HCL.HR

The Forest

  • 11 Odgovora
  • 14350 Hitova
*

Fiuman

  • *
  • 123
The Forest
« : 05. Veljača, 2015., 09:50 »
Ima li tko?

Ako volite survival igre, evo tople preporuke.
http://store.steampowered.com/agecheck/app/242760/

Još je u early alpha fazi, no u usporedbi sa ostalim igrama ovog tipa ovo je po meni daleko najbolja igra preživljavanja (naravno uz faktor zombie/mutanti).

Vjeran je u biti sve već prezentirao više manje u grubo.
https://www.youtube.com/watch?v=4FZU1e9lXSM

Odg: The Forest
« Odgovori #1 : 01. Ožujak, 2015., 16:22 »
Ne kužim kako nitko nije komentirao igru a baš je jedna od najboljih indie igara danas.

Evo ja sam snimio gameplay komentar na hrvatskom pa koga zanima može pogledati. ;)

Borimo se protiv prirode i kanibala u The Forestu
"Keep that hair short, Clem."

*

predoje

  • **
  • 202
  • I am Prdo.
Odg: The Forest
« Odgovori #2 : 18. Ožujak, 2015., 15:07 »
Nije losa igrica,probao sam je,ali treba dosta da se radi na njoj.Mozda cu da je kupim kad izadje neka stable verzija
Zivot je bezveze ako si mrtav!

Odg: The Forest
« Odgovori #3 : 18. Ožujak, 2015., 15:35 »
igrica obecava ali zasad ima premalo sadržaja

*

Salle#FX

  • n00b
  • 1
Odg: The Forest
« Odgovori #4 : 22. Studeni, 2015., 09:02 »
Ako moze mala pomoc u vezi igre...The Forest
eh...vise mi je dosadilo bjezat od kanibalaca/monstruma...nije problem po noci..ali zasto su tu i po danju???
to je stvarno malo pa i iritirajuce...
no, htjeo sam da pitam da li postoji ikakva mogucnost da se The Forest igra, ali bez monstruma bar ne po danju...cheat, mod bilo sta...
Pomagajteee :)):chair::chair::chair::chair:

Odg: The Forest
« Odgovori #5 : 28. Prosinac, 2016., 13:53 »
Koliko vidim nitko nije još otvorio temu što se tiče The Foresta! ;)
Pišite ovdje što mislite o igri,napišite neki savjet za nove igrače i raspravimo malo kud igra ide! ;)
The Forest: The Forest je open world survival horor igra koja vas stavlja u ulogu lika koji je doživio zrakoplovnu nesreću i srušio se na otok koji je nastanjen kanibalima,nedugo nakon nesreće glavni lik se budi i shvaća da je njegov sin Timmy nestao! Baca se u potragu za njime, usput preživljavajući bliske susrete s kanibalima i surovom prirodom! Igra ima razrađeni crafting sustav,svakodnevno se updatea i nadograđuje,naravno igra ima i bugova koji se nadam nikome ne smetaju previše! ;)
Sentiel

Odg: The Forest
« Odgovori #6 : 28. Prosinac, 2016., 17:45 »
Tko meni premješta postove koje napravim,prvo mi dođe upozorenje da u ovoj temi niko nije posto ništa već 122 dana,i ja reko,idem napravit novu temu,a ono mene prebace u ovu staru,pa ne možeš vjerovati!
Sentiel

Odg: The Forest
« Odgovori #7 : 28. Prosinac, 2016., 17:51 »
Kakvo je stanje?
Jesu li ubacili što novog sadržaja?

*

N3X4

  • *
  • 29
Odg: The Forest
« Odgovori #8 : 28. Prosinac, 2016., 20:00 »
Igrao sam pre od prilike mesec dana i oduševio sam se kada sam video šta sve postoji, postoji čak i neka priča... Ne želim pričati šta gde i kako, ali verujte mi da pod zemljom ono što će te naći i što će se uskoro biti dostupno (možda je već) je baš dobro odrađeno... Igrao sam multiplayer sa i bez neprijatelja. Uglavnom sam i MP igrao, igra nas je zadržala nešto oko nedelju dana dok nismo pokušali do tog nekog cilja u igri iako nije još izašao pa samo izađe poruka i naravno umrli smo :D
Takođe veoma je dobro optimizovana, nema toliko bagova kao što je pre imala, ali naravno prisutni su.
Dosta toga su napravili od predhodnog puta kada sam igrao (1 god, možda manje...)
Preporučujem igru!
aha

Odg: The Forest
« Odgovori #9 : 30. Prosinac, 2016., 19:28 »
Prijatelju,prije svega,dodano je puno novih stvari koji su sada dostupni za craftanje,bolji zvuk u igri,puno mjesta za istraživanje,i naravno dodano je i par novih cavevova! .D
Sentiel

*

Makica

  • n00b
  • 3
Odg: The Forest
« Odgovori #10 : 15. Kolovoz, 2017., 21:39 »
Ne znam zasto mi The Forest koči, pre mesec i po dana je isao u 30-35 fps-a a sad jedva 10 fps-a...  :bonk:  :bonk:

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: The Forest
« Odgovori #11 : 16. Kolovoz, 2017., 07:54 »
Zato što je smeće od igre, svaki update nešto poremeti

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9