HCL.HR

Tabačine

  • 19 Odgovora
  • 5600 Hitova
*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Tabačine
« : 13. Ožujak, 2008., 19:23 »
Vidim u topicu za trailere mi spamate o tekkenu i Soul Caliburu pa rekoh da ne spemate tamo, evo vam topic. Iako me zanima šta tko misli o tabačinama.

Daklem, koja tabačina/serijal tabačina vam je najbolja i zašto vam je najbolja?

Meni je definitivno Mortal Kombat, barem do četvrtoga nastavka. Zapravo valjali su dvojka, trojka, trilogy i četvortka, ovi kasniji su mi izgubili onu žar  :ementaler: ... Volim ga jerbo je brz, nema nešto puno komplikacija, brzo naučiš poteze likova i s većinom likova se možeš boriti na apsolutno istu šemu, ali da bi pobjedio treba znat sa svakim likome nekoliko caka. Najbolji od svih bi mi bio Trilogy kojega sam igrao na Nintendu 64 i koji je ostao dvodimenzionalan ali sa prepunim ekranom likova i raznim drugim poboljšanjima. Volim 2D tabačine jednostavno.  :ementaler:


*

Lewka

  • ******
  • 5424
  • Lijep, interesantan
    • Kristen Miller Online :D
Re: Tabačine
« Odgovori #1 : 13. Ožujak, 2008., 19:34 »
tekken 3>>>sve

<--- hwoarang :approve
Хрватска саjбер лига за победу!


s h u m a . o r g  :approve

*

Dodo

  • ****
  • 1698
Re: Tabačine
« Odgovori #2 : 13. Ožujak, 2008., 19:39 »
na N64 je Trilogy bio tak jebeno težak, čak na very easy  :kingmortal: neznam kaki je na pisiju

Inače, fan sam Tekkena, MK-a, Street Fightera... a otkrio sam i daje Marvel vs Capcom 2 fina igra, gro likova, simpatična 2D grafa s 3D arenama, kulerica. Virtua Fighter mi se nekak nije sjeo, neš kratko sam ju igro. SC je jebenica al ga nemam s kim igrat... najviše vremena sam provodio uz Tekken, Yoshimitsu & Hwoarang ftw :(

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Re: Tabačine
« Odgovori #3 : 13. Ožujak, 2008., 19:55 »
meni je mortal kombat najretardiraniji serijal šori ikada, i općenito totalno degenerična igra
precijenjeno smeće na kub

Zakon mi je bio killer instinct na snesu i n64, kul su mi bili i oni stari street fighteri na automatima, kul mi je bio soul blade i tekken 3 na plejki, čak i prvi dead or alive i manje poznata, a odlična šoračina bloody roar. Ovi tekkeni na ps2 su mi smeće, jer imam osjećaj da nakon trojke ništa nije išlo  dalje (osim uvođenja zidova recimo). Soul calibur je svejedno zadržao kvalitetu do daljnjeg.
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

*

T.N.T.

  • ******
  • 6256
    • http://www.last.fm/user/8th_Method/
Re: Tabačine
« Odgovori #4 : 13. Ožujak, 2008., 19:55 »

*

Chikanovich

  • ****
  • 1039
  • Čiko :]
Re: Tabačine
« Odgovori #5 : 13. Ožujak, 2008., 20:02 »
King.  :approve

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Re: Tabačine
« Odgovori #6 : 13. Ožujak, 2008., 20:56 »
također mislim da je mortal kombat malo precijenjen....

obožavao sam tekken svojevremeno.

trenutačno bi volio odigrat neku inačicu ultimate fighta, al ne znam dal išta takvo postoji za pc
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

Ljenjak

  • **
  • 476
  • There's a tide in the affairs of men...
    • Hrvatska Cyber Liga(HCL jel)
Re: Tabačine
« Odgovori #7 : 13. Ožujak, 2008., 21:18 »
Lewka, Hworang \:D/
Najbolja tučnjava ikada, Tekken 3. Od ostalih recimo mi se ne sviđa Virtua Fighter iako je veoma popular i tako.
One koje su mi dobre, pa Soul Calibur je ok, Mortal Combat zna imat dobrih, nažalost nikad nisam Smash Brawl igrao :wildboy:

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Re: Tabačine
« Odgovori #8 : 13. Ožujak, 2008., 21:21 »
Ne postoji, a i ovo za PS2 šta sam igrao je malo bilo loše... monotono nakon nekog vremena užasno.. Ne sjećam se točnog imena igre.

E i sad me weky podsjetio na Killer Instinct.. igrao sam SneS i N64 verziju i ova N64 verzija ( Killer Instinct Gold ) je malo previše dobra. Bloody Roar je isto zakon, dala se ljepo emulirati kompu svojevremeno.

Inace, imam negdje Tekken 3 bez cutscena težak nekih 30mb za psx emulator. Radi savršeno na kompu i izgleda bolje nego na PSX-u. PM-ajte me ak ste zainteresirani pa cu ga potrazit...  :piva:

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Re: Tabačine
« Odgovori #9 : 13. Ožujak, 2008., 21:41 »
Yoshimitsu

Oda :approve

*

DarX

  • *****
  • 1972
Re: Tabačine
« Odgovori #10 : 13. Ožujak, 2008., 21:52 »
tekken 3>>>sve

<--- hwoarang :approve

e ovo je čovjek :ave:

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Re: Tabačine
« Odgovori #11 : 13. Ožujak, 2008., 21:57 »
Jel netko igro/igra Tekken 5? Meni je dosad najbolji tekken i tu mi je jako, jako drag Raven :approve

*

seymour

  • ****
  • 1445
Re: Tabačine
« Odgovori #12 : 13. Ožujak, 2008., 22:06 »
tekken i soul calibur

s tim da sam sc malo više igrao

al ove dve su mi tu negdje
Di ćemo večeras, pusti prazne priče<br />Di ćemo večeras da se ubijemo pićen<br />Di cemo večeras, da bude luda kuća<br />Tu su Kuzma i Shaka Zulu, doktori puknuća

*

Under

  • *****
  • 2399
  • Bwaaaah!
    • SH Memories
Re: Tabačine
« Odgovori #13 : 13. Ožujak, 2008., 22:46 »
Tekken i Soul Calibur, s tim da mi je Soul Calibur malo veći favorit. Igrao sam i Mortal Kombat, al ono ni blizu ovoj dvojici.

Inače ne volim igrati šore, uz strategije su mi najmanje drag žanr, ali eto, mora se nešto igrati u društvu osim PES-a. :tired:
Konzolasi njet gameri!

Svatko tko ima snage igrati s gamepadom cijelo vrijeme, ili nije čuo za miš, ili mu ne treba. 100% igara koje trebaju mozga, a gameri ih vole toliko da se identificiraju s njima, trebaju miš, tj. fini sustav preciznog upravljanja. Gamepad je podlozan samo casual igracima, ali nikako ne nama, gamerima.

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Re: Tabačine
« Odgovori #14 : 13. Ožujak, 2008., 22:52 »
tekken u srcu  :wildboy:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9