HCL.HR

The Elder Scrolls V: Skyrim

  • 856 Odgovora
  • 211379 Hitova
*

MrVivi

  • **
  • 287
Odg: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odgovori #255 : 21. Studeni, 2011., 00:57 »
ja sam svog konja ucjenom dobio free jos je ziv slabo jasem

*

seymour

  • ****
  • 1445
Odg: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odgovori #256 : 21. Studeni, 2011., 01:13 »
ja sam već dosta sati skupio ;(

idem sad preć glavni kvest tak da ostale mogu u miru riješit . rulaju mi oni demonski bogovi i njihovi kvestovi lol
Di ćemo večeras, pusti prazne priče<br />Di ćemo večeras da se ubijemo pićen<br />Di cemo večeras, da bude luda kuća<br />Tu su Kuzma i Shaka Zulu, doktori puknuća

Odg: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odgovori #257 : 21. Studeni, 2011., 01:15 »
Nisi li ti razočaran igrom i igra ima toliko loših stvari da ti se ne da ni nabrajati?  :hiha:

Odg: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odgovori #258 : 21. Studeni, 2011., 01:52 »
Skupio/našao/pribavio mač koji nešto VALJA i ima smisla za razliku od prijašnjih TESova. Red Eagle. GG je.
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

*

seymour

  • ****
  • 1445
Odg: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odgovori #259 : 21. Studeni, 2011., 01:53 »
 :hiha:

pa ima loših stvari al to ne znači da je loša igra . Samo sam na nekim aspektima igre očekivao više .

al igra ima zmajeve.to mi je dosta  :hiha:
Di ćemo večeras, pusti prazne priče<br />Di ćemo večeras da se ubijemo pićen<br />Di cemo večeras, da bude luda kuća<br />Tu su Kuzma i Shaka Zulu, doktori puknuća

*

MrVivi

  • **
  • 287
Odg: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odgovori #260 : 21. Studeni, 2011., 02:36 »
ima bugova, ima glupih odluka (npr. inventorij po kojim mjerilima je ono ok, quick menu za spellove i iteme je mogo bolji bit itd.) ali kad se uzme u obzir kolika je igra onda zapravo skuzis da skyrim u prosjeku nema vise toga svega od jedne normalne igre (manje igre) i osobno sam misljenja da je igra usprkos tome svemu odlična i za sada vjerujem, napokon dostojan naslijednik morrowinda a sve te greske i gluposti ce rjesiti patchevi i moding ekipa.
« Zadnja izmjena: 21. Studeni, 2011., 02:44 MrVivi »

*

vilim

  • ****
  • 1389
Odg: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odgovori #261 : 21. Studeni, 2011., 12:34 »
Minecraft ima par kilobajta i mali mali miljun više pizdarija :mrgreen:

no, zajebancija. Nego, pa di si vi toliko love nakupite? Ja zaradim jedino na nekim kvestovima di dobim neš sitno love, a najviše zaradim prodajom itema koje sam pokupio od nedavnih pokojnika koji su nasrnuli na mene, i u raznim špiljama kad nađem prstenje i pizdarije... Bilo bi štos da ima Sanaderova spilja pa možeš pokupit Rolexe :clap:

Al u Whiterunu, koji je koliko sam shvatio, jedan od najvećih gradova(a nadam se da ima i većih) onak nema nikakva ponuda trgovine... slabo za kupit, pol stvari im ni nemrem prodat... Jebo to kad nemrem kupit ni baklju, a na hreliću ima anlasera za jugića :bonk:
« Zadnja izmjena: 21. Studeni, 2011., 12:37 vilim »
"Women don't respect salad eaters."

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odgovori #262 : 21. Studeni, 2011., 12:35 »
 :fpalm:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

dado01

  • *
  • 105
  • no time for money
Odg: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odgovori #263 : 21. Studeni, 2011., 13:19 »
Minecraft ima par kilobajta i mali mali miljun više pizdarija :mrgreen:

no, zajebancija. Nego, pa di si vi toliko love nakupite? Ja zaradim jedino na nekim kvestovima di dobim neš sitno love, a najviše zaradim prodajom itema koje sam pokupio od nedavnih pokojnika koji su nasrnuli na mene, i u raznim špiljama kad nađem prstenje i pizdarije... Bilo bi štos da ima Sanaderova spilja pa možeš pokupit Rolexe :clap:

Al u Whiterunu, koji je koliko sam shvatio, jedan od najvećih gradova(a nadam se da ima i većih) onak nema nikakva ponuda trgovine... slabo za kupit, pol stvari im ni nemrem prodat... Jebo to kad nemrem kupit ni baklju, a na hreliću ima anlasera za jugića :bonk:

hahahahaha
RECESIJA DRUZE I U SKYRIMU
 :D

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odgovori #264 : 21. Studeni, 2011., 13:32 »
imaš bar pet trgovina u gradu, svaka za nešto, i ispred samog grada nađu se putujući trgovci, obično khajitti.
pola stvari nemožeš prodat jer su vjerojatno ukradene, to će ti otkupit jedino u thieves guildu.

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odgovori #265 : 21. Studeni, 2011., 13:41 »
I uglavnom nista dobrog ne prodaju, to trebas kovat i enchantat.

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odgovori #266 : 21. Studeni, 2011., 14:35 »
Moja taktika je da se nakrcam, nakrcam pomoćnicu i riješavam kvest. Kad sam gotov s kvestom fast travelam do Riverwooda. Onda onom liku prodam sve živo i mrtvo. Pa kad nema više para idem u Whiterun. Negdje sam na 7000 golda, igru igram tek nekih 6-7 sati, jbg stisla škola i sve to.
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

*

kveki

  • **
  • 512
Odg: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odgovori #267 : 21. Studeni, 2011., 14:41 »
Nevjerovatno kak obaveze stisnu cim ovak neka dobra igra dode  :wildboy:

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odgovori #268 : 21. Studeni, 2011., 14:57 »
Neka vam Bethesda napiše ispričnice.  :mrgreen:
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

*

vilim

  • ****
  • 1389
Odg: The Elder Scrolls V: Skyrim
« Odgovori #269 : 21. Studeni, 2011., 15:00 »
blago vama ljudi samo sa školom... Ajde terajte Skyrim uz faks, poso i 2 benda  :clap:
"Women don't respect salad eaters."

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9