ostalo samo 4 na mreži jer se većina odselila. al još bacimo koju partiju tu i tamo.
ali nikada neću zaboraviti jednu team speak 2 snimku od sat vremena, kad se igrao sc 2v2 i kad je jedan kolega (zerg) rejđao na svog kolegu (terrana) koji je igrao previše sam. ugl partija je bila dobivena protivnicima su ostale 2 baze dolje lijevo, ovi imali cijelu mapu i tad se zalete ko stoka na njih da ih dokrajče. igrali su protiv 2 terrana. tad jedan terran kaže drugome: znaš što? imamo samo jednu nadu. i nakon nekoliko sekundi naoko odlučujućeg pokolja on baci nuklearku na svoju bazu i pobije im cijelu vojsku :) zerg tad poludi i počne govorit takve psovke svom kolegi terranu da još dan danas to slušam, smijem se i mislim u sebi da takvo što nitko nikad nije doživio u gaming svijetu, niti će doživjeti. ali trebate čuti kako hladno mu je terran sve odgovarao čineći ga još nervoznijim :)

Ali SC2 nema lana :(((

Odg: Starcraft II
« Odgovori #181 : 03. Ožujak, 2010., 15:01 »

*

Repyh

  • **
  • 381
Odg: Starcraft II
« Odgovori #182 : 03. Ožujak, 2010., 18:26 »
ima peticija
http://www.petitiononline.com/LANSC2/petition.html

Da to inace pomaze potpisao sam zadnju za Modern Shitfare 2 i nikad vise :/

Odg: Starcraft II
« Odgovori #183 : 04. Ožujak, 2010., 12:47 »
sta ce ti lan kad danas svako ima dsl igras ga online, a drugo je sto to za sobom vuce kupovinu original igre  :mrgreen:

*

Repyh

  • **
  • 381
Odg: Starcraft II
« Odgovori #184 : 04. Ožujak, 2010., 17:31 »
sta ce ti lan kad danas svako ima dsl igras ga online, a drugo je sto to za sobom vuce kupovinu original igre  :mrgreen:

Svaka igra koja moze pruziti 100tine sati MP nisam nikada zalio kupiti original.Ali ipak bi volio da ima i LAN podrska.Jedino sto me brine je to da ce biti 3 igre SC2 tj u 3 djela sad vjerovatno ce se morati kupiti svaki dio za full MP experience a to me vec brine jer 150 eura nije malo novca.

Odg: Starcraft II
« Odgovori #185 : 05. Ožujak, 2010., 08:14 »
sta ce ti lan kad danas svako ima dsl igras ga online, a drugo je sto to za sobom vuce kupovinu original igre  :mrgreen:

Svaka igra koja moze pruziti 100tine sati MP nisam nikada zalio kupiti original.Ali ipak bi volio da ima i LAN podrska.Jedino sto me brine je to da ce biti 3 igre SC2 tj u 3 djela sad vjerovatno ce se morati kupiti svaki dio za full MP experience a to me vec brine jer 150 eura nije malo novca.

za mp ce ti bit dostatna samo jedna igra, no za sp i sve 3 kampanje morat ces imat sve 3 igre, imas odgovore na bas ta pitanja u batchevima koje izdaju oni

*

Rolac

  • *
  • 80
Odg: Starcraft II
« Odgovori #186 : 05. Ožujak, 2010., 13:11 »
Neznam na torentima sam naso neki sc 2 beta kao moze se igrat SP jel mozda netko probo da neskidam đaba :)

*

Repyh

  • **
  • 381
Odg: Starcraft II
« Odgovori #187 : 05. Ožujak, 2010., 17:26 »
sta ce ti lan kad danas svako ima dsl igras ga online, a drugo je sto to za sobom vuce kupovinu original igre  :mrgreen:

Svaka igra koja moze pruziti 100tine sati MP nisam nikada zalio kupiti original.Ali ipak bi volio da ima i LAN podrska.Jedino sto me brine je to da ce biti 3 igre SC2 tj u 3 djela sad vjerovatno ce se morati kupiti svaki dio za full MP experience a to me vec brine jer 150 eura nije malo novca.

za mp ce ti bit dostatna samo jedna igra, no za sp i sve 3 kampanje morat ces imat sve 3 igre, imas odgovore na bas ta pitanja u batchevima koje izdaju oni

Bolji odgovor nije mogao biti zahvaljujem :)))
@Rolac ne znam jel smijem da ti odgovorim,ako nije u redu neka admin izbrise ovaj dio,to sto imas da skines ,mozes gledati repleje i mozes igrati vs Ai imas nekoliko tezina AIa ovaj zadnji x5AI je odlican ako nisi neki extra SC igrac ja se solidno napatim dok ga pobjedim.

Odg: Starcraft II
« Odgovori #188 : 05. Ožujak, 2010., 17:56 »
sta ce ti lan kad danas svako ima dsl igras ga online, a drugo je sto to za sobom vuce kupovinu original igre  :mrgreen:

Svaka igra koja moze pruziti 100tine sati MP nisam nikada zalio kupiti original.Ali ipak bi volio da ima i LAN podrska.Jedino sto me brine je to da ce biti 3 igre SC2 tj u 3 djela sad vjerovatno ce se morati kupiti svaki dio za full MP experience a to me vec brine jer 150 eura nije malo novca.

za mp ce ti bit dostatna samo jedna igra, no za sp i sve 3 kampanje morat ces imat sve 3 igre, imas odgovore na bas ta pitanja u batchevima koje izdaju oni

Bolji odgovor nije mogao biti zahvaljujem :)))
@Rolac ne znam jel smijem da ti odgovorim,ako nije u redu neka admin izbrise ovaj dio,to sto imas da skines ,mozes gledati repleje i mozes igrati vs Ai imas nekoliko tezina AIa ovaj zadnji x5AI je odlican ako nisi neki extra SC igrac ja se solidno napatim dok ga pobjedim.

da ai je ok, al bit svega je da osjetis malo kaka je igra i kaka ce bit. definitivno jede djecu

*

Repyh

  • **
  • 381
Odg: Starcraft II
« Odgovori #189 : 06. Ožujak, 2010., 17:19 »
Nova verzija AI je out 6.0 i odlican je ako ste SC newb poput mene bit ce vam mnogo zabavno AI macroa,siri se po mapi uglavnom mnogo opasan i zabavan protivnik.

Odg: Starcraft II
« Odgovori #190 : 09. Ožujak, 2010., 12:18 »
Nova verzija AI je out 6.0 i odlican je ako ste SC newb poput mene bit ce vam mnogo zabavno AI macroa,siri se po mapi uglavnom mnogo opasan i zabavan protivnik.

slazem se igra je bombon u svakom pogledu, iako sam imao sanse kod prijatelja koji je dobio key igrat na netu vs human i prestrasno je sve to

*

Repyh

  • **
  • 381
Odg: Starcraft II
« Odgovori #191 : 22. Ožujak, 2010., 22:16 »
Upao u betu i sta reci osim da igra boguje mnogo  :ave:

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Starcraft II
« Odgovori #192 : 24. Ožujak, 2010., 23:42 »
Uskoro bude online i naš beta test StarCrafta 2. Teaser jej  :hug

Odg: Starcraft II
« Odgovori #193 : 25. Ožujak, 2010., 22:32 »
dakle i ja dobio beta invite, pa sam pripremio overvju  :thumbs:

*

Repyh

  • **
  • 381
Odg: Starcraft II
« Odgovori #194 : 26. Ožujak, 2010., 01:47 »
dakle i ja dobio beta invite, pa sam pripremio overvju  :thumbs:

Friend of a Friend inv ili ti sam nabavio key pa imas friend inv ?

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9