HCL.HR

Test Drive Unlimited

  • 33 Odgovora
  • 7528 Hitova
*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Test Drive Unlimited
« : 02. Travanj, 2007., 22:17 »
Jel igro ko? Izgleda jebeno.. imate recenziju na maxzoni..
Pogled iz kabine, grafka super, i tako to..
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Re: Test Drive Unlimited
« Odgovori #1 : 03. Travanj, 2007., 07:33 »
Igra je pobrala dobre kritike, ali očito baš i nije prihvaćena od ljudi. Naime, igra radi na principu massive multiplayer online auto simulacije. Imaš taj veliki otok i masu ljudi s kojima se možeš natjecati, raditi turnire, okolo se bezveze voziti, chatati... Stvar je u tome da imaš masu online contenta za skidati i redovito se nadodaje novi, tako da ćeš offline igrom okusiti tek 30% od onoga šta igra nudi. S druge strane, ukoliko nema prevelike zainteresiranosti za igru, ne isplati se kupovati. Da znaš 10 ljudi koji će kupiti, i još toliko koliko bi se pridružilo u nekakav domaći klan ako svi kupe, onda okej. Ovako sam, sumnjam da bi mi se svidjelo. Sve u svemu, odlično osmišljena, pristojno realizirana i loše prihvaćena igra.
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

*

vilim

  • ****
  • 1389
Re: Test Drive Unlimited
« Odgovori #2 : 03. Travanj, 2007., 10:21 »
Ne, igra je loša, Doslovno prevedena s konzole što se na prvi pogled vidi. Ima dosta bugova, najviše sam ih kod zvuka primjetio. Grafika? Jedino što lijepo izgleda je kokpit, i motion blur možda, al teksture i poligoni su loši. Razočaranje.
"Women don't respect salad eaters."

Re: Test Drive Unlimited
« Odgovori #3 : 14. Travanj, 2007., 20:25 »
Imam igru, i radi se o naslovu koji je daleko od simulacije. Grafika je stvarno prelijepa, ali igra je totalno neoptimizirana, najavljivali su preko 2.000 km ceste to očito nisu ispunili, također na jednom otoku nema uopće ljudi da se šeću... :dancing: Ovo je u biti sve ono što je NFS već davno trebao biti. Solidna razbibriga.
bau ćiku aaa aaa

*

Prince-Artas

  • ****
  • 981
  • dial-up fan
    • PCPlay Forum
Re: Test Drive Unlimited
« Odgovori #4 : 15. Travanj, 2007., 10:03 »
trza :wildboy: :wildboy:
al čini se dosta dobra igra

*

vilim

  • ****
  • 1389
Re: Test Drive Unlimited
« Odgovori #5 : 15. Travanj, 2007., 10:38 »
Imam igru, i radi se o naslovu koji je daleko od simulacije. Grafika je stvarno prelijepa, ali igra je totalno neoptimizirana, najavljivali su preko 2.000 km ceste to očito nisu ispunili, također na jednom otoku nema uopće ljudi da se šeću... :dancing: Ovo je u biti sve ono što je NFS već davno trebao biti. Solidna razbibriga.

Pa nema NI na jednom otoku ljudi.
"Women don't respect salad eaters."

Odg: Test Drive Unlimited
« Odgovori #6 : 01. Lipanj, 2007., 17:24 »
Igra je prebugovita. U mom slučaju je neigriva. Zablokira se kad pokušam ući u utrku. Nadam se da će taj patch napokon izaći.
Baldracca!

*

Fr3Ak

  • **
  • 313
    • http://www.shuma.org
Odg: Test Drive Unlimited
« Odgovori #7 : 01. Lipanj, 2007., 17:51 »
ja bih ovo  zelio zaigrati...: ima tko da mi ... ahm* nekako *ahm uruci igru?   :ementaler:

*

Prince-Artas

  • ****
  • 981
  • dial-up fan
    • PCPlay Forum
Odg: Test Drive Unlimited
« Odgovori #8 : 02. Lipanj, 2007., 16:20 »
@rocco - patch je najavljen ubrzo

Odg: Test Drive Unlimited
« Odgovori #9 : 03. Lipanj, 2007., 09:32 »
Treba im dva i pol mjeseca da izbace patch! Svaka čast Atari! Stvarno šteta za jednu takvu igru.
Baldracca!

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Test Drive Unlimited
« Odgovori #10 : 03. Lipanj, 2007., 21:56 »
ne kaki  :tired: šta bih dao da samo mogu igrat to čudo   :wildboy:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: Test Drive Unlimited
« Odgovori #11 : 07. Lipanj, 2007., 11:41 »
Sredinom tekućeg mjeseca izlazi, kažu da će također dodati 2 nova autića ekskluzivno za PC igrače!
bau ćiku aaa aaa

*

Fr3Ak

  • **
  • 313
    • http://www.shuma.org
Odg: Test Drive Unlimited
« Odgovori #12 : 11. Lipanj, 2007., 10:45 »
nije li to super!!'1'11'?!?!?11  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


a sad umri

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Test Drive Unlimited
« Odgovori #13 : 11. Lipanj, 2007., 11:35 »
Ono frik koji ti je?  :tired:

Primiri se malo  :tired:

*

Fr3Ak

  • **
  • 313
    • http://www.shuma.org
Odg: Test Drive Unlimited
« Odgovori #14 : 11. Lipanj, 2007., 11:41 »
ali ali... njegovi su vam hakirali portal  :wildboy: :wildboy:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9