HCL.HR

The Elder Scrolls V: Skyrim

  • 856 Odgovora
  • 212420 Hitova
*

summertime

  • **
  • 198
  • Save it for the DA, Chico.
Odg: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odgovori #240 : 21. Studeni, 2011., 00:01 »
ja sam ubio jednog, i to nakon 2 sata i pecto pokušaja
"Words are like leaves and where they most abound, much fruit of sense beneath is rarely found."
-Darksiders

Odg: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odgovori #241 : 21. Studeni, 2011., 00:06 »
Križ me jeba, već po ure se borim s nekom MAGIČARKOM kraj jezera u centru mape ;(
Ne znam, nemoguće teško, iskoristio sam sve scrollove koji su u ovom TESu zapravo i korisni nešto i ne mogu jednostavno. Baca ledene magije, ubije me ili sa ledenim sigama koje ispuca 3-4 u ŠUTU, i kao da to ne bude dovoljno baci jebenu oluju na mene i odletim u 30 pički materini.
 :hiha2:
Spuštanje težine ne dolazi u obzir, a pošto sam ionako prepametan zapravo i nema potrebe da me savjetujete jer mi nemate šta pametnije reć, samo sam se htio izjadat nekome.

ZAKLAT ĆU JE SA RESURSIMA KOJE IMAM MAKAR MI TO BILO ZADNJE :hiha2: pozz ;)
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

Odg: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odgovori #242 : 21. Studeni, 2011., 00:11 »
Zašto se uopće boriš onda, moreš to i kasnije kad budeš JAĆI


Kako mi rula ova magija za dizanje mrtvih btw <33
majstor za vodovodne instalacije i rješava bazene i ostalo

*

MrVivi

  • **
  • 287
Odg: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odgovori #243 : 21. Studeni, 2011., 00:12 »
strategija nađeš poveci kamen i sakrijes se iza njega i samo se potrudis da je uvijek izmedju tebe i maga izviris samo kad bacas spell.  Također ako imas Impact perk za destruction magic mozes ubit koga oces bez problema.

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odgovori #244 : 21. Studeni, 2011., 00:28 »

Spuštanje težine ne dolazi u obzir

 :hihi:

savršen mi je ovaj gejmerski ego.  :hihi:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

Odg: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odgovori #245 : 21. Studeni, 2011., 00:28 »
Noup, nisam htio dolazit JAĆI želio sam to riješiti. Nije moj način da bježim,,, a uostalom, low-levl IZAZOVI su mi poslastica jer od igrača traže da se pomuče i SMISLE nešto kreativno.
Zaklona nije bilo, a i da je bilo, njen blizard bi jednostavno bio iznad toga i zakla me, ako ne zakla, onda usporio/sledio i ostavio me ko tukicu koju treba priklati. Od magija imam samo flame i spark, što nije korisno za daljinu. Strijele sam potrošio, a i ono, derp, strijele.

ALI USPIO SAM. :hiha:
Sve je moralo biti savršeno orkestrirano.
Evo što sam imao na raspolaganju - dva scrola mass paralysisa, jedan blizard i otprije iskorišteni neki koji povečava staminu magicu i helt za 20%
Izletio iz zaklona, ona ispucala 2 sige u mene, preživio, do tada se scroll za paralizu pripremio i paralizirao je (a to traje kojih 5 sekundi). Otrčao sam do nje, stavio na oružje premaz koji čini protivnike 40% ranjivijim na Frost spelove, tad se počela dizati, uzeo blizard skrol, iskoristio ga, i trenutak prije no što je ona pripremila svoju magiju da me napadne već sam iskoristio drugi skrol paralize. Pošto blizard (scroll jel) traje 10 sekundi, to joj je čitavo vrijeme crpilo helta, a ja sam je klao svojom sjekiricom, samo jednom stigavši iskoristiti flame da joj mogu raditi veću štetu, iskoristio JURIŠ da je baci s nogu u zadnji tren i dokrajćio.
 :hiha: :hiha: :hiha:
Uglavnom, nije pretjerano zanimljivo dok se piše o tome, ali moram priznati da sam zadovoljan tako taktički besprijekorno odrađenom akcijom. :kava:
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

Odg: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odgovori #246 : 21. Studeni, 2011., 00:29 »
jadran :mrgreen:
Ma ne ono, nije samo ego, već mi je stvarno zabavnije igrati, ko što vidiš. :wildboy:

edit, a i ciganski si iskoristio to van konteksta, kad sam ionako IRONIČNO išao na tu šalu ;(
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

Odg: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odgovori #247 : 21. Studeni, 2011., 00:30 »
Daj stavi neki avatar, jebem ti gospu škrbavu na bicikli.

*

vilim

  • ****
  • 1389
Odg: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odgovori #248 : 21. Studeni, 2011., 00:33 »
moj avatar je najbolji  \:D/
"Women don't respect salad eaters."

Odg: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odgovori #249 : 21. Studeni, 2011., 00:33 »
Istina, preskačem svoje postove a šteta rulaju katkad.

edit
je vimil, rula kralju.
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

Odg: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odgovori #250 : 21. Studeni, 2011., 00:35 »
E al svaki post ti prvo preskočim jer vidim da nema avatara pa automatski zaključim da ga je pisao netko tko u nicknameu ima brojeve i onda skrolam do kraja i pitam se GDJE JE VANJIN POSTOMFG

*

Razer 911

  • **
  • 312
  • ★ ★
Odg: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odgovori #251 : 21. Studeni, 2011., 00:48 »
Vidim da ste svi zaljubljeni,ja se nadam da cu u toku tjedna kupit original.
Ako se zajebem,odma prodajem,jer inace nisam igrao bas prijasnje igre The Elder Scrollsa.  :ementaler:
When I get sad, I stop being sad and be AWESOME instead.<br /><br />True story.

*

MrVivi

  • **
  • 287
Odg: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odgovori #252 : 21. Studeni, 2011., 00:53 »
koliko golda imate ja sam na oko 65 000 za razliku od ranijih TES-ova pare u skyrimu nisu problem

*

zg_rider111

  • ****
  • 1636
  • ಠ_ಠ
Odg: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odgovori #253 : 21. Studeni, 2011., 00:54 »
Ja sam siromah.  :wildboy: Ali dobro tek sam negdje napočetku. Ošle mi sve pare na onog konja kojeg su mi ubili. Jebeni divljaci.  :wildboy: :wildboy:


*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odgovori #254 : 21. Studeni, 2011., 00:56 »
Imao sam najviše 30000 odjednom. Brzo sve potrošim na one trenere.
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9