HCL.HR

The Evil Within

  • 64 Odgovora
  • 18049 Hitova
*

doktor1

  • ****
  • 1407
Odg: The Evil Within
« Odgovori #45 : 16. Listopad, 2014., 16:15 »
Ko igra svaku novu igru? U zadnjih tri mjeseca prešao sam tri igre - Alien: Isolation, Metro 2033 Redux i The Vanishing of Ethan Carter..  I igrao Shadow of Mordor.. Zbilja igram SVAKU novu igru...
____
Neće biti  prodaje, GTX 650 TI je crkla i pod garancijom zamjenjena  sa GTX 750 TI, a od srpanj sam bez posla tako da nemam novaca za planiranu nadogradnju....

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: The Evil Within
« Odgovori #46 : 16. Listopad, 2014., 17:41 »

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: The Evil Within
« Odgovori #47 : 16. Listopad, 2014., 17:47 »
Ili 680. :mrs:

Odg: The Evil Within
« Odgovori #48 : 16. Listopad, 2014., 19:55 »
Ko igra svaku novu igru? U zadnjih tri mjeseca prešao sam tri igre - Alien: Isolation, Metro 2033 Redux i The Vanishing of Ethan Carter..  I igrao Shadow of Mordor.. Zbilja igram SVAKU novu igru...
____
Neće biti  prodaje, GTX 650 TI je crkla i pod garancijom zamjenjena  sa GTX 750 TI, a od srpanj sam bez posla tako da nemam novaca za planiranu nadogradnju....

a šalio sam se :mrs:
ok igras svaki novi AAA naslov :)
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

Odg: The Evil Within
« Odgovori #49 : 21. Listopad, 2014., 19:27 »
Trenutno chapter 7 .

Šta ja znam , nije me se nešto previše dojmila igra :kava:

Da moram ocjeniti , 7/10 .

Intel Core i9-10850K
Asus Rog Strix Z490A-Gaming
64GB Corsair Vengeance RGB Pro 3200mhz
Sapphire RX 7800XT Nitro+ 16GB
M.2 SSD Adata SX8200 Pro - 2TB
4TB WD Red
Lian Li 011 Dynamic XL
Corsair HX850 80 Plus Platinum Modular
Corsair iCUE H150i Elite

www.reverbnation.com/gregzeyeKT

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: The Evil Within
« Odgovori #50 : 24. Listopad, 2014., 22:04 »
Dobra igra, kad se naštima 60 fps, normalan aspect ratio, normalan FOV i smanji grain efekt napola. :wildboy:  Nezz kako je ikome igrivo bez svega toga.

Sviđaju mi se Mikamijeve reference na Resident Evil
konkretno u drugom chapteru susret s prvim zombijem na početku (RE1) i kraj kad rulja ganja glavnog lika (RE4)

Odg: The Evil Within
« Odgovori #51 : 02. Studeni, 2014., 16:58 »
Prešao cijelu igru , 14:30h igranja .
Igrao sam naravno na 60ps . Onako , osrednja igrica , osjeti se Resident Evil štih , ali brate mili malo preisforsirano .
Kako je završilo , nastavak možemo očekivati . Da bih ju nekad opet zaigrao i prelazio , ne bih .
Ukupni dojam je tak tak , a ocjena 7/10 .
Može proći ugl .
Intel Core i9-10850K
Asus Rog Strix Z490A-Gaming
64GB Corsair Vengeance RGB Pro 3200mhz
Sapphire RX 7800XT Nitro+ 16GB
M.2 SSD Adata SX8200 Pro - 2TB
4TB WD Red
Lian Li 011 Dynamic XL
Corsair HX850 80 Plus Platinum Modular
Corsair iCUE H150i Elite

www.reverbnation.com/gregzeyeKT

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: The Evil Within
« Odgovori #52 : 03. Studeni, 2014., 21:20 »
Plus na ovo gore. Jučer završio.
Priča mi je šrot. Baš ono, pretenciozni drlog koji dobro služi jedino za brzu izmjenu lokacija po kojima igra skače.
Recikliranje nekolicine bossova mi je loša odluka. Pogotovo jer ih se i drugi put rješava na gotovo identičan način.
Ostalo... možda malo previše akcijski orijentirana druga polovica igre, nakon vraćanja na grad.
Ali zato su najbolji chapteri 9 (ako se ne varam to je onaj u napuštenoj vili - trenutak kad se Ruvik rendom pojavljuje zna biti zastrašujuć i paničan - šteta što to nije bolje iskorišteno izvan tog chaptera) i 10 koji ima vrhunsku atmosferu - prvi dio je tih, a onda kad se uključi struja sve počne udarati i glazba odlično prati taj dio, a pojave se i najgori neprijatelji u igri.

Sve u svemu solidna igra, ali očekivao sam više. Očekivao sam strah, ali eto van tog 10. chaptera nisam imao neke osjećaje neugode. Tu i tamo trta uhvati kad nestane streljiva, ali nekako mi neprijatelji nisu strašni i jednostavno bi u tim situacijama samo protrčao kraj njih.

The evil within
« Odgovori #53 : 14. Siječanj, 2015., 19:03 »
Pozdrav svima. Naime kupio sam preko njuskala igricu the evil within
i trebam prije pocetka instalirati novu verziju 1.01 i naravno to se krene polako skidati (cca 52)mb i kad se skine krene automatsko instaliranje gdje nakon 7,8% dobijem ovo:

An error occurred during the instal operation
(80029564)

i ispod toga pise:

suggested actions

gdje kad to stisnem dobijem sljedece:

<possible cause>

the data may be corruped.

<suggested actions>

sign with the account that was used to purchase this content,
and then select [view downloads] uneder [PSN] >
[playstation@sotre] to download the content again.

if none of the items listed here resolve the issues, write down error code "80029564"
and then contact tehcnical support for assistance.
Znaci nisam siguran (posto sam novi) za sto tocno sluze te verzije igrica (pretpostavljam za uklanjanje bugova)??? ali kada igricu igrem bez prethodno instaliranoe verzije 1.01 meni je grafika cista katastrofa i ujedno mislim da sam primjetio na pocetku igrice vrstu buga na jednom od likova..kada sam pokrenuo walkthrough na youtubu toga nije bilo i grafika je puno bolja.

ETO kao tko moze reci o cemu se radi i kako da instaliram tu novu vreziju 1.01

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: The Evil Within
« Odgovori #54 : 14. Siječanj, 2015., 19:56 »
Jesi kupio igru u fizičkom obliku, digitalno ili preko dijeljenja računa?

Odg: The Evil Within
« Odgovori #55 : 14. Siječanj, 2015., 20:01 »
fizickom obliku je igrica

Odg: The Evil Within
« Odgovori #56 : 14. Siječanj, 2015., 20:03 »
Jesi kupio igru u fizičkom obliku, digitalno ili preko dijeljenja računa?
Kad sam nedavno pokretao god ascension(fizicki na bluerayu) bEz beda mi je skinul novu verziju ali s ovom nikako pokrenut i to mi se evo nakon odigranih 20+ igrica prvi put desilo

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: The Evil Within
« Odgovori #57 : 14. Siječanj, 2015., 20:09 »
Ako želiš nešto dodati, koristi Uredi opciju i dodaj svoj tekst, malo je ružno nabaciti dvije poruke jednu za drugom :(

Ovdje ti očigledno javlja da ti je igra vezana za drugi račun, zato te i pitam jesi je kupio dijeljenju od nekog drugog, a očigledno jesi čim je preko Njuškala. Velika vjerojatnost je da te je ta osoba prevarila, to ti je veliki rizik kupovanja dijeljenih igara :/

Kontaktiraj tu osobu od koje si kupio preko njuškala

Odg: The Evil Within
« Odgovori #58 : 14. Siječanj, 2015., 20:15 »
Ako želiš nešto dodati, koristi Uredi opciju i dodaj svoj tekst, malo je ružno nabaciti dvije poruke jednu za drugom :(

Ovdje ti očigledno javlja da ti je igra vezana za drugi račun, zato te i pitam jesi je kupio dijeljenju od nekog drugog, a očigledno jesi čim je preko Njuškala. Velika vjerojatnost je da te je ta osoba prevarila, to ti je veliki rizik kupovanja dijeljenih igara :/

Kontaktiraj tu osobu od koje si kupio preko njuškala
Malo sam zurio ubuduce pripazim kako pisem.

Ne znam kako je to moguce ako je igrica kupljena u fizickom obliku(znaci dobio sam blueray disc) Dosada sam svaku tako kupio i nisam imao nikakvih problema..

Dali to updejtanje novije verzije igrice ima veze s grafikom i bugovima?

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: The Evil Within
« Odgovori #59 : 14. Siječanj, 2015., 20:19 »
Sorry, nisam vidio da je na disku :/

Malo glupo pitanje, ali jel' ti disk u PS4 dok se igra updatea?

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9