HCL.HR

Starpoint Gemini 2 - igra hrvatskih developera

  • 9 Odgovora
  • 7210 Hitova
Starpoint Gemini 2 - igra hrvatskih developera
« : 20. Listopad, 2014., 21:05 »
sajt: http://www.starpointgemini.com
steam: http://store.steampowered.com/app/236150

Starpoint gemini izasao je prije malo manje od mjesec dana :clap: igra je odlicna i podsjeca na stare klasike poput freelancera. Da li je itko igrao i kakvi su vasi dojmovi?

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Starpoint Gemini 2 - igra hrvatskih developera
« Odgovori #1 : 20. Listopad, 2014., 21:15 »
Htio, ali igra ne podržava XP. Koliko sam vidio po komentarima igara, čini se sasvim ok.

*

skipp

  • **
  • 432
    • NuttyGamer
Odg: Starpoint Gemini 2 - igra hrvatskih developera
« Odgovori #2 : 03. Prosinac, 2014., 14:38 »
Igra je odlična ako voliš takav tip igara - odnosno combat u stilu EVE-a. Ako ti više paše akcioni combat onda SPG2 zahtjeva malu prilagodbu jer u usporedbi sa space shooterima tipa igara iz X serijala (pogotovo zadnji) djeluje dosta tromije i usporeno. S druge strane je skroz fora i zabavno izvedeno modificiranje energya u onom trokutiću koji regulira gdje ide večina snage vašeg broda: Shields / Weapons / Engines pa i o tome dosta ovisi kakav će fight biti.

Inače, developeri su friggin genijalci i beskonačno vise na support forumima što jako puno govori o samoj firmi i želji developera da igra uspije. Ja sam imao čast održat intervju sa glavnim community managerom sad na infogameru pa koga zanima može bacit oko na interview.

Fun fact - igru je započelo raditi svega 3 ljudi - a trenutno ih je 7!

*

Sensi

  • *
  • 11
Odg: Starpoint Gemini 2 - igra hrvatskih developera
« Odgovori #3 : 10. Prosinac, 2014., 02:16 »
Po traileru i slikama na steamu igra izgleda vrhunski. Kad sjedne plaća kupujem. Jedva čekam. Jako velik fan sam igre Freelancer. \:D/\:D/\:D/

*

skipp

  • **
  • 432
    • NuttyGamer
Odg: Starpoint Gemini 2 - igra hrvatskih developera
« Odgovori #4 : 10. Prosinac, 2014., 10:00 »
Uživo, iskreno, nije baš toliko flashy ko na screenshotima iako je igra i više nego dobra. Ja osobno nisam velik ljubitelj tromog combata pa mi je to ujedno i najveća zamjerka igri - but that's just me. Preferiram više dinamičko i akciono okruženje kad je svemir u pitanju. Ono što mi je doduše još upalo u oko je čudan scale igre. Shipovi su preveliki naspram postaja, a o planetima da i ne pričam (ponekad djeluju ko loptica u prostoru). Ship design s druge strane je odličan

Igra je modding heaven i ima genijalan fanbase tako da svakako preporučam

*

skipp

  • **
  • 432
    • NuttyGamer
Odg: Starpoint Gemini 2 - igra hrvatskih developera
« Odgovori #5 : 29. Kolovoz, 2016., 21:59 »
Evo jedan necro-resurect teme  :D

LGMovci trenutno imaju -80% akciju na steamu za oba SPG naslova, a ja imam priliku u tu čast podijeliti 2 keya. Pa ko se osjeća sretnim nek klikne  :clap:

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Starpoint Gemini 2 - igra hrvatskih developera
« Odgovori #6 : 29. Kolovoz, 2016., 22:20 »
Jel igra komplicirana ili se može bez problema uskočiti i krenuti s igranjem? Ako treba malo više vremena uložiti, onda ću to odgoditi za neka druga vremena.

*

skipp

  • **
  • 432
    • NuttyGamer
Odg: Starpoint Gemini 2 - igra hrvatskih developera
« Odgovori #7 : 29. Kolovoz, 2016., 22:55 »
Nije. Iako ima elemente space sim igre, više manje je sve jednostavno za pohvatat. Jedino na što se treba malo naviknut su kontrole. S gamepadom pretpostavljam da bi bilo jednostavnije samo upravljanje, al onda se moraš prebacivat između miša i gamepada.

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Starpoint Gemini 2 - igra hrvatskih developera
« Odgovori #8 : 30. Kolovoz, 2016., 22:15 »
Onda bih i mogao uzeti. Igra mi se nešto svemirsko.

*

skipp

  • **
  • 432
    • NuttyGamer
Odg: Starpoint Gemini 2 - igra hrvatskih developera
« Odgovori #9 : 31. Kolovoz, 2016., 08:59 »
Ako hoćeš malo više informacija, baci oko na dojmove koje sam pisao za release igre i na intervju sa developerima.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9