HCL.HR

The Elder Scrolls V: Skyrim

  • 856 Odgovora
  • 212407 Hitova
*

smigl

  • **
  • 537
Odg: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odgovori #30 : 13. Prosinac, 2010., 14:36 »

U pravu si... Greska zbog uzbudenja, ali to je bethesdin duh...

I igra je bagovita do bola. Ali u vrijeme kad se u igrama smanjuju RPG elementi ovo mi je bio pravi gust odigrati.

tebi je F:NW povratak korjenima rpg.a? stari moj ja uopce ne kuzim taj fallout, volim rpg.ove i gustam igrajuci ih ali meni ovo nikako ne spada u neki hc rpg, dapace jedva i vidim dodire s rpg zanrom... :(

Ima +80 h igranja, odlicne side questove koje cesto mozemo rjesiti na vise nacina, dobru atmosferu, vise nacina razvoja lika, puno dialoga, mogucnost istrazivanja opsirnog svjeta, veliku ovisnost o skilovima itd.
Naravno da nije ovo hc rpg kao Baldurs gate, Neverwinter nights ili Arcanum ali ne mozes reci da jedva  vidis dodire s rpg zanrom...

ma ne kazem ja da je igra losa... nego da meni ne pruza nikakav osjecaj rpg.a a bome sam ih odigrao dosta... vise mi je fps koji ima neke karakteristike rpg.a nego sto je rpg s nekim karakteristikama fps.a :)

Odg: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odgovori #31 : 13. Prosinac, 2010., 15:46 »

Ima +80 h igranja, odlicne side questove koje cesto mozemo rjesiti na vise nacina, dobru atmosferu, vise nacina razvoja lika, puno dialoga, mogucnost istrazivanja opsirnog svjeta, veliku ovisnost o skilovima itd.
Naravno da nije ovo hc rpg kao Baldurs gate, Neverwinter nights ili Arcanum ali ne mozes reci da jedva  vidis dodire s rpg zanrom...

ma ne kazem ja da je igra losa... nego da meni ne pruza nikakav osjecaj rpg.a a bome sam ih odigrao dosta... vise mi je fps koji ima neke karakteristike rpg.a nego sto je rpg s nekim karakteristikama fps.a :)

Po meni je savrseno izbalansirano, ali dosta o F:NW pricajmo malo o Skyrimu  :D
« Zadnja izmjena: 13. Prosinac, 2010., 15:49 Firsum »

*

Čile

  • *
  • 30
Odg: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odgovori #32 : 13. Prosinac, 2010., 16:13 »
Navodno će petica biti direktni nastavak na Oblivion.
Iako ja baš i ne vidim kako je moguće nastaviti priču Obliviona, ali dobro.  :b_wildy:

Što više gledam trailer, to mi se sve više čini da bi priča mogla biti sličnija Morrowindu nego Oblivionu. Kontam da bi lik s kojim igraš mogao biti utjelovljenje tog Dragonborna i da bi na kraju igre mogla izbit makljaža između njega i zmajeva. Baš razmišljam, možda bude zmajeva kao NPC-eva.  :clap:
-De Gustibus Non Est Disputandum-

Odg: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odgovori #33 : 13. Prosinac, 2010., 17:11 »
Da, ovaj, to je stvarno teško zaključiti iz trailera.  :b_wildy:

*

Čile

  • *
  • 30
Odg: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odgovori #34 : 13. Prosinac, 2010., 17:16 »
Uglavnom hoću reći da ako bude i malo slično Morrowindu bit će živo njesra   :tired:
-De Gustibus Non Est Disputandum-

Odg: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odgovori #35 : 13. Prosinac, 2010., 18:10 »
Navodno će petica biti direktni nastavak na Oblivion.
Iako ja baš i ne vidim kako je moguće nastaviti priču Obliviona, ali dobro.  :b_wildy:

Što više gledam trailer, to mi se sve više čini da bi priča mogla biti sličnija Morrowindu nego Oblivionu. Kontam da bi lik s kojim igraš mogao biti utjelovljenje tog Dragonborna i da bi na kraju igre mogla izbit makljaža između njega i zmajeva. Baš razmišljam, možda bude zmajeva kao NPC-eva.  :clap:

Od price ne smijemo ocekivati nesto epsko, kao i u prijasnjim naslovima to su izvakane radnje. (ali tko zna mozda nam spremaju pakleno iznenadenje)
Po mojem videnju trailera neke dvije frakcije se kestaju medusobno vjerojatno je u skayrimu izbio gradanski rat ili nesto tako. A za to vrijeme zmajevi se vracaju u tamriel koje predvodi Dragonborn. (samo pretpostavka)
« Zadnja izmjena: 13. Prosinac, 2010., 18:12 Firsum »

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odgovori #36 : 13. Prosinac, 2010., 18:12 »
Uglavnom hoću reći da ako bude i malo slično Morrowindu bit će živo njesra   :tired:
Pa ok je bila u Morrowindu. I u Oblivionu je bila ok, mozda malo losija, al prekratka. Al zato prilicno epski kraj.

Odg: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odgovori #37 : 13. Prosinac, 2010., 18:15 »
6. 1. izlazi sljedeći broj GameInformera koji će sadržavati navodno masu informacija o igri. I onda cijeli mjesec bombardiranje Skyrim materijalima.
Moooože.

Što se priče tiče, meni je u cijelom serijalu nekako meeeeeh bila. Pogotovo u Oblivionu. Prejednostavno i prekratko. A kud je još ovoliko kratka bila, ponavljanje (zatvaranje vrata kod svih gradova pred kraj) misija me skoro odbilo od igre. Sve dok nisam skužio da mogu jednostavno pretrčati Oblivion Planes i zatvoriti vrata.  :mrs:

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odgovori #38 : 13. Prosinac, 2010., 18:19 »
Ane, to je bilo preglupo. Al bio je i mod da ne bude preglupo :hiha:

To s modovima je kul na neki nacin. Stavio sam par modova, pa jos i jos i jos, i onda nisam znao gdje sam. I odjebao sam igru :wildboy:

*

Čile

  • *
  • 30
Odg: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odgovori #39 : 13. Prosinac, 2010., 23:04 »
Uglavnom hoću reći da ako bude i malo slično Morrowindu bit će živo njesra   :tired:
Pa ok je bila u Morrowindu. I u Oblivionu je bila ok, mozda malo losija, al prekratka. Al zato prilicno epski kraj.

Pa baš to! Morrowind je imao predobru priču, a ni Oblivion nije bio loš, iako je bio slabiji od Morrowinda. Ako ponove opet sličnu priču, bit će glupo. Valjd neće, imajmo vjere!   ;)
-De Gustibus Non Est Disputandum-

*

smigl

  • **
  • 537
Odg: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odgovori #40 : 14. Prosinac, 2010., 08:06 »
osobno volim zmajeve i price oko zmajeva :) bolje i to nego cudovista koja dolazi iz druge dimenzije

*

MrVivi

  • **
  • 287
Odg: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odgovori #41 : 17. Prosinac, 2010., 11:48 »
DUVAKIN
DUVAKIN
DUVAKIN

neznam kakva če igra biti ali ovu i ovakvu  glazbu definitivno trebaju koristit kroz cijelu igru, i have goose bumps
« Zadnja izmjena: 17. Prosinac, 2010., 11:58 MrVivi »

Odg: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odgovori #42 : 06. Siječanj, 2011., 18:27 »


Ane ane ane.
Stiže za koji dan subskrajberima. Očekujem skenove na netu u roku odmah.
20-ak screenshotova iz igre i članak o igri.

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odgovori #43 : 06. Siječanj, 2011., 18:31 »
baš me zanima kolike pare daje taj mrtvi game informer kad uvijek dobiva takve ekskluzive.

no više me zanima igra. i engine.

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odgovori #44 : 06. Siječanj, 2011., 20:27 »
Game informer je vjerojatno izabran da mu se daju pare, ne obratno. Al prejebena odluka za dizajn naslovnice (ako je to konačna naslovnica jel). Aj baš me zanima što će se otrkiti...

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9