HCL.HR

The Elder Scrolls V: Skyrim

  • 856 Odgovora
  • 212049 Hitova
*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odgovori #15 : 12. Prosinac, 2010., 12:43 »
Premješteno u multiplatform.

Engine je novi, ili se barem tako može iščitati iz njihovih prijašnjih izjava. Rekli su nešto tipa da igra izgleda odlično kao da je na novoj generaciji konzola.

Enivej, bit će fino. Nisam se nadao tako brzom izlasku.

Odg: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odgovori #16 : 12. Prosinac, 2010., 12:48 »
Zapravo je bilo dosta očekivano. Jedino što se nije znalo za sigurno jel se radi o novom TES-u ili nečem drugom.

Howard je u Eurogamerovom intervjuu u kolovozu rekao:
"One thing I can say is that from when you first hear about it to when it's out will be the shortest it's been for us. It's pretty far along. When we show it, we want to show a lot, because there's a lot of game there to play right now."

Znači li ovo da uskoro možemo očekivati i gameplay videe, screenshotove i ostalo? Nadam se.  :hiha:

*

Čile

  • *
  • 30
Odg: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odgovori #17 : 12. Prosinac, 2010., 12:52 »
Znači li ovo da uskoro možemo očekivati i gameplay videe, screenshotove i ostalo? Nadam se.  :hiha:

Rekao je da će pokazat puno, e sad šta to njima znači, to nitko ne zna. Ma moraju pokazat gameplay, šta mi vrijedi trailer koji prepričava Max Von Sydow!  :D
-De Gustibus Non Est Disputandum-

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odgovori #18 : 12. Prosinac, 2010., 14:13 »

Engine je novi, ili se barem tako može iščitati iz njihovih prijašnjih izjava. Rekli su nešto tipa da igra izgleda odlično kao da je na novoj generaciji konzola.


To barem nije tesko postici. Stari Gamebryo engine je napravljen na pocetku ove generacije konzola. Izgledao je pristojno za to doba, ali ne vjerujem da su bas jos znali kako dodatno optimizirati sve.

Al' fascinantno mi je to. Koliki napredak se moze napraviti na stalno istom hardveru s vremenom. <3

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odgovori #19 : 12. Prosinac, 2010., 21:49 »

Odg: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odgovori #20 : 12. Prosinac, 2010., 22:48 »
Budimo realni i pomirimo se sa cinjenicom da je na trzistu sve manje kvalitetnih RPG naslova.
Cak se i Bioware okrenuo arkadnim pucacinama sa blagim osjecajem kontrole razvoja lika.(ali sto je to bez pustih statistika i brojeva) Za razliku od njih Bethesda se s Fallout new vegasom vratila korjenima RPG-a, tako da sam siguran da ce i nadolazeci TES V: Skyrim biti RPG s dušom (nek stave ovu glazbu iz teasera i vec imaju igru godine)  :D

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odgovori #21 : 12. Prosinac, 2010., 23:02 »
Budimo realni i informirajmo se.

New Vegas je radio Obsidian i bugovit je ko goli kurac.

Odg: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odgovori #22 : 12. Prosinac, 2010., 23:31 »

U pravu si... Greska zbog uzbudenja, ali to je bethesdin duh...

I igra je bagovita do bola. Ali u vrijeme kad se u igrama smanjuju RPG elementi ovo mi je bio pravi gust odigrati.

Odg: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odgovori #23 : 12. Prosinac, 2010., 23:35 »
Potvrđen novi engine

Hehe, odlično ! I dok su za Oblivion počeli dolaziti videi i screenshotovi, slinio sam od (u ono vrijeme) odlične grafike  :D

*

smigl

  • **
  • 537
Odg: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odgovori #24 : 13. Prosinac, 2010., 08:23 »

U pravu si... Greska zbog uzbudenja, ali to je bethesdin duh...

I igra je bagovita do bola. Ali u vrijeme kad se u igrama smanjuju RPG elementi ovo mi je bio pravi gust odigrati.

tebi je F:NW povratak korjenima rpg.a? stari moj ja uopce ne kuzim taj fallout, volim rpg.ove i gustam igrajuci ih ali meni ovo nikako ne spada u neki hc rpg, dapace jedva i vidim dodire s rpg zanrom... :(

Odg: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odgovori #25 : 13. Prosinac, 2010., 12:54 »
Morat ću proć oblivion
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odgovori #26 : 13. Prosinac, 2010., 13:02 »
isto ovdje. no poblem je što nemam 60+ slobodnih sati za njega.

Odg: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odgovori #27 : 13. Prosinac, 2010., 13:05 »
Baš to. A gledo nakon najave petice, malo gameplaya i još uvijek izgleda prelijepo i setting i sve jaaooo. Al nema se vremena  :wildboy:
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

Odg: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odgovori #28 : 13. Prosinac, 2010., 13:09 »
Navodno će petica biti direktni nastavak na Oblivion.
Iako ja baš i ne vidim kako je moguće nastaviti priču Obliviona, ali dobro.  :b_wildy:

Odg: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odgovori #29 : 13. Prosinac, 2010., 13:53 »

U pravu si... Greska zbog uzbudenja, ali to je bethesdin duh...

I igra je bagovita do bola. Ali u vrijeme kad se u igrama smanjuju RPG elementi ovo mi je bio pravi gust odigrati.

tebi je F:NW povratak korjenima rpg.a? stari moj ja uopce ne kuzim taj fallout, volim rpg.ove i gustam igrajuci ih ali meni ovo nikako ne spada u neki hc rpg, dapace jedva i vidim dodire s rpg zanrom... :(

Ima +80 h igranja, odlicne side questove koje cesto mozemo rjesiti na vise nacina, dobru atmosferu, vise nacina razvoja lika, puno dialoga, mogucnost istrazivanja opsirnog svjeta, veliku ovisnost o skilovima itd.
Naravno da nije ovo hc rpg kao Baldurs gate, Neverwinter nights ili Arcanum ali ne mozes reci da jedva  vidis dodire s rpg zanrom...

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9