HCL.HR

Super Mario Galaxy

  • 47 Odgovora
  • 20607 Hitova
Re: Super Mario Galaxy
« Odgovori #30 : 15. Prosinac, 2007., 11:53 »
kako su se naljutili mali fenboji.  :dancing:
sarkastični komentari su onak, lejm. Najbolje je to šta ni vi niste vjerojatno igrali igru, a ipak je hvalite. To je ustvari isti kurac šta i ja radim. :ementaler:
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

seymour

  • ****
  • 1445
Re: Super Mario Galaxy
« Odgovori #31 : 15. Prosinac, 2007., 12:11 »
ma svejedno si retaj  :dancing:
Di ćemo večeras, pusti prazne priče<br />Di ćemo večeras da se ubijemo pićen<br />Di cemo večeras, da bude luda kuća<br />Tu su Kuzma i Shaka Zulu, doktori puknuća

*

Dodo

  • ****
  • 1698
Re: Super Mario Galaxy
« Odgovori #32 : 15. Prosinac, 2007., 13:02 »
aha, sam mi pokaži di ja to hvalim SMG, igru koju nisam igro. Govorio sam o prijašnjim nastavcima. Baš si megara. \:D/

btw. napiso sam igru al mislio sam reć serijal, al ti si tolko megajan da nisi to mogo sam zaključit :dancing:
« Zadnja izmjena: 15. Prosinac, 2007., 13:07 Dodo »

Re: Super Mario Galaxy
« Odgovori #33 : 15. Prosinac, 2007., 15:02 »
megajan?  :wildboy:
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

Dodo

  • ****
  • 1698
Re: Super Mario Galaxy
« Odgovori #34 : 15. Prosinac, 2007., 17:19 »
megaj = mega retaj  :D

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Re: Super Mario Galaxy
« Odgovori #35 : 15. Prosinac, 2007., 17:23 »
E to je inteligentno!  :thumbs:


Nego, ajmo se malo primirit svi jerbo će opet bit opomena, benanja, a to nitko ne želi.
Vratite se on topic i biće dobro ( i ne tema nije kako je solidus retaj zbog svog zadrtog mišljenja ).  :hug

« Zadnja izmjena: 15. Prosinac, 2007., 17:26 Ementaler »

*

Dodo

  • ****
  • 1698
Re: Super Mario Galaxy
« Odgovori #36 : 15. Prosinac, 2007., 17:48 »
ne retaj već megaj pogobu, megaj.  :ementaler:

onto'pk... E da, vidio sam u GP-u da Mario baca vatrene loptice, leti ko pčelica, stvara ledene kocke il kaj već... kaj još može bit? jel može bit rakun ko u SM3? Ili žaba?  :ementaler:

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Re: Super Mario Galaxy
« Odgovori #37 : 15. Prosinac, 2007., 17:53 »
Aj Seymor odgovori neš ti si igrao  :ementaler:

Mene isto zanima, rakun je bio mnogo super...

*

seymour

  • ****
  • 1445
Re: Super Mario Galaxy
« Odgovori #38 : 15. Prosinac, 2007., 18:25 »
Meni je igra savršena.

Prvo grafika.

Jest pomalo djetinjasta ali po meni u rangu next-gena.Nije u rangu ovih novih igara s turbo grafikom gdje se svaki detalj vidi,ali mene je igra u grafičkom pogledu oduševila.

Druga stavr je dizajn levela.Zaista sam igrao puno igara ali ovakav originalni dizajn,ovakvu maštovitost nisam nigdje ni blizu vidio.Od planeta,do krhotina razasutih po svemiru,ma ima svega ne da mi se pisat.

Treća stvar je fenomenalna kamera.više-manje cijelo vrijeme ćete se okretat,skakat,vrtit što uz lošu kameru može predstavljat problema,ali je kamera u SMG-u perfektna tako da ja nikada nisam imao problema s kamerom.

Kontrole su dobro napravljene i jednostavne za korištenje,u nekim situacijama ćete imati "posebne kontrole" ali sve skupa je odrađeno jako dobro.

Meni je glazba ok,paše uz igru i nije iritantna.
O igrivost da ne pričam,čim SMG počnete igrat zaboravit ćete na sve Crysis-e,Call of duty-e i ostale pizdarije.

 Nije mi se dalo baš pisat ali ,evo ukratko par stvari po kojoj je meni SMG trenutno najbolja igra na tržištu i jedan od razloga nabavke Wii-a.

I još jednom solidus retaju  :thumbs:

Di ćemo večeras, pusti prazne priče<br />Di ćemo večeras da se ubijemo pićen<br />Di cemo večeras, da bude luda kuća<br />Tu su Kuzma i Shaka Zulu, doktori puknuća

*

--HS--

  • ****
  • 1078
  • :tired:
Re: Super Mario Galaxy
« Odgovori #39 : 15. Prosinac, 2007., 20:12 »
Moram reci da je igra cist ok iz moje videnja ( nemam Wii al bi ga htio ) i mislim da nis igri ne fali. Inace za solidusa svi znamo da je retaj .

ma jasno mi je, znam da je to onak neš ogromno di imaš miljon opcija i jako je zabavno i vjerojatno bi mi se svidjelo. However... Nikad nebi dao takvoj igri ocjenu veću od 90 jer je užasno homo od nintenda šta uvjek prodaje iste fore u "inovativnom" pakovanju. E ta kompanija 100 godina nije smislila novu igru. Al naravno, uvjek im prođe.

Kao Sony je nesto napravio. Sam jedu govna i bacaju krafne u oci svojim kupcima a fanboyevi svršavaju na svaku eksluzivu koja izade za PS3 ( sad će peta eksluziva izac )  :anthrax:
easy-forex-basics.blogspot.com

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Re: Super Mario Galaxy
« Odgovori #40 : 24. Prosinac, 2007., 23:48 »
Ja bi htio probati taj galaxy. Zanimaju me dobro složene kontrole na daljinskom i level dizajn.



E da, i daj ga pliz prestanite zvat smg jer pomislim na sub machine gun. To je uvijek bila za to kratica.
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

*

ShyGuy

  • n00b
  • 3
Re: Super Mario Galaxy
« Odgovori #41 : 07. Kolovoz, 2008., 11:43 »
Recimo da sam igrao novi metal gear, gta 4 i galaxy i pogodi koju igru sad igram.Po meni 2 najbolja igra ikad poslije LOZ Ocarina of time

Re: Super Mario Galaxy
« Odgovori #42 : 11. Kolovoz, 2008., 10:21 »
kontrole savršene, level design savršen. :(

najveći minus.. hmm, neznam. malo je nekad tamna. al malo. i nekad.

...spoji crnu i bijelu nam boju
siva je slika svijeta, zar ne?

*

Shimmy

  • ***
  • 894
  • konjsko drvo
Re: Super Mario Galaxy
« Odgovori #43 : 02. Siječanj, 2009., 15:01 »

- lame grafika


Ne, care :ave: :ave: :ave:

Jesi ti vidio tu igru uživo na šta liči? Igrao sma i nju, i na PS3 neke jako hajpane, i ovo, osim što nije u HD-u ne izgleda ništa lošije nego igre na PS3. Dapače, nedavno smo frendov PS3 uspoređivali na SD i Full HD telki, i Mario Galaxy izgleda bolje nego BILOKOJA igra koju smo isprobali na PS3 dok nije na HD spojena.

*

Pičkica

  • ****
  • 1765
  • Prince`Charming
Re: Super Mario Galaxy
« Odgovori #44 : 02. Siječanj, 2009., 15:27 »
Na plazmi sa 480p izgleda perverzno.  :b_dodo:
JA SAM TOLKO PAMETAN DA VI TO NEMORETE UOPĆE SKUŽIT KOLKA  JE TO PAMET

Kako mu je pimpek letio na sve strane, straaaaaaaaaaaašno...

s h u m a . o r g  :approve

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9