HCL.HR

Stari dobri RTSovi

  • 17 Odgovora
  • 4404 Hitova
Stari dobri RTSovi
« : 25. Travanj, 2010., 22:04 »

Neznam kako vas ekipa no mene je još davno poklopilo prokletstvo blizzarda, što znači da nisam mogao igrat nijednu strategiju odn. RTS koji mi je bio lošiji od blizzardovih. Prva igra ovog tipa mi je bio warcraft 2 i on mi je itekako ostao u sjećanju. Većina toga što je došlo kasnije ... nekako nije bilo dovoljno dobro. Zato nikad nisam igrao puno RTSova osim blizzardovih, kojih sam igrao ohoho, i možda nešto C&C serijala. No ipak neke igre su mi ostale u sjećanju, možda da ih sad vidim bi de razočarao (ma bi sigurno) no neke od njih su zapravo bile jako dobre. Što mislite o njima, ako ste ih igrali i imate il neke svoje favorite?

Dark reign 2 screenshots. Jedna jako dobra igra.
http://www.gamershell.com/pc/dark_reign_2/screenshots.html

Total anhilation, jedinica. Izvrstan naslov.
http://www.strategyinformer.com/pc/totalannihilation/screenshots.html

Warhammer II Dark Omen, Jedna od najboljih formacijskih strategija koje sam ikad igrao.
http://www.giantbomb.com/warhammer-dark-omen/61-5488/all-images/52-158324/darkomen_7/51-1057230/

Odg: Stari dobri RTSovi
« Odgovori #1 : 25. Travanj, 2010., 23:02 »
Nevolim baš RTSove, igro sam neki s svinjama i ratovanjem nemogu se sjetit kak se zove i naravno, slažem se s tobom, nije nadmašio Warcraft,
Starcraft nije loš, al mi je Warcraft bolji, :hiha:

Odg: Stari dobri RTSovi
« Odgovori #2 : 26. Travanj, 2010., 05:15 »
Ja nikad nisam volio RTS. Ono, priznajem žanr i sve, al jednostavno ne padam na taj žanr i sakam u njemu. Jedino sam ko klinac igro Age of Empires i kasnije Red Alert 2. Perimeter mi se činio kul, al nisam nikad igro.

*

Armor

  • ******
  • 4195
Odg: Stari dobri RTSovi
« Odgovori #3 : 26. Travanj, 2010., 07:01 »
Ak idemo na stare, onda Warcraft 2, kojeg sam igral na Plejki.

Ipak, prvo mjesto uzima Age of Empires 2 - najbolji RTS ikad  :hiha:
"Born with less, but you still precious.

You gotta be able to smile through all this bullshit."

*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Odg: Stari dobri RTSovi
« Odgovori #4 : 26. Travanj, 2010., 11:24 »
Isto nisam neki rts fan. Prije davno sam to puno više igrao. Prvi rts koji sam ikad igra je bio C&C Tiberian Sun još tamo davno u osnovnoj školi. Također kasnije još igrao i Settlers 3, Red Alert 2, Warcraft 3. I to je više-manje to čega se sjećam. Zadnjih nekoliko godina nisam odigrao ništa novog iz tog žanra.
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

Odg: Stari dobri RTSovi
« Odgovori #5 : 26. Travanj, 2010., 12:37 »
Slično kao kod šedoua i babića. Davno nešto malo igrao, al nisam igrao već nekoliko godina baš ništa.
Užasno sakam u njima.

Zadnji koji sam igrao je bio Tiberian Sun.

Starcraft, Warcraft 2, Red Alert 2 i Tiberian Sun. Može.  :approve

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Odg: Stari dobri RTSovi
« Odgovori #6 : 26. Travanj, 2010., 19:39 »
KKND

može lock
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Stari dobri RTSovi
« Odgovori #7 : 26. Travanj, 2010., 22:28 »
 :ave: :ave: :ave: :ave:

Bar neam orginal smrdljivog KKND-a.



Iako, da ga upalim sad brijem da b m bio govno najveće. Al je tako rulovao. Hard kor i sve.
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Stari dobri RTSovi
« Odgovori #8 : 26. Travanj, 2010., 22:49 »
Mislim da još uvijek imam cd od igre za PS. Predobra je igra bila.

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Odg: Stari dobri RTSovi
« Odgovori #9 : 26. Travanj, 2010., 23:07 »
Onak, ima škorpione. Škorpioni > život
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

*

des3iny

  • ****
  • 1506
  • xD xD xD
Odg: Stari dobri RTSovi
« Odgovori #10 : 26. Travanj, 2010., 23:16 »
Warcraft II best
super su mi bili stari Red Alert i dvojka (+ Yuri's revenge)
Total Annihilation je bio zakon
Homeworld kao prejaka svemirska strategija
Original War sa zanimljivom inovacijom
Impossible Creatures, šta reći kod ovoga osim DNK kodiranje best xD
Settlers 1 i 2, kad mi zatreba malo opuštanja odigram ovo, odličan sustav, po meni su nove samo uništili :D
Alien Legacy, stara strategija sa zanimljivim sustavom igre
Dungeon Keeper <3
Populous: The Beginning
e i Battle Realms sa svojim treniranjem unita, meni nešto prejako

nisam baš nešto zadovoljan s ovim novim igrama, no ima vremena za to :D

Odg: Stari dobri RTSovi
« Odgovori #11 : 27. Travanj, 2010., 20:31 »
Impossible creatures. To je bila izvrsna igra. Zakon. Vrlo solidna strategija a onaj sustav kombiniranja dvije životinje da se stvori jedinica bio je nešto neviđeno do tad a bome i od tad naovamo (možda donekle u sporeu no ne tako dobro). Igrao je kad sam bio mlađi pa mi bila preteška, stao negdje na pola. Zatim ponovo igrao nakon 2-3 godine, došao do predzadnje misije kad su ti životinje bolesne i polude svako malo i nikad nisam uspio preći. MOžda sam izgubio malo volju pa sam zato prestao. Zakon likovi, priča i soundtrack. Lijepa sjećanja uz tu igru. Možda je instaliram ponovo jednom i pokušam završit no pored ovoliko novih dobrih igara (čekaju me još assassins creed 2 i napoleon TW) ko bi to sve stigao.

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Stari dobri RTSovi
« Odgovori #12 : 01. Svibanj, 2010., 10:26 »
Warcraft 2 sam dugo vremena igrao, onda prešao na WC3 koji i dan danas zaigram. Starcraft nedavno ponovno instalirao, nikad mi nije bio previše interesantan. Ali eto sad ga malo igram poradi sveopćeg hypea oko Starcrafta 2 koji je utjecao na mene  :wildboy:

Sjetio se sada igre Submarine Titans, koja mi je svojevremeno bila jako dobra, iako je vjerojatno suckala :), isto tako se sjećam i misterioze igre War Games, koja mi isto bila odlično (igrao sam demo), ali nikad nisam zaigrao cijelu. A mislim da igra nikad nije ni izašla, jer gdje god potražim nema ničega o njoj. Možda se ne sjećam dobro imena, ali sjećam se da su bile samo dvije frakcije u igri - NORAD i nekakvi vanzemaljci. Probao i to guglati i ništa...

*

Jurassic155

  • *
  • 112
  • “Be brave. Take risks. Nothing can substitute expe
Odg: Stari dobri RTSovi
« Odgovori #13 : 02. Svibanj, 2010., 19:27 »
Red Alert 1 i 2 na sivonji... ah ta dobra stara vremena  :approve
Budi nostalgiju...
Btw, kad malo bolje razmislim, odavno nisam odigrao neki super-uber-cool RTS  :geek:
War 3 ( + FT) je očito bio vrhunac.

*

Laxx

  • *
  • 49
Odg: Stari dobri RTSovi
« Odgovori #14 : 04. Svibanj, 2010., 07:54 »
X-com Enemy unknown
&
X-com Terror from the Deep

Turn-based strateška makljaža vanzemaljaca, možda i jedna od prvih? ...prastaro i danas kad pogledam grafika nevjerovatno loša, ali proveo sam na stotine sati na tome.... a igra je razrađenija nego večina RTS-ova danas :D

Age of Empires.... uh i to sam igrao po cijele dana... sječam se imala je opciju da sam mogao s frendom igrat protiv neprijatelja, dvojca su mogli igrat jednog...pa sam ja gradio grad i industriju a on vojsku i rokao ^^

poslije smo igrali Rise of Nations.... a to možda spada več pod malo novije... ali isto super
« Zadnja izmjena: 04. Svibanj, 2010., 07:57 Laxx »
"Pain, suffering, death I feel. Something terrible has happened. Young Skywalker ate cookies. Terrible, evil cookies"

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9